Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...25262728293031...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64439
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Veroniko, tohle vlákno je samozřejmě na vaší abstinenci, dva měsíce držíte a to je hlavní, přeju rozhodně klid na další měsíc. Ahoj.
Chuchto
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64440
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Tady by to chtělo asi osobní pomoc, kontakt. Uvěřit, že nejsem k ničemu a že se všechno může zlepšit. Mnohdy je to opravdu těžké vidět.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64441
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Tady na webu je to těžké, klidně ten Bobb může být nějaká fabulace, třeba Honzova-Chuchtova aj. nicky (šak ho známe, víme co tu prováděl že), pravdu se asi těžko dozvíme, jedině nasávat zprávy z netu kolik lidí v těchto dnech přejel nákladní vlak.

Nebudu se k tomu dále vyjadřovat, možná to je-byla skutečná osoba a my to neovlivníme. Možná ještě četl co jste mu napsali, třeba to chtěl podvědomě ještě rozmluvit, protože ten kdo je pevně rozhodnutý tak mlčí jako partyzán, popřeje vám pěkný den a za dvě hodiny vám do práce přijdou snbáci sdělit, že tam visí někde na stromě (rodinná zkušenost).
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64442
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Pokud spekuluje Pert něco bez důkazů, tak nemusím odpovídat s důkazy. A byl by to zázrak co tvrdí o mně, a nebudu vysvětlovat zázrak vyvracet ještě neuvěřitelnějším zázrakem, sám bych byl nedůvěryhodný.Takže Perte, ty si mysli co chceš o mně a já si budu myslet co chci o tobě.
Chuchto
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/10/2022 12:30 Provedl: Chuchto. Důvod: Tak
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64443
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Každý asi na houbách. No, bohužel to mám daleko, ale pravda výmluva, stačí skočit na bus a za 15 minut jsem v houbovém lese.Pěkný den.
Chuchto
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/10/2022 13:32 Provedl: Chuchto.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64444
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
To jsem tu asi chyběla, když se tyhle věci děly.))
Ano je to těžký, je to tu anonymní...Ale já se řídím presumpcí neviny, když nevím, myslím si že je člověk opravdový. Možná naivní, ale zůstávám u toho.
BTW Veroniko jak ti jde abstinence?
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64445
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Jdu si nachytat nějaké ryby a nasbírat nějaké houby pod ně Pěkný nedělní oběd a hezký den!
Chuchto
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 02/10/2022 09:26 Provedl: Chuchto.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64460
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Čaute všetci k tomu či je niekto skutočný alebo nie to je naťažko, ja skutočná som a som rada za toto fórum, pomohlo mi keď som to najviac potrebovala a ak pômôže aj niekomu ďalšiemu je to len dobre....

Inak mám sa super čo sa týka abstinencie, nadšená z nepitia som stále, a odkedy chodím opäť do práce nad chlastom ani nerozmýšľam, fakt si neviem ani predstaviť kedy by som na to mala čas, chlastať Som rada že stíham to čo mám stíhať a nie to zabíjať alkom čistá hlava je brutálne dobrá vec a nevymenila by som to ani za nič, všetky moje rozhodnutia sú len moje a nemusím rozmýšlať nad tým či by som sa tak alebo onak rozhodla ak by som bola triezva pretože triezva som stále a je to super pocit....asi som už s tým otravná ale je to tak

Ako sa máte vy?Napíšte hocikto
Bolo by fajn ak by sa ozval niekto kto dlho nepísal a len sem chodí čítať
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64461
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Písal nejaký Samot, že 5 rokov nepije, moc gratulujem je to skvelé a že sekol aj s fajčením, toho ja zatiaľ nie som schopná ale ktovie, raz príde snáď aj na to
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64462
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Milá Meggie,jsem ráda, že se Ti daří nepít. A díky za Tvoje příspěvky, které jsou tak optimistické a laskavé.
Já už nepiju nějakou dobu, přesto často na toto fórum zavítám pro povzbuzeni.
Poslední dobou je to zde jakési mrtvé. Je mi líto, že většina dobrých lidí, jako např MichalB krtko a další..se odmlčeli.
Ohledně nekouření bych Ti radila ještě počkat. Ona abstinence od alkoholu je sama o sobě náročná.
Já to ovšem měla opačně. Přestala jsem kouřit a začala chlastat. Závislost jsem vyměnila za závislost. A až po deseti letech se mi podařilo se toho zbavit.
Přeju Ti hodně sil a hlavně duševní pohodu.???? A prosím, piš.
Lenka X
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...25262728293031...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter