Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: muj problem s pitím alkoholu
#9146
muj problem s pitím alkoholu Před 11 rok, 11 měsíce  
Dobrý den.
Rád by se chtel svěřit a zároven požadat o radu,respektive pomoc.
Je mi 34 let,jmenuji se Jan,žijí dlouhodobe(10let)s přítelkyniv společném byte a mam problem s pitim alkoholu.
Posledni dobou vyhledavam priležitosti k piti a neznam hranice.Zvlášt uplynuly rok je moje piti intenzivnejši.Na začatku jsem si zašel na pivko jen v pátek na konci pracovneho tydnu po společnych nakupech,vypil jsem jedno dva a šel jesm domu,no ted už patek nechodim na nakupy ale rovnou na pivo ak tomu dám aj tvrdy alkohol,poslední patek dopad tak že mne museli dotahnou domu.Svym chovanim jsem spusobil ostuda a hanbu svym najbližším.Proto vas tymto spusobem žadam o radu.Nechi aby kvuli mímu pití trpěli lidé v mém okolí,rád by jsem našel spusob jak svuj vztah k pití zmenit.Za brzkou odpověd předem dekuji.
jan
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9147
Re: muj problem s pitím alkoholu Před 11 rok, 11 měsíce  
Jendo, jsi nemocný, ubližuješ nejvíc sobě, tady máš moc a hodně rad, co s tím alkoholem dělat, jak přestat pít, a žít hezký život.Sám to nezvládneš, přiznáváš, jak Tě ten chlast dostává, kdysi to šlo, nyní se řítíš do problémů, ne ani ostudy, ale můžeš zkolabovat, dostat epileptický záchvat, úrazy, demence, smrt.Jdi na nejbližší AA.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9153
Re: muj problem s pitím alkoholu Před 11 rok, 11 měsíce  
Ahoj Jendo, taky mám problémy s alkoholem, jsem jen o rok mladší. Piju už asi deset let, v hospodě nebo si kupuju pití domů (víno, pivo). Už dlouho vím, že jsem závislý, teď se pokouším přestat. Teď jsem třetí večer bez alkoholu a zatím to zvládám, abstinenční příznaky byly jen mírné (zhoršené spaní, divné sny). Musíme to nějak zvládnout! Já se to pokuším zatím zvládnout sám, ale ti AA možná nejsou špatná možnost, jsou ovšem i jiné možnosti. Tak ať se nám daří abstinovat!
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9154
Re: muj problem s pitím alkoholu Před 11 rok, 11 měsíce  
Dnes jsem si byl zaběhat a teď popíjím zelený čaj a určitě je to hezčí večer než čumět do půllitru v hospodě!
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9174
Re: muj problem s pitím alkoholu Před 11 rok, 11 měsíce  
Jsem rád,že sem posal tady popsal svůj problem.Od nedele jsem nepil ,budu se snažit vydržet co nejdál.
jan
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9175
Re: muj problem s pitím alkoholu Před 11 rok, 11 měsíce  
Držím palce,at to zvládneš do štastneho konce.Taky od te doby co jsem tady psal jsem nepil,tak uvidím.PŘEJI HODNE SIL.A dekuje za příspěvek
jan
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45868
Ahoj Před 6 rok, 7 měsíce  
Ahoj,
já si dnes uvědomila to samé....proto jsem si našla tohle forum, můžeme to zvládnout....už mi je že sebe pěkně blbě...pátek litry vína, v sobotu na správení taky dva a už jsem v tom zase litala..
Je mi z toho pěkně špatně, bolí žaludek a nechci, aby mě lidi a manžel v takovém stavu ještě viděli....
Hodně jsem to tady procetla,jsou tu cenne rady.
Ach jo....
Sjusan
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 24/09/2017 19:22 Provedl: Sjusan.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45869
Re: Ahoj Před 6 rok, 7 měsíce  
Drž se,začátky jsou vždy těžké,děláš to pro sebe ,my všichni a střízlivost stojí za to.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45871
Re: Ahoj Před 6 rok, 7 měsíce  
Díky, chci to zvládnout, hlavně kvůli sobě.....myslím, že mě to tady pomůže.....věřím !!!!
Sjusan
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45872
Re: Ahoj Před 6 rok, 7 měsíce  
Sjusan, nikdo Ti nepomůže i kdyby sebevíc chtěl,to musíš zvládnout,prostě si to srovnat,já jdu do toho už pokolikáté,ale nevzdávám to a věřím ,že to pujde.tak se drž holka.a dej vědět jak pokračuješ.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter