Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...122123124125126127128...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#65825
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 4 týdnů  
Ahojte, nějak nám to tu usnulo. Doufám, že to je tím, že je venku hezky a ne alkoholem . Jak se všichni máte? Katko, jak dopadla schůzka? Už jí máš za sebou? Kristý jakej byl konzert?
Já docela dobrý, nepiju, mam se dobře, cítím se skvěle. Opravdu se cítím asi nejlíp ve svém životě. Práce na sobě se vyplácí, i když to neni zatim vidět. Dejte vědět:)
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65826
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 4 týdnů  
Ahojda,
za mě je to tím počasím a také tím, jak to zde usnulo. Psát si sama se sebou mě moc nebaví

Užívám léta v plném proudu. Poprvé od mládí stále za střízliva. Je mi skvěle, kéž by to vydrželo.

Holky, napište, jestli jste zavrávoraly, nevadí. Jedeme dál, každý den je úspěch.
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65827
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 4 týdnů  
Dneska se u nás konečně ochladilo a grilujeme na chatě pstruhy je tu pohoda, klid a žádný alkohol
Anna
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65828
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 4 týdnů  
Já jsem sem dřív přestávala psát, když jsem se rozpila.

Pokročilejší abstinenti zase říkají, že to pak začne být nuda a není o čem psát. Já zatím si pořád myslím, že přestat pít nestačí. Spousta lidí přestane, protože už prostě nemužou dál pít, nic jinýho nezbývá. Zdraví rozbitý a napít se nepřipadá v úvahu. To se mě zatím nestalo. Pro mě je teď důležitý, jak naložim se svym vlastnim životem bez pití. CO z toho vytáhnu. Je to nahoru dolu, ano. Ale pití je jen dolu. Nahoru je jen ta chvilka, když je člověk opitý. A ta se postupně zkracuje. Pak kolikrát to blaho nepřichází stejně jako dřív. Jen zmizí ta hnusná úzkost.

Já mám ted zrovna nahoru. Cítím se skvěle, takhle zdravě jsem se asi naposledy cítila jako dítě. Opravdu. Mám strašnou chut žít a cestovat a pracovat a milovat.

Hodně zdaru všem
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65829
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 4 týdnů  
Rachel napsal:
Ahojte, nějak nám to tu usnulo. Doufám, že to je tím, že je venku hezky a ne alkoholem . Jak se všichni máte? Katko, jak dopadla schůzka? Už jí máš za sebou? Kristý jakej byl konzert?
Já docela dobrý, nepiju, mam se dobře, cítím se skvěle. Opravdu se cítím asi nejlíp ve svém životě. Práce na sobě se vyplácí, i když to neni zatim vidět. Dejte vědět:)


U mě dobrý
Dnes 4891 dnů čistý bez chlastu a smradlavých cigár..
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65833
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 3 týdnů  
Ahojte,

tak já dnes taky začínám žít svůj nový život bez chlastu.

Jak se vyrovnáváte s tím, co hrozného jste pod vlivem napáchali?

Ewka
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65835
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 3 týdnů  
Ahooj, RIchard skvělé!!!!!!! To je teda číslo Můžeš být na sebe pyšný a obrovská gratulace.

Ahoj Evo vítám tě zde. Přeji ti, aby ti tvá motivace vydržela. Já osobně se to snažím přijmout, jako svoji minulost. Poučit se. Nežít ve výčitkách. Naopak, mluvím o tom zcela otevřeně, i s dětmi. Kolikrát z nich něco vyleze, co by asi nikdy dřív neřekli. Přijímám kritiku (přiznávám, že to je občas hodně těžký:).

Už nejsem ta stejná osoba, která tohle dělala. Každý den se snažím žít svoje nejpší. A být se svojí minulostí v míru:)
Hodně zdaru
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65836
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 3 týdnů  
Zdravím všechny!

Dlouho jsem o sobě nedala vědět, ale ne proto, že bych pila. Bylo to proto, že jsem opravdu bojovala. Každý den byla náročná bitva. Zjistila jsem, že mi v těchto chvílích nedělá dobře číst tu o pití a napadlo mě, že by možná nedělalo dobře taky někomu jinému číst o mém bažení...

Nezvládla jsem to sama, věděla jsem že se napíšu pokud neudělám naprosto všechno, abych tomu zamezila. Takže mě zase zachránil můj skvělý terapeut. Byl se mnou v kontaktu každý den a seznámil mě s pár déle abstinujícími lidmi, se kterými jsem podnikala různé, často dřív nemyslitelné akce a ono to fungovalo.

Myslím na vás a to že mi to čtení občas nedělá dobře je samozřejmě jen můj problém, držím nám všem palce stále stejné. Libuško, ty jsi prostě skvělá!
Tereza
Expert Boarder
Příspěvky: 116
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65837
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 3 týdnů  
Terko tedy, kloubouk dolů. To je úžasná sebereflexe a jakým způsobem jsi to vyřešila, páni. Hodně velká poklona a obdiv. Děkuji
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65838
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 3 týdnů  
Děkuji Rachel, ale není moc co obdivovat řekla bych. Měla jsem někoho na telefonu ve dne v noci, několikrát jsem stála před večerkou a chybělo opravdu jen malinko.. nicméně jsem pochopila jednu důležitou věc. A to je, že já musím abstinenci opravdu přizpůsobit celý svůj život. Už žádné posezení s lidmi, kteří přede mnou popíjejí, nebudu to riskovat. Beru nohy na ramena a utíkám. Pokud přede mnou bude někdo chtít pít, tak odejdu. Musím vysortovat některé lidi, kteří toho nebudou schopní, ale přežiju to. Protože já chci žít.
Tereza
Expert Boarder
Příspěvky: 116
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...122123124125126127128...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter