Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1011121314151617
Dolů
Téma: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat...
#11163
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 6 měsíce  
Ahoj L,

pokud Ti AA vadí, můžeš vyhledat jinou terapeuticku skupinu, nebo zkusit léčebnu.

Je ale třeba vzít v úvahu, že v ČR nic moc není. Většinou jsou mimo rámec AA dostupné jen skupiny vedené profesionálními terapeuty a ty nemají setkání tak často. V tomto jsou AA asi bezkonkurenční, že se scházejí většinou několikrát týdně, ve větších městech tam můžeš zajít každý den. To je pro nováčka nezastupitelná pomoc.

V našich podmínkách se to dá suplovat snad jen hospitalizací v léčebně, ale ta je jen na tři měsíce a to je taky dost málo.

Přeji úspěšný střízlivý život. MP
Michal Pooh
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11164
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 6 měsíce  
L., jistě Vám bylo vysvětleno, že všechna literatura AA je doslovně přeložená z USA, tam Boha uznává spousta lidí.U nás se Bůh nahrazuje Vyšší Mocí.Je jedno, kdo , nebo co to je.příroda, anděl strážný, AA jako společenství.....něco, čeho si vážíte, máte z toho respekt, úctu, cítíte, že je silnější víc než Vy, a v duchu se jako k tomu modlíte, doufáte, že Vám pomůže.....V sektě musíte spousta věcí, v AA nemusíte nic, jen chtít přestat pít.To je ten zásadní rozdíl mezi AA a sektou,s troškou pokory časem pochopíte, o čem v AA je řeč, kolik lidí Vám bude chtít zadarmo pomoc, a že opravdu fungují velice dobře.Jen vydržet chodit tam delší čas!Nesoudit hned.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1011121314151617
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter