Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...61626364656667...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#65019
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Šárko, díky za upřímnost. Pomáhá to nám všem. Pokud můžeš, dnes nepij a zítra už začnou terapie a třeba to pro Tebe bude cesta. Mně to pomáhá a jsem ráda, že jsem se odhodlala s někým o tom promluvit. Jsem na to jinak sama, ani moje děti mi nevěří, že jsem alkoholička. Tak je tím nebudu zatěžovat, už si užily se svým otcem. Možná to vůbec nechtějí přijmout, že by se to mohlo stát i jejich mámě. Jsem odhodlána s tím definitivně praštit kvůli sobě, ale oni jsou pro mě obrovskou motivací - já jim to prostě nemůžu udělat! Nikoho jiného už nemají...
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65020
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Sarka, v lecebne se psali referaty na tema "recidiva - proc jsem se napil/a". Treba by pomohlo si to napsat.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65022
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Libuš, áno, ten voľný čas, človek nevie, čo s ním všetko beží pomalšie, s alkoholom som nevedela ako prešiel týždeň.. Koľko času som premárnila, zle sa na to spomína veru.. To je jedna z vecí, čo ma veľmi trápi a hlavne voči deťom..

Terezka, vidíš, mohla som sa aj ja odfotiť a rovno hneď zrána, aspoň by bola motivácia lepšia
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65023
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Ahoj všichni, hlásím, že se zatím držím, což mě těší. Co mě ale momentálně drtí, je postupné připouštění si, jak daleko jsem to nechala zajít, jak moc mě to ovlivňovalo. Měla jsem pocit, že přece nepiju tak moc, nedělám průsery, a teď si střízlivě uvědomuju, kolik energie mi to bralo, kolika radostí jsem se vzdala, jaký škody to napáchalo na těle i na duši. Je to těžký, ale snad zároveň motivace do budoucna.
venla
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65024
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Venlo, nejak podobne to mám aj ja a obávam sa, že časom sa to bude zhoršovať, aspoň u mňa, budú sa vynárať tie nepríjemné spomienky.. No, zaslúžim si to, vypijem si to do dna dúfajúc, že sa cez to dostanem s triezvou hlavou a nebudem sa to snažiť prepiť..
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65025
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Děvčata,
minulost nezměníme, ale pojďme alespoň ze všech sil zkusit žít střízlivou přítomnost a krásnou budoucnost.

Já jsem teprve teď sebrala odvahu vytáhnout na světlo stíny, které jsou uvnitř mě hluboko uloženy. Mám pocit, že bez toho to tak úplně nejde. Tak hlavu hore a jdeme na to - dnes nebudu pít
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65026
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Presne tak, bez toho to nepôjde, minulosť k nám patrí a treba ju asi uzavrieť tak, aby sme sa pri pohľade späť netrýznili, odpustiť si, ako to tu často zaznieva od "tých skúsenejších".. Uff, máme čo robiť

Dnes som sa ráno zobudila s veľkou chuťou, že by som si dala deň osamote, len ja a fľaška.. Po pár nádychoch a výdychoch uvedomiac si dôsledky som sa mala chuť prefackať..

Takže hor sa do ďalšieho dňa (konečne sme sa zobudili do zasneženého rána ) a áno, dnes nepijem
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65027
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Mě včera naprosto rozsekala vzpomínka, jak čtu dětem pohádku na dobrou noc a ty písmenka se mi vlní před očima, protože jsem opilá. Žádnej průser z toho nebyl, že ne? Děti jsem uložila, pohádku přečetla. Teď se mi ze sebe chce zvracet. Ta míra sebeklamu je obludná. Na druhou stranu si uvědomuju, že si tohle připomínání musím dávkovat, abych z toho neupadla do úplný deprese. Určila jsem si teď tři hlavní úkoly: 1. Nechlastat. 2. Chodit ven. 3. Být na sebe hodná.
venla
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65028
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Venla, ja som sa pár x tak opila, že ma dcérka nemohla zobudiť.. Takže tvoja rozprávka je ešte fajn prúser
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65029
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Aj ja sa snažím s tým pracovať, aby som sa u tých výčitiek nezložila, raz mi ktosi povedal, že neboj sa, to sa vstrebe.. A naozaj to tak je, ono sa to všetko časom vstrebe, len ten čas musíme využiť už inak
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...61626364656667...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter