Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...15161718192021...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64338
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Verco, vcera jsem ti drzela palce.
Tak doufam, ze jsi to zvladla.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64339
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj a strizlivosti zdar!
Člověk, už by úplně zapoměl, jak ty střízlivý rána můžou být krásný. Ráno vstanu odpocata, plná energie a dobrou náladou. Než po tech alkoholických večerech, kdy rána se podobají spíš zmrtvýchvstání...
Držím vám všem palce a pevnou vuli, stojí to za to
Lenik
Fresh Boarder
Příspěvky: 16
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64340
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahojky, taktéž všechny zdravím a děkuji za podporu.
Zvládla jsem to. Stalo to nějakou tu přetvářku a falešný úsměv, ale dobrý. Přeji všem hezký den.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64341
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Krásné letní pondělí přeji všem!

Rachel, co posloucháš za přednášky? Např. přes Duška a jeho pořad Duše K jsem poznal několik zajímavých lidí, bylinkáře, lékaře, autisty, chovatele přirozených včelstev atd.
Dále několik motivačních z cyklu Cesta úspěšných, tam je třeba zajímavý Pavel Mořic - Hojnost.
Již několik let sleduji i Pjéra la Še'ze.
A četl jsem o plnospekrálním osvětlení a jeho kladného vlivu na zdraví, psychiku, proti depresím.

Dnes poprvé jsem si při cestě nekoupil vodku, ale banán. Asi to tak budu dělat, když dostanu na "něco" chuť

Užívejte si nádherné čisté dny
Bobb
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64342
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Bobb, neni to sice dotaz na mne, ale me prijde zajimave, uzitecne toto:
www.youtube.com/watch?v=6vk6wsLAYKU
www.youtube.com/watch?v=WpkCWKJ8Qqo

www.youtube.com/watch?v=7EFt3HzIj74
www.youtube.com/watch?v=5AV-gIuxQrw
Trochu kazi svymi vstupy pan Dusek, ve smyslu - prerusuje myslenkovy pochod pana Raka, ale jinak je nacpane zajimavymi informacemi a od doby, co jsem zpracoval ty prednasky, overil si fcnost jejich sdeleni, jezdi mi bus na zastavku pokazde, kdyz na ni prijdu a nemusim utikat a nebo na nej cekat.

Zminovany pan Moric se take dobre posloucha a hlavne ty veci davaji smysl. Lekar pan Vojacek ma take zajimave prednasky, zaznamy z nich nebo de byl hostem. A plati jako u vseho, nesmi se toho clovek prejist/preposlouchat.

A studnice informaci jsou prednasky na Inetu z univerzit tretiho veku ruznych SS/VS.

Na neco chut .. mel jsem chut na pivo? Tak jsem se napil, protoze jsem si rikal, ze mam asi zizen a funguje to . A za odmenu jsem si kupoval lizatka.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 29/08/2022 16:14 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64343
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahojky, Duška jsem dřív poslouchala, ale nějak v době kovidu mi to začalo připadat malinko zcestný, abych řekla pravdu, dál jsem ho už neposlouchala, tak nevím, jak se to vyvíjí:) Měla jsem s ním ráda léčitele Vladimíra Kafku, ten bohužel ale umřel.
Jinak já poslouchám hlavně anglicky, Gabor Maté, Bruce H. Lipton, pak studuju s jogínama dechy a anatomii, to mě moc baví.

Můj střízlivej život je vcelku plnej a živej, opravdu ten chlast vám řeknu, to je sviňa. Snad tento pokus už bude uspěný. Bojim se až se dostanu mezi lidi zase, mam sezonní práci, to je pak hrůza. A každej mě někam tahá. prostě letos jsem rozhodnutá stát se outsider a netrápit se tim.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64344
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Rachel i MichalB,
děkuji vám za inspiraci. Dozvím se zase něco nového, to je fajn.
Nejvíc toho sleduji v noci. Budím se kolem druhé, to je podle cirkadiánního rytmu doba čištění jater... Musím si játra ještě srovnat bylinkami.
Vladimíra Kavku si pamatuji, když zemřel.
Bobb
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64345
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Tady je vystoupení gabora Matého v čr. Kdo by neznal, věnuje se závislostem. Tvrdí, že většina závislostí souvisí s traumatem. nemusí to být trauma, tak jak si ho představujeme, jako hodně tragické. Ale takové, že nás třeba nikdo neslyšel, když jsme byli malí, nebo jsme neměli dostatek lásky, měli jsme chladnou matku (můj případ), atd...
thewisdomoftrauma.com/gabor-v-praze/?fbclid=IwAR3gi9Cpg8i4NpZkHoCppNk7sDtnU9qWsVr-KzNEzHtLeSBqh82D0yyKvmI
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64346
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Rachel, podívám se.
Bobb
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64347
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Rachel, verim tomu, ze to tak je, protoze i ostatni nemoci jsou pouze projevem naseho zpusobu zivota.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...15161718192021...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter