Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Po smrti syna jsem začal pít
#65272
Po smrti syna jsem začal pít Před 1 rok, 1 měsíc  
Dobrý den všem ,před pár lety mi umřel syn a abych utlumil bolest sáhl jsem po alkoholu nepiji sice každý den ale když už tak do mrtva nevím už co dál dost se bojím že to přestávám zvládat.Muze mi někdo poradit dekuji
Robert
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65276
Re: Po smrti syna jsem začal pít Před 1 rok, 1 měsíc  
Ahoj Roberte,
vítej mezi námi.
Je mi upřímně líto, co prožíváš.
Nepiju 2 měsíce, takže si v žádném případě netroufám Ti radit, protože sama tápu.
Četla jsem, co jsi psal v jiných vláknech.
Mám trochu obavu, že tohle fórum nestačí na to, aby sis dokázal účinně pomoct. Jestli jsi to ještě neudělal, pokus se najít nějakého psychologa, možná i psychiatra, kteří by Ti pomohli. Už jsme to tady psaly - jen přestat pít většinou nestačí a obzvlášť v případě, kdy člověk zažil nějaké obrovské trauma, které nezpracoval a alkoholem si jen umrtvuje pocity. Jenomže ony nezmizí a čím déle to trvá, tím hůře.
AA, kde bys o tom mohl mluvit, by byli možná také fajn.
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65277
Re: Po smrti syna jsem začal pít Před 1 rok, 1 měsíc  
Mockrát děkuji za odpověď budu se snažit to nějak řešit.3 měsíce jsem nepil ale nestačilo to jedu v tom zase.nejradeji bych tady nebyl kdybych se nemusel starat o druhého syna.Zkusim to AA a ještě jednou dekuji
Robert
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65283
Re: Po smrti syna jsem začal pít Před 1 rok, 1 měsíc  
A ten druhý syn by si zasloužil, aby kromě bratra byl i bez otce ( o mamince nepíšeš)? Moje děti to zažily a věř mi, že jsou tím velmi poznamenané.
Ten kluk Tě moc potřebuje a může Ti vnést do života smysl a radost.
Pokud by to jen trochu šlo, pokus se pomocí odborníků přijmout svojí ztrátu ( to neznamená zapomenout) a věnuj svojí lásku a pozornost tomu, který zůstal a moc Tě potřebuje. Může Ti to pomoct překonat tohle temné údolí.

Moc Ti držím palce, abys v sobě našel sílu a odhodlání.
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65287
Re: Po smrti syna jsem začal pít Před 1 rok, 1 měsíc  
Vím proto se snažím s tím pitím něco dělat nechci aby mě takhle vidaval.Snazim se mu hodně věnovat ale někdy je alkohol silnější.vzal jsem si nemocenskou a snažím se to řešit.Uz jsem vyhledal psychiatra atd.On za to stoji
Robert
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65289
Re: Po smrti syna jsem začal pít Před 1 rok, 1 měsíc  
Maminka sice je ale jsme od sebe.Mam kluka ve střídavě péči ale chce být u mne tak se většinou starám sám.
Robert
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65290
Re: Po smrti syna jsem začal pít Před 1 rok, 1 měsíc  
Robert, hlavne kdyz se nedas dohromady, ponese si nasledky i syn a to jaksi nejde do kupy s "on za to stoji". Kdyz se das dohromady, bude v poradku i syn.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/03/2023 10:42 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65293
Re: Po smrti syna jsem začal pít Před 1 rok, 1 měsíc  
Robert napsal:
Vím proto se snažím s tím pitím něco dělat nechci aby mě takhle vidaval.Snazim se mu hodně věnovat ale někdy je alkohol silnější.vzal jsem si nemocenskou a snažím se to řešit.Uz jsem vyhledal psychiatra atd.On za to stoji
Ty za to také stojíš a samozřejmě kluk to je bez debaty. Kolik mu je? Děti jsou velmi vnímave, uvidíš jak rozkvete, až se začneš dávat dohromady. Mám z Tebe radost, chlape.
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65294
Re: Po smrti syna jsem začal pít Před 1 rok, 1 měsíc  
Klukovi je 17 má mě moc rád a se vším mi pomáhá.Snad to zvládnu ale vím jak je to těžké po 3 měsících jsem začal znova a už nebylo jiné cesty než to řešit.Bude to i těžké bez všech přátel od kterých se teď snažím distancovat
Robert
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65301
Re: Po smrti syna jsem začal pít Před 1 rok, 1 měsíc  
Někdy jen přestat pít prostě nestačí. Je fajn, že vyhledáš odbornou pomoc. Motal by ses v bludném kruhu závislosti. Pokud máš takové přátele, jako jsem měla já, tzn. pijany. Není čeho litovat, lidí je plný svět. Najdeš si nové, lepší...Máš nějaké koníčky, zájmy, ke kterým by ses mohl vrátit? Pokud ano, zkus zaměřit pozornost na to a pokud ne, popřemýšlej, co by Tě bavilo. Život nabízí plno krásných věcí a je škoda to utopit v alkoholu.
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter