Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Proste nevim
#8982
Proste nevim Před 11 rok, 11 měsíce  
Ahoj.
Je mi 34, piju od 16. Stylem, patek, 12 piv, 5-8 zelenejch a spat.
Do 30 let jsem se nikdy necitil opily a docela me to stvalo kdyz se vsichni motali domua ja jeste nekam tahnul abych se dopil.
Dneska uz dam tak 10 12tek a rano to citim bolesti hlavy.

Ale co je muj hlavni problem:
Doma nepiju ani pivo.. Nemam potrebu pit treba 14 dni, ale pak dostanu chut a jdu(ne doma) musim jit do hospody s lidma.
Nikdy nepiju do poloopilosti, 5 piv, 1 panak a domu. Kdyz uz jdu tak leju do nemoty, domotam se rano domu a je to. Nesnasim stavy poloopilosti, jak se rika v nalade, bud se ozeru, nebo kdyz hrozi ze to nevyjde tak radsi nikam nejdu. Nemam problem kalit dva dny v kuse bez spani. Ale taky muzu byt tri tydny bez kapky alkoholu
Vetsinou si ze svych dvoudennich tahu tak polovinu nepamatuju a obcas se probudim nekde jinde;)
Finacne s tim problem nemam, jelikoz prijmy mam velmi vysosko nad prumerem.
Ale chodim do obycejnejch hospod lejt pivo a normalni panaky.
Jsem nebo ne?
Samil

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8986
Re: Proste nevim Před 11 rok, 11 měsíce  
Alkoholikem z vlastní vůle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8987
Re: Proste nevim Před 11 rok, 11 měsíce  
Tak, tak, jsi kvartální alkoholik intervaly v pití se budou zkracovat, budeš pít častěji, kocoviny, větší průšvihy... je na čase skončit s pitím, dokud máš dobrou práci, zázemí...
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8994
Re: Proste nevim Před 11 rok, 11 měsíce  
Ještě jednou potvrzuju, to zkracování téměř nezbytně přijde. Míval jsem pauzy měsíc, pár týdnů, nakonec se to nevyhnutelně začne počítat na dny a budeš rád, když se to nepropracuje na hodiny (dolejvání kvůli věčnýmu absťáku - třas atd.)
Alkoholikem z vlastní vůle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9071
Re: Proste nevim Před 11 rok, 11 měsíce  
Ztráta kontroly nad pitím je zcela jasný důkaz alkoholického pití.Bohužel jsi překročil práh do závislosti na alkoholu.Jakmile si dáš alkohol pud sebezáchovy jde stranou zvítězí chut´pokračovat.Je jedno,kolik máš roků.Je zcela jedno,jak dlouhou dobu piješ alkohol.Toto není rozhodující pro žádnou závislost-jednoduše nti syndrom závislosti byl dán do vínku už když ses narodil.Jediná cesta-radikální rozhodnutí a řešení.Dřív,než ti závislost vezme všechno co máš. Včetně zdravého rozumu a síly s pitím skončit.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9121
Re: Proste nevim Před 11 rok, 11 měsíce  
Rehabilitační centrum EXIT pomáhá lidem,kteří jsou
závislí na drogách, alkoholu a gamblerství.
Pokud patříte mezi ty lidi, nebo někoho takového znáte, kontaktujte nás:
tel.:737212824 , 603 880 068 , email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , skype:rcexit10,
webové stránky : www.exitrc.webnode.cz.
zuzika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter