Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...36373839404142...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64740
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Zimnice a ty ruce jsou po predchozim vecernim piti, tedy naposledy v utery. Od te doby "jen" to bricho...a blue spani. Ja by jsem rada zmenila navyk..bohuzel neni moznost. V pet koncim v praci a pak jedu pro malou.
Denisa
Senior Boarder
Příspěvky: 53
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64741
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Ahoj Šárko,
já tě určitě soudit nebudu, jsem taky matka a taky se mi stalo, že sem se nemohla postarat o děti. Když si na to vzpomenu, utrhla bych si hlavu. Ale první a nejduležitější věc, kterou si uvědom je, že se naštěstí NIC nestalo. A to je pro mě základ. Mrzí mě, že sem si to neuvědomila hned a pokoušela osud dál. Ale teď je to pro mě červená stopka. Jen si vzpomenu na chlast, tak v sobě vyvolam tuhle vzpomínku. A ne ne, nikdy už víc. První věc, odpust sama sobě. Odpust si. Nejsi robot, jsi člověk.Máš jiný mozek, než lidi co s tim nemaj problém. Uvědom si, že nikdy nebudeš stejná jako ty kámošky. A poděkuj za to. Protože chlastá každej průměrnej. Co to je za život? Jednou týdně kocovina? Kecy o ničem? tupý výrazy?

Další věc je, že si myslim že existuje nějaká terapie online. Zkus něco vygooglit. To je strašný, že na tebe hned poslali sociálku, k zblití. Potřebuješ pomoc, ne tohle.

Já abstinuju 4 měsíc a hodlam vydržet. Kuli dětem, a hlavně kuli sobě. Myslim si, že mě v okolí soudí, ale vlastně by taky některý taky rádi nepili....
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64742
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Rachel, dekuji za slova podpory a moc ti fandim..4mesice super.. Odpustit si je asi to nejtezsi, ale pokusim se..jinak bez toho se asi neposunu dal.
Pamatuju si, jak jsem nemela rada tatu, kdyz byl opilej..a ted delam sve dceri to same. Takovy priklad ji fakt nechci davat.
Denisa
Senior Boarder
Příspěvky: 53
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64743
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Sarko, proste si musis najit program.
I kdyz mas moc prace.
Musis neco vymyslet.
Ja abstinuju tri a pul roku.
Zvladla jsem to sama. Pomohlo mi psat sem.
Driv to tady zilo.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64744
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Sarka, jakou roli v tom hraje strach?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64745
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Eriko to jsi fakt skvela, to uz je pekna doba..jinak uz jsem si koupila permici do fitka. Byla jsem v utery a dnes.. to pak mam i lepsi naladu. Jinak jsem protivna kazdy vecer az hruza..to doufam prejde??? Meli jste to taky tak? S hladinkou jsem to krasne zvladala s usmevem..ted me vytaci uplne vse.
Michale nejak to nechapu s tim strachem co myslis? Tvuj pribeh je az neuveritelny, hlava mi nebere, jak jsi to mohl dokazat..
Denisa
Senior Boarder
Příspěvky: 53
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64746
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Šárka,
skús sa inšpirovať TU:

www.cs-aa.eu/uzitocne/slogany-aa/
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64747
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Ahoj Sarko,
tak jak se vede?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64748
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Ahoj Eriko, dobry..drzim se..kolem pate byla chut, ale nastesti to brzy vysumelo. Spani furt hruza..dnes tedy 5. den. Cely den jsme delali vanocni dekoraci a stromecek uz je taky nachystanej. Co ty? Pripraveno na vanoce?
Denisa
Senior Boarder
Příspěvky: 53
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64749
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Ta nervozita časem zmizí. Mozek se srovná. Je dokázáno, že i lidi, kteří konzumují alkohol v "normální míře" (co je normální že jo), jakože si daj 3-5 piv týdně, mají změněný mozek. Za střízliva jsou nervoznější a mají menší vůli. Nikde prý není oficiální výzkum, který by dokázal, že malé množstí prospívá, vše ot je lobby...
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...36373839404142...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter