Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...30
Dolů
Téma: Léčebna Kroměříž
*
#38659
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Smazáno administrátorem
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/09/2016 22:26 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38660
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Vďaka Stopka.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38661
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Boha jeho, já než sem přilezu, tak jsou 2/3 smazány adminem. Hoši zkroťte to, já jsem si jen povzdechl, že máme doma excesy zrovna když bych to nejmíň potřeboval.

Hele, na rovinu, asi se nad sebou budu muset zamyslet, fakt potřebuju změnu, jak sůl ... chovám se, jak debil a tyhle hádky doma jsou následky. Když čtu chlapi, že je to normální, tak už jsem snad já nenormální bo jinak nevím . To ale nemmění nic na tom, že mě fakt na**la, dalo se to pořešit v klidu, slušně a bez konfliktu.

Šantal kam bys chodila? To vedle ve vlákně je dost ostřejší, teda bylo, co jsem koukal, 150 odpovědí za dva dny, mazec.
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#38662
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Druhý odstavec byl adresován Sochaři a vlastně i Krtkovi ...
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#38667
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
David, ja teda určite netvrdím, že som zastancom extremneho poriadku. Ale taku "hrubú" prácu spravím a ak treba opravím, čo som schopný. A najmä fyzicky naročnejšiu prácu. Neviem, ale nevidí sa mi fér vo vzťahu, ktorý ma fungovať, nachávať všetko na ženu a ja by som si mal len chodiť do fitka, na kolo a starať sa len o svoje potreby. Možno to trochu pritiahnem za vlasy, ale: "Ja po práci budem relaxovať a žena nech sa stará o domácnosť."
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38676
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Krtku, špatně jsem to asi napsal. Není to tak, že já bych nic nedělal, bavím se teď o posledních dvou měsících. To, že nehrábnu na vysavač, jak je rok dlouhý to je pravda, to stejné je umývaní nádobí pokud jsou ve dřezu dvě skleničky a talíř, ale například okna úmývám já, nákupy zajišťuji pouze a jenom já, jak menší, tak velké, žena neví, co je jít na velký nákup, všechno tohle řeším já a dlouhodobě. Nicméně teď je období, kdy se snažím zabavit a beru to tak, jako bych nebyl doma, ale mimo - v PL. Takže není to o tom, že já si válím prdel u TV a žena maká, to určitě ne, ale takové ty běžné domácí práce nedělám. Takže jak jsem psal, ona se chytla blbosti a byla z toho mega-hádka no a už to jelo, jak to tak bývá. No nic, to jen tak pro upřesnění, šla spát, takže dnes aspoň nelemcá, to je potom dost agresivní a to by zase způsobilo další malér. Tak jsem rád, že je aspoň klid.
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#38679
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
OK, v pohode.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38691
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Lidičkové, řešíte opravdu stupidity. Úklid - víte, znám spoustu chlapů, kteří domácí práce nedělají, ale zase zastanou daleko důležitější činnosti. Já dělám, kromě žehlení, naprosto všechno a vůbec mi to nevadí. Ono ani kolikrát není vyhnutí, protože "drahá polovička" má jiné zájmy než domácnost. Proto Davida chápu. Samozřejmě se nedokážu vžít do situace alkoholika, který je v "rekonvalescenci a potřebuje svůj klid. Já prostě takové hovadiny jako vysavač, hadr apod. neřeším, stejně jako výměnu kol u auta. Zachovejte svou hrdost a Tobě Davide držím palce, aby ses nenechal vyprovokovat.
P.S. dnes možná přijede ta, která se bude snažit mě provokovat a bude po klidu....
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38694
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
tak Miroslave hlavu hore a ides. niekto riesi poriadok,niekto nieco ine. a ver,ze my alkaci sa mame problem zaradit. pisem z vlastnej skusenosti ja na zaciatko som bola rada,ze stojim a pomaly sa vraciam do realu.
este raz vela stastia a hlavne klud
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38701
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Miro, před deseti minutami hádka, jak prase!!! Jána to nemám nervy, musel bych ji lísknout a to neudělám, je to kráva a normálně s ní končím ... hysterka!!!! Normální debil a ještě do toho chlastá, já se jdu uklidnit, protože ani nemůžu v klidu dejchat, jak mě nasrala.
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter