Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Deprese
#13330
Re: Deprese Před 11 rok, 1 měsíc  
V podstatě první a zároveň nejdůležitější krok už jsi udělal - uvědomil sis, že máš problém. Co se týče těch depresí, tak doporučuji mrknou sem http://www.jerk.cz/zdravi-a-vztahy/lecba-deprese-aneb-jak-bojovat-s-depresi/
Tonda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13572
Re: Deprese Před 11 rok  
Ahoj! Jak si na tom ted? Je to lepsi? Vyhledala si odb. pomoc?
Laura Hartmann

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13883
Re: Deprese Před 10 rok, 11 měsíce  
Ahoj, to snad neni mozne ze uz je to vice nez rok, co jsem tady poprve napsala... a bohuzel se musim priznat, ze se v tom porad motam. Nasla jsem si psychiatra v Ceske republice co je zamereny na protialkoholni lecbu, nejdrive jsme mu psala jake mam problemy a tak, potom jsme ho i nekolikrat navstivila. Je pravda ze jsem mnozstvi vypiteho alkoholu o hodne snizila a temer se neprobouzela v kocovinach...Poslendi tyden jsem ale zase takova nejaka...pritel je porad v praci, ja jsem doma na nemocenske, takze asi takova znudena, moc premyslim nad zbytecnyma vecma a trapim se nad problemy, ktere nejspise ani nejsou, jen ja je vidim... Pred chvilkou jsem dozvracela a divam se na sebe do zrcadla... a rikam si, ze tohle je naposledy, co bliju z chlastu, prece nechci dopadnout jako muj fotr... denne na kasi, fakt denne. Ja ho ale na jednu stranku obdivuji, jednou za rok si rekne ze mesic nebude pit a fakt nepije, ani kapku. Ja jsem vydrzela 8 dni, bohuzel ne vic, takze jsem vlastne horsi nez on...Mam vedle sebe dvou litrovou vodu a rikam si, ze mozna jedno pivo na spraveni... Sama se slysim jak je to ubohe... Vubec nevim co mam delat. Vim, jit do lecebny, ale ono to neni tak jednoduche... Alespon ne pro me... Jdu si uvarit caj, snad uz ve me zustanea udela se mi lip...
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13884
Re: Deprese Před 10 rok, 11 měsíce  
Píšeš, že jsi na nemocenské, léčebnu máš také tak.Pořád nechceš skončit s alkoholem napořád, viď?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13885
Re: Deprese Před 10 rok, 11 měsíce  
Ted uz bych to mozna brala bez toho alkoholu uplne...tech 8 dni...vim ze to je skoro smesne cislo...bylo uzasnych, porad si rikam dokola jak mi bylo fajn, neprobouzet se v opici , nezvracet, nachystat si pekne snidani a uzit si cely den, takovy jaky je...sednout si na zahradu, vegetit... nejvetsi muj problem je, ze kdyz piju, tak nejim, vubec nic, nemam hlad... pak to tak dopada, ze kdyz si dam vice jak 3 piva tak uz v tom litam...dneska je 19teho, takovy fajn den na popravky, zitra 20, krasne kulate cislo pro novy zacatek...mela jsem tady ted kamaradku, ktera kdysi brala pervitin a dala mi takovy nejaky novy duvod bojovat, vzyt nejsem az tak zavisla a nepoterbuji to....tak co, dame to spolu?
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13886
Re: Deprese Před 10 rok, 11 měsíce  
Nepotrebujes a zvladnes to Verus.
Uz tak jsi toho hodne zvladla............ VERIM TI
Daniela

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13890
Re: Deprese Před 10 rok, 11 měsíce  
Tak jsem tady, vyspana nic moc, dala jsem si relaxacni vanu na uvod, tresou se mi ruce, pro jistotu pujdu vylit to posledni pivo co mi zustalo v lednici, protoze se mi chce az brecet, ze na nej mam zase chut...na spraveni... Milacek odjel na tyden pracovne nekam uplne do ... Ach jo, co tady mam tyden sama delat, nebyla jsem tyden sama...ani nevim kdy, asi nikdy. Mozna za nim budu moct prijet, to uvidi odpoledne, podle toho jak to bude mit s ubytovanim, to by byl relax, je to nekde u jezera, pry nadhera, jak mi volal po prijezdu. Uvidime.
P.S. Dekuji Dani, jsi moje :*
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13902
Re: Deprese Před 10 rok, 11 měsíce  
Ahojte, tak pondelni povikendovou depresi mam za sebou, priznam se, ze to posledni pivo jsem nevylila...ale i kdyz jsem pak sla do obchodu a do banky, tak jsem si nic jineho nekoupila, uz nebavim sama sebe, jak nad tim porad moc premyslim... Takze je treba udelat neco se svym zivotem. Uz jsem si i zjistila, kde je tady klinika pomoci pro alkoholiky, takze kdyby cokoliv, jdu tam. Tak mi drzte palce a budu vas informovat a preji vam hezky den.
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13906
Re: Deprese Před 10 rok, 11 měsíce  
Jdi tam HNED, na nic nečekej.Až přijdou chutě, nikam už nepůjdeš, víš to sama moc dobře!Jen pořád plánuješ přestat pít, a nic.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14592
Re: Deprese Před 10 rok, 8 měsíce  
Jak jsem si poradil s depresí. Založil jsem si blog na kterém se budu snažit popisovat svoje všechny zkušenosti
deprese5.webnode.cz/
Honza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter