Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Stydím se!
#12411
Re: Stydím se! Před 11 rok, 3 měsíce  
Už neplač, nestojí Ti za to.Dala jsi mu pár let života, už nedělej vola, otroka, mysli na sebe a děti.Jsou možnosti, kam jít, neboj se.Ten klid, co najdete je život!Asi už to ani neznáš.A třeba ho to nakopne, změní se, přestane pít, blbnout.Neustupuj, nevěř slibům, ať to dokáže.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14530
Re: Stydím se! Před 10 rok, 7 měsíce  
Dobrý večer,... ve vší úctě opět píšu. Po x-měsících jsem byla doopravdy u JUDra. Už to tak dál nejde... Odjela jsem se synem na dovolenou. Manžel jet nechtěl, protože to nebylo all inclusive a on by tam nemohl pít... A jak to dopadlo? Se strachem jsem odjela, jak to tady s malou dcerkou zvládne. Byla domluvena výpomoc mých i jeho rodičů... Dopadlo to tak, že po příjezdu se mnou nemluvil, byl agresivní. Druhý den dopoledne odešel a já vybalovala, vařila, hrála si s dětmi... prostě normální život. V tom někdo zazvonil u dveří. Byla tam policie, že prý jdou náhodou kolem a chtějí se zeptat, jestli je všechno v pořádku. Byla jsem v šoku a zeptala se,co by nemělo být v pořádku? Vysvětlili mi, že před pár dny opilý "manžel" ztratil dcerku a policie ji hledala po celém městě... Nakonec mi to vysvětlili sousedé... Byl tak opilý, že nedokázal dojít domů. Sousedi, co mají malé děti, mu nevrhli, ať se z toho jde vyspat, a že oni se o ni postarají. Tak šel spát. Když se vzbudil, nic si nepamatoval, dceru nenašel, tak letěl na policii se udat... Nyní se snaží, ale prostě jsou věci, které nelze vzít zpátky... Jak dlouho myslíte, že vydrží abstinovat a tím pádem mě vydírat, že je "hodný"? Měla bych dostat Oskara za blbost...a měla jsem vás všechny poslechnout již dříve... Děkuji všem andělům strážným, že se Magdalénce nic nestalo.
Maggorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14531
Re: Stydím se! Před 10 rok, 7 měsíce  
Neohrožuješ už i to dítě na životě?Je to špatné!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14534
Re: Stydím se! Před 10 rok, 7 měsíce  
Proto jsem byla už u právníka a ten to vše připraví... Jenže on se teď taaak snaží a rodina do mě "hučí", ať to nedělám Od té doby, co jsem byla u právníka jsem klidnější... Proto jsem se ptala, jak dlouho si myslíte, že bude abstinovat?
Maggorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14535
Re: Stydím se! Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahoj, no tak to já ti řeknu přesně, jak dlouho mu to vydrží. Do té doby, než se ujistí, žes mu na tu jeho "abstinenci" zase skočila a dáš mu ještě "poslední" šanci. Rychle pryč!
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14537
Re: Stydím se! Před 10 rok, 7 měsíce  
Že se chceš trápit Ty....ale on ohrožuje na životě Tvoje děti, a to by mě už nepřesvědčil.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14538
Re: Stydím se! Před 10 rok, 7 měsíce  
Musím teda říct, že bych mu ani dítě na hlídání nesvěřila a radši bych na žádnou dovolenou nejela.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14540
Re: Stydím se! Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahoj Maggorko...tvůj příběh mě dostává. Přišla jsem tady před pár dny, když jsem hledala pomoc ohledně přítele který pije.
Mám to asi podobné jako ty....jen s rozdílem, že přítel nepije trvdé, ale pije každý den kdy nedělá noční a v tom, že spolu dítě nemáme. Mám já svého syna z předchozího manželství a on dceru z předchozího manželství. Kvůli alkoholu si už v minulosti posral hooodně život a se mnou ho zase začal dávat do kupy. Teď ale spěje úspěšně k dalšímu pádu.

Já jej taky omlouvám, teď věřím jeho řečem. Uvidíme hned jak přijde další vólný den. Ale jsem už rozhodnuta, to ukončit. V případě, že se nic nezmění a všechno půjde dál, bude konec.

Tobě jen držím palce, aby jsi to konečně všechno dotáhla do konce. On vážně nepřestane dokud neodejdeš. A to, že se zlil i když měl vaši dceru na hlídání, by měla být pro tebe tou poslední kapkou, kdy už další šanci nedostane Hodně síly a neboj se....rozvodem život nekončí....většinou spíš v těhdle případech začíná.
Lucy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14544
Re: Stydím se! Před 10 rok, 7 měsíce  
Za všechny odpovědi - zvláště za tu poslední - moc děkuji. Já jsem rozhodnutá. Věřím, že děti mě pochopí... Ozvu se, jak bude reagovat na paní právničku. Když jsem mu to řekla, tak se mi vysmál. Takže už doma nic neřeším a nechávám to na paní JUDr. Ještě jednou děkuji za podporu.
Maggorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14589
Re: Stydím se! Před 10 rok, 7 měsíce  
Dětem se podle mě spíš neskutečně uleví, když to vyřešíš a ukončíš vztah, který jim rozhodně neprospívá. Ony velmi intenzivně vnímají každý konflikt i neshodu, která mezi Vámi dvěma je, i když to neříkají a neřeší, tak jako my dospělí. A taky si to berou všechno velmi osobně na sebe. Myslí si většinou, že v tom je hlavně jejich chyba, proč to tak u vás doma je. Nechtěla bych být v jejich kůži a koukat se každý den na alkoholika, který vydírá mojí mámu i mě-dítě. Jak se asi cítí? Já nedržím palce tobě, ale jim, aby jsi to zvládla a vyřešila co nejdříve. Myslím, že už je nevyšší čas, řešíš to hodně dlouho... A že by se časem nenašel nějakej normální a hodnej chlap? Tak tomu nevěřím. Ovšem pokud se budeš pořád plácat v tomhle vztahu, tak se skoro určitě nenajde. Začni si už aspoň trochu věřit a začni jednat. A ještě dodatek - už jednou se takhle k ženě choval a skončilo to u nich stejně nakonec rozchodem, proč myslíš, že to zrovna u tebe s ním bude jiný?
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter