Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Jak přestat
#65551
Jak přestat Před 1 rok  
Ahoj, je mi 26 a uvědomuji si, že mám problém. Vždy jsem byla šťastná holka a cestovala po světe a byla hodně ambiciózní co se týče práce a školy. Ve 23 jsem si musela projít něčím ne úplně hezkým a upadla do deprese a začala pít. Nejdřív jenom málo ale teď už to nejde zvládat. Již několik měsíců vím, že pokud ráno vstanu a nenaliju si tak mi je špatně (točí se mi hlava, třesu se, v noci nespím a jenom se potím a křeče jsou nejhorší). Kolikrát se nedokážu soustředit v práci, někdy si něco nepamatuji, někdy špatně vidím nebo slyším. Pracuji na hodně dobré pozici a troufám si říct že za hodně peněz ale všechno je díky alkoholu hned pryč... Nikdy jsem nikomu o tom neřekla a bojím se. Žiju sama, rodiče moc často nevidím ale jsou mi oporou. Vidím na sebe změny i vzhledově. Byla jsem i na klinice ale dostala jsem sedativa sebou a prý si je mám dát když mi je špatně co se mi úplně nelíbí... Je tady někdo kdo měl stejný problém a může si se mnou o tom popovídat a poradit mi? Omlouvám se případně za gramatiku, nejsem Češka. Chci zpátky svůj život bez alkoholu ale nevím už co dělat.
L
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65684
Re: Jak přestat Před 11 měsíce, 2 týdnů  
Ahoj nevím zda si to přečteš jestli sem ještě chodíš, ale kdybys chtěla mohly by jsme na tu abstinenci vlítnout společně nějak se v tom teď taky plácám
Anna
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65696
Re: Jak přestat Před 11 měsíce, 1 týden  
Ahoj L, nějak tu zanikl tvů příspěvěk, to mě mrzí. Třeba sem ještě příjdeš. V tvym případě bych se nebála vyhledat jakoukoliv odbornou pomoc. Někomu se svěřit. Určitě to jde a je to možné, tady na fóru jsou lidi, co to dokázali. Někteří s pomocí léčebny, někteří sami. Záleží na hodně moc věcech. Kdyby ses tu ještě ukázala, napiš, jak se ti daří.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65697
Re: Jak přestat Před 11 měsíce, 1 týden  
Ahoj Anno, zkus najít vlákno společně začít a napiš tam. je tam parta holek, co ti ráda pomůže a podpoří. Taktéž L.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter