Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Alkohol jako jediná radost v mém životě.
#7514
Alkohol jako jediná radost v mém životě. Před 12 rok, 3 měsíce  
Jsem asi alkoholik, jako mladý jsem s kamarádama pil pravidelně a opilost byla mojím denním chlebem. Pak jsem dospěl a alkohol jsem nevyhledával. Našel jsem si milující ženu a byl štastný dokud jsem jí jednoho rána nenašel mrtvou a fialovou v posteli, praskla jí cévka v mozku v 25 letech. Zhroutil jsem se a ztrávil dva měsíce v psychiatrické klinice. V únoru to budou dva roky. Prášky beru stále a v hojném množství, bez nich bych nebyl schopný fungovat. Hlavně antidepresiva a benzodiazepany jako Xanax, Lexaurin, Rivotril. Už více než rok piju alkohol denně, dva litry vína zvládnu vypít za půl hodiny. Mnohokrát už jsem měl okno. Díky alkoholu jsem přišel o zaměstnání, stáčel jsem si tam tajně na baru víno přez den do půlitru. Naštěstí už mám novou práci. Díky alkoholu jsem přišel už o tři přítelkyně. Měl jsem spoustu průšvihů když jsem byl opilý. Vím že s tím musím něco udělat, problém je že alkohol se stal mou jedinou radostí, těším se na to jak si po práci koupím dvě lahvinky vína a vypiju je. Bez alkoholu je můj život prázdný, něco tam chybí. Chci přestat ale čím si vynahradit tu radost z pití? Nemáte někdo podobné zkušenosti?
Pavel
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7516
Re: Alkohol jako jediná radost v mém životě. Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj Pavle, tvé ženy je mi moc líto, já alkoholem také utíkám od reality, bohužel je to nádherná náhrada všeho co ti chybí. Já dnešním dnem začínám stoprocentní apstinenci a budu vyhlédávat odbornou pomoc, protože jsem zjistil, že sám to asi nezvládnu. Myslím si že si na tom obdobně, i když já jsem kvartální alkoholik. Skus začít se mnou a vydržet bez toho velkého démona a věř mi že po dvou měsících ti bede mnohem lépe, bedeš se cítit velmi zdravě a radost ze života se ti opět vrátí.
David

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7517
Re: Alkohol jako jediná radost v mém životě. Před 12 rok, 3 měsíce  
Kluci, zatím Vám alkohol dává radost, ze dne na den najednou, zjistíte, že už vám dává jen ty okna, kocoviny, že Vám vládne, že ho musíte mít,začnou teprve deprese, hnus.A Pavle, na ty silné prášky alkohol??Jasně, že se holky na Tebe vykašlou, musíš vyvádět, blbnout úplně moc.Nediv se jim.Ženu Ti to nevrátí, myslíš, že by byla ráda, kdyby Tě tak viděla?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7520
Re: Alkohol jako jediná radost v mém životě. Před 12 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7522
Re: Alkohol jako jediná radost v mém životě. Před 12 rok, 3 měsíce  
V AA najdete všichni hodně motivace, proč nepít, poznáte lidi, kteří na tom byli hůř než Vy, přesto nepijí, abstinují, mají chuť žít, což Vám chybí.Naberete sílu, nebudete sami.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7523
Re: Alkohol jako jediná radost v mém životě. Před 12 rok, 3 měsíce  
Ja už se rozhodl skončit s pitím, včera jsem nic neměl, bylo to v pohodě, dneska už mám chuť. Nejhorší je že si můžu nalhávat že alkoholik nejsem, jak to poznám? Vydržím nepít měsíc a budu si říkat ,, vidíš nejsi alkoholik ,, Kdyby tak byl nějaký test než jen pár otázek někde.... Nějaký lékařský test.....
Pavel
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7530
Re: Alkohol jako jediná radost v mém životě. Před 12 rok, 3 měsíce  
Čauky Pavle, držím hodně pěstičky, abys to vydržel. Ze všeho nejdůležitější je si uvědomit, že ten problém s alkoholem máme a poté si denně uvědomovat, že si už nikdy nesmíš dát ani jednu skleničku, jelikož je to pro nás cesta zpět. Test ti nikdy neřekne nic nového, to si myslím že ani doktor, znáš se nejlépe ty sám. Doktor ti však pokud budeš ty sám chtít může v tvé cestě pomoc.
Hlavně jestli to myslíš vážně se už nenapij, bude to těžký, nikdy si neříkej, že to odložíš na jindy nebo, že jedna je v pohodě. Mě po 7-měsíční apstinenci nakoplo blbý fríčko a to jsem si myslel jaká je to blbost - chuť piva s minimem alkoholu, párkrát nealko, po měsíci malé pívko a za chvilku se už normálně opiješ.
David

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter