Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...28
Dolů
Téma: Náběh na alkoholismus?
#9583
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 10 měsíce  
Nic není tak složité jak se zdá.Držím palce.Jsi na nejlepší cestě jak se z toho dostat-jen neztrácet kurz,vytrvat a dotáhnout všechna předsevzetí,které si ted´dáváš.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9584
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 10 měsíce  
Hlavně neposuzovat něco, AA, podle sebe, když jsi tam nebyl.Sekta jistě nejsou, chodí tam lidé všech možných profesí, na celém světě jsou velice uznávaní, zachraňují životy, úspěšnost mají větší , než léčebny.Abstinující alkoholik pomáhá nováčkovi!Nikdo neví tolik o naší nemoci, jako my, co jsme si tím prošli, máme školu života.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9585
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 10 měsíce  
OK, vydám se tam co nejdříve.

Už druhý den ležím, třepu se, je mi střídavě zima a horko, strašně se potím, je mi zle a v noci jsem měl tak šílené sny že jsem myslel že už jsem se z toho zbláznil. Piju hodně vody, jídlo nezvládám ... máte někdo nějaký tip co s tím?
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9586
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 10 měsíce  
Máš abstinenční příznaky.Ty pomalu pominou.Nasměruj se k psychitrovi-dá ti léky na zklidnění psychiky-žádný neurol!Kup si šumivé Magnesium,B Forte a dělej všechno proto,aby ses nenapil.Abstinenční příznaky se zhoršují-potom už vůbec nedovolí aby jsi s pitím vůbec přestal.Snaž se do sebe dostat aspon´polévku a hodně tekutin-nejlépe vody nebo ovocné,či bylinkové čaje.Pokud by se u tebe začaly dostavovat halucinace nebo jiné psychotické změny volej hned rychlou.V takovém případě by jsi musel urgentně na detox.Mohlo by se dostavit u tebe Delirium Tremens-což by tě mohlo ohrozit na životě.Věřm,že to až tak zlé nebude.Drž se!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9588
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 10 měsíce  
Díky za rady. Uvařil jsem si čaj s Ostropestřce Mariánského - to je dobré na játra, a už je to trochu lepší. A uvařil jsem si i polévku jak radíš. Spíš bych řekl že moje tělo je po tom prodlouženém víkendu plném pití dost hotové. Přece jen jsem teď chvíli tak moc nepil a ten víkend byl extrémě náročný. Nějaké vitamíny mi přinese přítelkyně, říkal jsem jí o Céčko a Béčko. Snad to nebude tak hrozné, potřeba napít se je teď snad to poslední co bych chtěl...

Každopádně jsem rád, že jsem sem napsal. Dost se bojím doživotní abstinence ale snad to nějak zvládnu...
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9590
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 10 měsíce  
Bojíš se změny.Máš strach z něčeho nového neznámého.Opravdu nejvíc má strach tvoje alkoholická nemoc.Ta část mozku,která je zasažená pitím-i Tvoje tělo,které ted´trpí a zároven´se bojí,jak bude fungovat bez alkoholu.Je to normální běžný stav.Věř mi,že si život bez alkoholu ještě nedokážeš představit.Je plný barev a opravdového štěstí-bez chemie,bez výčitek svědomí,naplněný vděčností a láskou.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9600
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 10 měsíce  
Můj psychiatr odjíždí na dovolenou, takže jsem se s ním domluvil na zítra ráno. Fyzicky už je mi líp ale teď mi pro změnu dává zabrat psychika, snad mi pomůže...
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9601
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 10 měsíce  
Zcela určitě ti pomůže-vše záleží JEN na tvojí upřímnosti.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9604
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 10 měsíce  
Takže i doktor mi potvrdil, že to byl absťák. Dostal jsem antabus a psychika by se mi měla za chvíli zlepšit
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9605
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 10 měsíce  
Nakonec všechno zlé /myslím absťák/ je pro něco dobré. Alespoň Tě vyburcoval k radikálnímu řešení se sebou něco dělat. Držím Ti moc palce, bude jenom líp !!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter