Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...56789101112
Dolů
Téma: neboj se o tom mluvit
*
#38690
Re: neboj se o tom mluvit Před 7 rok, 6 měsíce  
Ahoj šantalko
dalo by se říct že ano ale je tu víkend a musím se držet, na sobotu mám hodně plánů tak se zabavím ale horší je to s nedělí má být škaredě tak se kouknu na nějaký film ale přijde mi že se mi trochu třepou ruce.a co ty jak se držíš?
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38697
Re: neboj se o tom mluvit Před 7 rok, 6 měsíce  
Dobre ranko Mirko Vikendy jsou zapeklity, to je dobre, ze mas plan. Drz se ho a nevyboc
Ja v pohode, jen manzel me hned rano chtel rozcilit (muzu s dcerou za strzeny zavit u masazni sprchy tim, ze ji nevesime na hacek). Sprcha nefachci uz nekolik dni,funguje jen silny proud (proto bylo taky predevcirem nacakano na zemi), asi ho to nahodilo. Tak to jsem se trosku taky trasla. Ale ok, ustali jsme to. On sel nakoupit a uvari (peceny kralik) ja lezim s kafickem. Po alkoholu se mi VUBEC nestyska, je to fajn. Ta psychika je na tenkem lede, ale ovladam se. Tak se taky drz!
A zdravim i Katarinku a Perta a vsechny, kdo jsou vzhuru
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38706
Re: neboj se o tom mluvit Před 7 rok, 6 měsíce  
mě vytočily děcka hned po ránu měly jsme jet do města něco nakoupit ale neměly se k tomu tak sem jela sama a až teprve potom začala dcera brečet,nevzala sem ji sebou.já sem na nervy hlavně z děcek,výčitky že jim nic nekupuji už to zase slyším a to se třepu ještě víc a mrzí mě to jak se ke mě chovají
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38707
Re: neboj se o tom mluvit Před 7 rok, 6 měsíce  
Mirko tak na nervy z decek to som bola aj ja a aj som ale uz nie tak ako predtym. aj mna vytacaju a stale sa klbcia a ziapu po sebe ale teraz to beriem inac s kludom. radsej ratam do desat alebo sa robim ze ich nepocujem. hoci zo zaciatku to bolo perne hend ma vytocili aj ked nerobili zle. ono sa to ustali po case a uvidis,ze to bude lepsie a lepsie a budes mat iny pohlad na svet ako predtym
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38713
Re: neboj se o tom mluvit Před 7 rok, 6 měsíce  
Moji dceri bude 17, a je hodna celkem, tak tohle diky bohu nemusim resit. Mam vlastne klid. Kdovi jak bych to zvladala s malymi detmi. Holky, drzte se...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38714
Re: neboj se o tom mluvit Před 7 rok, 6 měsíce  
tak to mas velkou dceru moje deti su este male ale je to velakrat tazke ale teraz je to pohoda mam pocit,ze manzel na nich viac krici ako ja. a hlavne som si uvedomila, ako ich velmi lubim a ze som bola na nich zla a hnusna. teraz im to vynahradzujem ale disciplina musi byt
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38715
Re: neboj se o tom mluvit Před 7 rok, 6 měsíce  
Ja taky vidim, ze mam na dceru ted vic casu. Mam vic pochopeni, vic nasloucham. Ale taky vic hlidam, driv jsem to mela spis na haku. Ale jak rikam, je hodna. Akorat bordelar no
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38716
Re: neboj se o tom mluvit Před 7 rok, 6 měsíce  
já mám 3 holky nejstarší už bude mít 19 ale od patnácti si dělala co chce utíkala z domu chodila ze zábavy na mol,policajty jsme na ni volaly že nedala vědět kde je,prostřední má 15 a včera mi řekla že je závislá na cigaretách a to mi tvrdila že nekouří a nejmladší má 11 a to je taky číslo,manžel není věčně doma, podniká ani s výchovou mi nepomáhá.bydlíme u rodičů kde bydlí ještě švagr ze svojí paní a mají čtyřletou holku a čekají druhé takže já se asi doma zblázdním
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38719
Re: neboj se o tom mluvit Před 7 rok, 6 měsíce  
Jé, to mas velky holky!
Bydleni jeste k tomu takhle dohromady...To docela tvoje stavy chapu... A jestli jsi na ne vetsinou sama, to pak lehce preroste pres hlavu a,tak ani v jedne nenajdes "spojence" ?
A to bydlite u tvych rodicu?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38738
Re: neboj se o tom mluvit Před 7 rok, 6 měsíce  
většinou s tou nejmladší sme spolu a bydlíme u manželových rodičů.a s tchýní se nějak nemusím ale máme každá svoje patro i kuchyň mám svou
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...56789101112
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter