Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1011121314151617
Dolů
Téma: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat...
#9991
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Zdravím Petře.
No přesně tak to dělám,prostě říkám,že nepiji a nebudu protože mi to nedělá dobře...,no a většinou mám pokoj.Jen ten antabus neberu,plácám se v tom sama,ale umím si zakázaz...,ale též jsem to už porušila.Díky.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9992
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Ten antabus fakt pomáhá, je to takovej nůž na krku. Chodím jednou týdně. V těle se udrží tuším 10 dnů. Sám jsem to vydržel tak měsíc. Potom třeba dva večery po sobě pak zase pár dní pauza. A opět. Prostě v tom bez antabusu lítám.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9996
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Bludilko,přesně jak píše Peťa, budeš mít pojistku!Antabus Ti neublíží, pomůže, ulehčí Ti cestu ke střízlivosti, sama se v tom už plácáš dlouho, zbytečně se trápíš.Pořád znovu začínat je únavné.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10033
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Ahojky Libuško a všichni.
Vím,že vše myslíte v dobrém....,ale i vám to trvalo než jste k odvaze přišli.Ale i si uvědomuji,že jste pro tu odvahu podstoupili i více strastí.I za to si vás právě vážím,že se snažíte nás blbce neuvědomnělý přesvědčit dříve,než bude pozdě.Každé vaše slovíčko si snažím zapsat do paměti.
Ale vy zase věřte mě,že se snažím jak nejlépe umím a přejte mi to štěstíčko,díky.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10043
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Bludilo, já Ti upřímně přeji, abys přestala pít,a hlavně vydržela nepít, pak to štěstíčko přijde tutově.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10270
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Ahojky všem a hlavně Libušce.
Čtu to tu stále a vidím jak je ten chlast zákeřný kamoš.
Je mi z toho všelijak a nechápu...Proč člověk který chce být v pohodě musí projít takovým hnusem???Chlapi to tu píší málo,ale ty ženy,maminy...chtějí být happy a vždy v pozoru a vždy připravené...A co se z nich pak stane???Alkoholičky,fetky?Hlavně,že vše zvládnem.Je to smutné.Mám asi nějaký splín či co.Asi proto,že chci být jednou z nich...vše stíhat,vždy připravená a bez citu?Ne!!!!Takhle to nejde.Chci cítit,chci truchlit,chci být nedokonalá,ale ženská a máma...a hlavně šťastně nešťastná.
Všem děkuji a držím pěsti...a hlavně orlíkovi Petratě.
Pa.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10435
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Dobrý den, nemohla byste mi Heleno napsat, jaký postup Vás potíží s alkoholem zbavil? Děkuji
Blanusch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10436
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Jo? A jak pomáhá? Zapomenu, že jsem si ho vzala, dám si pivo a šup - malér je na světě. Pořád si myslím, že by to bylo řešení a pořád se toho bojím, ach jo.
Blanusch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10438
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Na to že sis to vzala, zapomeneš jedině jestli máš sklerózu. Nebereš ho sama, ale u adiktologa.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10440
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Díky za odpověď, momentálně nevím, co to je adiktolog,ale vím, že se to bere v ambulanci, dobrá, ale když jen 1-2x týdně, to se podle mě zapomenout dá, ani ta skleroza nemusí být tak hrozná, prostě se bojím, že se může něco semlet a na ten antabus zapomenu.Fakt je to tak divný?
Blanusch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1011121314151617
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter