Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...28
Dolů
Téma: Náběh na alkoholismus?
#11368
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Vidíš, jak myslíš v tom svém svrabu na jiné, jsi náhodou bezva!Uvidíš, přejde to, dnes už budeš lépe spát, snaž se zobat po troškách, polívku, vše, na co máš chuť, a vypadni ven, nelam rekordy ve sportu, ale aspoň se pořádně projdi, vzdoušek taky pomůže.Zmákneš to, ne?No a?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11369
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
PS:Škoda, že jsi někde neznámo kde.Mohl jsi mě porýt zahrádku,sice bys umíral tíhou, dřinou, čímž by ses unavil, večer bys usnul výborně a já bych měla radost taky!!!!Klidně bych já ryla do Tebe, pitíčko by nebylo, zuřil bys, čas, chutě na alkohol by Tě jistě ani nenapadly..
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11372
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Sport mi je cizí ale až mi bude dobře, chci to změnit - budu to brát jako součást terapie.

Jsem ze Zlína, jo chtělo by to nějakou aktivitu ... zkusím se zase dokopat do běhání, protáhne se tělo a i na psychiku je to super.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11373
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Super-mám tam poblíž chalupu-v DRŽOVÉ.Ted´už syna s manželkou a vnoučkem.Staví tam dům svých snů.Poslouchej je tam i AA-v Malenovicích-je tam domov důchodců a v kapličce,která je v areálu se schází.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11374
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Ve Zlíně v AA jsou bezva lidi, Bendere zajdi tam!A pozdravuj jak áčkaře tak Zlín, prožila jsem tam mládí, asi pře 40 lety.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11375
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
to je jak valašská párty...bez alkoholu:), já jsem ze Vsetína:)...valaští ogaři maj dobrý kořen bendere, dáš to:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11376
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Svět je malej,aby se v něm jeden ztratil ale utopí se v něm v chlastu natotata.Neškodila by slezina bando a ukázat,že se dá dobře bavit i bez chlastu.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11377
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
no:)...frgále a kyselica...proč ne?, počkáme až bender pookřeje a tŕeba se i sejdem:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11378
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Klidně můžem, taky jsem nad tím dnes přemýšlel . Potřeboval bych poznat nové lidi, kteří pořád nepijí.

Už se celkem zbrchávám, teď to jde nějak rychle, bylinky asi fakt pomáhají. Jen se dospím a začnu řešit co dál...
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11380
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Dyt´to máš vyřešené-co dále-hlavní a nejdůležitější je nepít a poučit se!Chalupu máme pro 16 lidí.Už nás tam bylo i víc a vyspali jsme se tam všichni.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter