Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: agresivní alkoholik
#11541
Re: agresivní alkoholik Před 11 rok, 6 měsíce  
a, to neni dobry, jsem na tom podobne, vsadim boty, ze to probiha nasledovne, do urcity hladiny, je fakt v klidu, milej a pohodar, a behem par minut prestane ovladat svoje chovani.. Ruka co pred chvily hladila ramena zkamenela..
nemuze pit, nesmi, uz jen ve tvym zajmu, co to bude priste?
Analizovat muzes co chces, kdyz se vykali, bude i zanalizovanej protiva.. A vsadim se, ze kdyz mu reknez, ze nechces aby priste cokoliv pil, tak se urazi, a kdyz slibi ze da jen jedno dve, tak nedodrzi.. Tam uz problem je, a muze byt hur.
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#11543
Re: agresivní alkoholik Před 11 rok, 6 měsíce  
A., nic si nenalhávej.Jestliže má IQ hodně vysoké, jak tvrdíš, musí sám vědět, jak se chová po napití, že by měl přestat....sundej růžové zamilované brýle, mysli na budoucnost, jeho stavy budou jen horší.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12256
Re: agresivní alkoholik Před 11 rok, 4 měsíce  
máte pravdu lidi... bude hůř... vždycky slibuje a šlape a pak to příde, třeba v delším intervalu, ale příde.. proč já jsem takovej blbec a po nějaký době to zas přejdu???
a

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12257
Re: agresivní alkoholik Před 11 rok, 4 měsíce  
a-nejsi blbec.Stala jsi se na něm závislá.Říká se tomu SPOLUZÁVISLOST.On na látce,ty na něm.Bojíš se,že se o sebe nepostará.Neuvědomuješ si,nakolik jeho stavy ovlivňují tvoji náladu a jaký to má celkový vliv na tebe samotnou.Pokus se vyhledat ALL ANON NEBO PSYCHOLOGA.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter