Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: problém
#8046
problém Před 12 rok, 2 měsíce  
ahoj je mi čerstvě 25 let a mam problem s alkoholem... Není to vubec lehké připustit si to ale je to bohužel tak. Začínal jsem jako 17 letý teenager chodit po koncertech, festivalech a tak podobně jako hodně dalších, samí dobře víte jak to na takových akcích vapadá hodně se pije atd. ale to bylo ještě vše vpohodě, školu jsem dodělal uspěšně odmaturoval a nastoupil do práce kde to bylo docela psychicky náročné...vydělal jsem si hodně peněz takže o víkendech takove ty bujaré večírky a přes tyden s partou po práci na pivo to bylo samozřejmostí na par menšich zadrhelu ale problem v ničem nebyl. Po nějake době jem potkal svou životní lásku, byl to anděl...samozdřejmě že jsem byl štatný a miloval jsem ji zatim bylo vše vpohodě ale po nějake době sem začal mit problemy v práci a odešel jsem...našel jsem si něco podobného a pracoval jenže zas jsem se dostal do party kde se hodně pilo a to vubec nebylo dobré asi po roce jsem tam skončil...znovu jsem si našel novou práci ale po třech měsícich mě vyhodili za pozdní příchod a absenci...řešilo se to hodně ale ještě jsem si nepřipouštěl že mam fakt problem, nakonec po nějake době jsem skončil na tydennim detoxu a abstinoval pak asi tři měsíce, tenkrát jsem stim seknul a začal od znova pít spočátku to bylo vpohodě jenže po nějake době jsem se dostal do zaběhnutých kolejí...nakonec se přitelkyně po pěti letech semnou rozešla a ja zažil nejčernější rok mého života Bohužel je to ale tak lepší hlavně pro ní...začal jsem pít ještě více a určitě víte jak to pak dopadá...nyní jsem na tom tak že jsem bez práce mám sice nějake brigády a chci si najit něco pořádneho...ale v první žad bych měl skoncovat s alkoholem, který mi vyloženě ničí život...ted jem se naučil přes tyden nepít ale o víkendu je silná chut někdy to překonám a někdy se vyloženě zmastim jak dobytek...chci na sobě zapracovat a přestat pít hlavně si najít nějakou aktivitu na ty víkendy...uvažuju i o AA
zdeněk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8047
Re: problém Před 12 rok, 2 měsíce  
Zdendo, neuvažuj a jdi!AA jsou pro Tebe.Naučíš se žít bez alkoholu, tam poznáš lidi, co nepijí x let, to je nejlepší motivace, vidíš, že to jde, každý Ti řekne, jak a co dělal, když přestával pít, ono naučit se žít bez chlastu je těžké, jde to, a život je daleko kvalitnější, než s tím alkoholem.Určitě zajdi, posoudíš sám, jistě Ti to neublíží, ale honem se sebou něco dělej.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8048
Re: problém Před 12 rok, 2 měsíce  
je to těžke zjištění ale ja už nemam moc co ztratit, to musi byt pro mě motivace. jinak děkuji za radu budu se zuby nehty držet a abstinovat zatim je to jen 14 dní
zdeněk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8051
Re: problém Před 12 rok, 2 měsíce  
Zdenku-máš před sebou celý život!Někdo se propíjí celé desetiletí,jiný podlehne mnohem rychleji.Máš výhodu,že si svůj stav uvědomuješ a přiznáváš.Tak začni co najrychleji jednat a vůbec nepřemýšlej.AA kluby,pokud nebudou stačit Antabus,psychoterapie využij všeho co se ti nabízí.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8056
Re: problém Před 12 rok, 2 měsíce  
Děkuji za podporu a za rady, budu tady pruběžně psat jak se daří, snad se konešně zmátořim a začnu žít. Četl jsem tady většinu diskuzi na tomto foru a ani ve snu by me nenapadlo kolik lidi proživaj to same co ja, je to neuvěřitelné ale ta autentičnost mě fakt děsí...
zdeněk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8058
Re: problém Před 12 rok, 2 měsíce  
Nemáš pravdu v tom,že už nemáš co ztratit!V sázce je tvůj život.Každý,kdo se stane závislým ?usiluje o střízlivost,aby si svůj život zachránil!A ne všem se to bohužel vždy podaří!Tak hlavu vzhůru a dělej dokud je čas.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8059
Re: problém Před 12 rok, 2 měsíce  
Ja myslim přitelkyni to je opravdu to nejcennější co jsem ztratil, jediny člověk v životě ktery se dostal ke mě tak blízko a ktery mě chápal... neni snad ani jeden den nebo hodina kdyby jsem na ni nemyslel a nelitoval toho... proto řikam že nějak nemam už co ztratit, třeba jednoho dne se ji konečně budu moct podivat do očí
zdeněk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8063
Re: problém Před 12 rok, 2 měsíce  
Tak nějakou zkušenost s abstinencí máte. Zkuste léčebnu, antabus cokoli. Vyvarujte se chyb, které vás stáhli k pití.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8064
Re: problém Před 12 rok, 2 měsíce  
Zdenku-až se dokážete podívat do svých vlastních očí-s láskou?Dokážete to samé i své dívce.Rozumím,že odešla-pro vás udělala to nejlepší.A od určité doby neříkám NIKDY,ŽE JSEM NAVŽDY ZTRATILA!Já Vám věřím,že uděláte všechno,aby jste se z toho dostal,stejně jako věřím tomu,že pokud se ona nevrátí?Přijde jiná.ŽIVOT JE VŽDY PLNÝ PŘEKVAPENÍ-A TO HO DĚLÁ ZAJÍMAVÝM A KRÁSNÝM!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter