Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...124125126127128129130...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#65849
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 1 týden  
Rachel přesně tak - obyčejný, klidný, jednoduchý život mi přinesl spokojenost v duši. Nikam se neženu, nic nehledám -přichází to ke mně samo. Jednou mi nějaký šaman na cestách řekl - co je Tvoje, přijde k Tobě.
Takové to flow. Mám pocit, že to teď žiju.
Mám taky samozřejmě dny příjemné a dny blbec, ale co jsem vypozorovala, tak křivka nemá velké rozpětí jako to bylo s chlastem - nahoru, dolu. Emoční nestabilita je pryč. Je ve mně taková pevnost a spokojenost, kdy i o hodně lépe snáším dny, kdy se zrovna nedaří.
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65850
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 1 týden  
Já taky děkuju, že jste tady.

Mě totiž přijde, že se kolikrát člověk zbytečně stresuje, když nezná svoje jakoby poslání. Co když je tedy poslání najít poslání? Nebo třeba jen vyřešit vztahy v rodině. Nebo třeba je náš úkol naučit se být sebevědomý. Nebo třeba překonat krize spojení s nepitím. Třeba to bude někoho dalšího inspirovat. Nemusí to hned být, že jsme prezidetem, nebo ekologickým a politickým aktivistou.

Přesně, takový čistý, klidný, všední život může být cíl. Libuš přesně tak to mam, nemam ty emocionální výkyvy. A hlavně nemam žádný zbytečný výčitky svědomí.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 592
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/06/2023 08:01 Provedl: Suzanne.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65852
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 1 týden  
Tereza napsal:
Přeji krásný nový den všem!

Holky moc děkuji za krásné podporující zprávy. Včera jsem přišla popřát kamarádovi ke svátku, po chvíli jsem se rozbrečela a trvalo to tak dlouho až jsem tam usnula. Na nic se neptal, jen tam se mnou byl. Teď jsem přišla domů a moc mě vaše reakce potěšily.

Mám před sebou ještě hodně práce sama na sobě a nesmím ztrácet naději, že se to jednou zlepší.

Děkuji, že jste tady.


Terezko, já jsem přehlídla Tvoji ranní zprávu. Mně přijde, jako bys upadla do ošklivé deprese. Radila jsi se o tom s doktorem? Určitě se to zlepší, jen vytrvat. Krůček po krůčku. Také mám ráda nejlépe všechno hned, ale v tomhle to fakt nejde. Užij si klidný víkend, za každým mrakem je slunce
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65853
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 1 týden  
Ano, i výčitky svědomí zmizely. Toho negativního je, panečku ????
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65862
Re: Společně začít... Před 10 měsíce, 1 týden  
Přeji krásné odpoledne všem!

Libuško, děkuji moc, krize je naštěstí zažehnána. Byla to opravdu ošklivá deprese, ale odjela jsem na pár dní do lesa a teď se vrátila jako vyměněná. Důležité je, že jsem to překonala bez piva a ted se dívám zase dopředu. Je to někdy opravdu těžké zvládat život s touto zátěží.. ale aspoň vím, že se vždy zase rozjasní nebe. Jak se máte vy? Doufám, že u vás je vše v pořádku a užíváte hezkého počasí.
Tereza
Expert Boarder
Příspěvky: 116
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65864
Re: Společně začít... Před 10 měsíce  
Ahoj holky ,

někdy to těžké je. Já mám teď asi 2 dny také takovou nenáladu. I to - bohužel - k životu patří. Nepřepadává mě to moc často a pak vždycky čekám, až se zase rozjasní.

Někde jsem četla hlášku "Bez alkoholu se problém nevyřeší, ale s alkoholem už vůbec"
Tak jedeme dál...

Užijte si horký víkend
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65865
Re: Společně začít... Před 10 měsíce  
Já znám zase hlášku: Chlast problémy nevyřeší...ale voda taky ne!
David
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65866
Re: Společně začít... Před 10 měsíce  
Ahojte milí!

K vyřešení problému, je prostě naivní myslet si, že naše problémy vyřeší cokoli zvenčí. Blbý dny k životu patří, občas depka asi taky. Ale neni to pořád lepší než kocoviny? Nebo? Je ale možný, že čim vyrovnanější budem, tim jich bude míň. Aspoň bych si to přála . Libuš tak doufam, že ti rychle odezní.

Terez les je nejvíc léčitel, že jo:)) Mě pomohl vždy.

Já finišuju 11 měsíc. Zvýšila jsem si metu na dva roky, abych nedostala po roce hned chuť. Závislýmu mozku jsem to odůvodnila tim, že rok kolem mě vydrželo spousta lidí, ale dva? To už znam snad jen jednu holku. Která mimochodem nepila 9 let a ted leje první ligu. Je to opravdu jen číslo.

Seděla jsem včera v hospodě. Jenomu místnímu alkoholikovi se udělal ošklivej vřed na obličeji. Před sebou měl pivo a panáka, každou chvíli cígo....Tyhle už se nezmění. Je to však jejich volba a já ho respektuju. Ale potom každý musit čelit zodpovědnosti za svoje volby.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 592
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65867
Re: Společně začít... Před 10 měsíce  
Ahoj všichni!
Málem jsem selhala po více jak třech letech sucha.
Blbý den, necitlivé chováni někoho z blízkého okolí ve spojení s mou hypersenzitivitou....Incident se stal před 4 dny a ještě dnes zvracim, nemůžu jíst, jsem nešťastná. Ideální spouštěč.
Lenka X
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65868
Re: Společně začít... Před 10 měsíce  
Čert stále číhá
Lenka X
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...124125126127128129130...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter