Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...31
Dolů
Téma: Detox
*
#61050
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Tak to se mám na co těšit
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61051
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
No takhle , určitě bych neřešil alkohol a prášky najednou, to by byla fakt teprve sebedestrukce. Takže začal bych s alkoholem a prášky nechal na to až budeš ready. Ale netuším zda na detoxu dělají odběry, pže v nich by to určitě poznali....navíc psal jsem o benzo, ritalin nevím do jaké skupiny spadá, třeba jsou u něj jiné abstinenční příznaky.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61052
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Psychostimulanc. Výborná věc v kombinaci s benzákem po hypnotiku. Bohužel otázka co budu řešit první není na místě, protože hned jak mě zavřou, začne absťák z obouch dvou najednou (prášků dlouhodobě, alkoholu hladinově dlouhodobě)
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61053
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Nevím přesně co si pod pojmem psychostimulant vybavit. Ale co vím, že vysazovat jen jednu věc ať už alkohol, hypnotikum předpokládám něco ve stylu zolpidemu nebo benzáky je samo o sobě strašně náročné a dlouhodobé, to znamená vysazovat velmi, velmi pomalu. Když je to kombinace těchto tří věci, tak bych s tím šel ven, protože to už může být bez nadsázky život ohrožující. Ale jak píšu je otázka taky brát třeba 2mg Xanaxu nebo Clonazepamu nebo 0,25mg. Je to vlastně jako vypít si jedno pivo nebo 8 a to je velký rozdíl....
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61054
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Ritalin se, pokud vím, docela často dává na zklidnění dětem s ADHD. Pokud je v e vyšších dávkách, tak se dítě jeví jakože "čumí do blba"- Učím ve škole, měla jsem žáky na Ritalinu, tak to vypozorované odtud. Měl by pomoci ke koncentraci tím, že sníží napětí v těle. Moc o tom nevím, ale vzhledem k tomu, že ho děcka užívají dlouhodobě, tak to snad takový dryják nebude. Benzodiazepiny jsou jiný level, také jsem je brala na spaní. V kombinaci s alkoholem jsou Molotovovův koktejl. Alkohol se k nim nesmí! Závislost na benzodiazepinech je obrovská, srovnatelná s alkoholovou. Viděla jsem na youtube video kluka, který bral 9 prášků denně a jeho příběh, když začal snižovat. Brrr...
Eliško, nechci mentorovat. Ale jsi mladá, možná se ti ještě doteď nikdy nestalo, že i když nemáš sílu, tak prostě musíš...
Jakožto máma od dvou dětí jsem mockrát zažila, že mi bylo ukrutně mizerně, nejradši bych se schoulila pod peřinu a všechno zaspala... ale jednoduše jsem musela vstát a z posledních sil se postarat o dvě malé děti, které na mně byly závislé. Nemohla jsem se jako malé děcko čvachtat v tom, jak je mi zle, prostě jsem MUSELA!
Ty mi teď připomínáš malé dítě, které se furt doslova rochní v tom, jak je to těžké, přesvědčuješ nás, že jsi vlastně v něčem výjimečná, když máš tolik myšlenek, přesvědčuješ nás, že jako jediná z nás máš vlastně "tak trochu" důvod pít...
Vyzkoušela jsi kde co, protože nemáš žádné extra starosti, můžeš celý den myslet jen na sebe a své bolístky a vymýšlíš blbosti, jak si tu nudu zpestřit...
Já tě ubezpečuju, že jsi normální alkoholik jako my. Akorát navíc trochu rozmazlené děcko, které si vymrčuje pochopení.
Promiň, že to píšu takto ostře, ale jsi ve věku blíž k mým dětem než ke mně. Tak si dovolím ti to říct tak, jak bych to řekla svým vlastním potomkům.
Přestaň nad sebou fňukat, seber batoh a vypadni na celý den někam ven. Vypisováním bolístek v křesle u PC se z dnešního dne těžko stane den první.
Já doufala, že to bude včerejšek, no, škoda prochlastaného dne... A dnes znovu doufám...
Držím ti palce.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61055
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Ahoj Eliško.
Chtěla bych se Ti omluvit. Tušila jsem, že v Tvém životě budou i jiné drogy, ale myslela jsem, že na prvním místě je alkohol. Třeba se mýlím, ale až teď bych řekla, že je to hlavně závislost na lécích, alkohol a i tuším sebepoškozování. Předpokládám, že i v Tvém mladém věku už několik let.
Já mám z léků velký respekt a i když jsem pila první ligu, lékům jsem se vyhýbala. Tak píšu bez zkušenosti s léky, ale pouze jak to cítím...
Nevím na jakých jsi dávkách a ani nevím, jak jednotlivé léky působí s alkoholem. Vím jen, že to musí být pořádný průser. Včera jsem koukala na 13.komnatu M.Šimůnka, který skončil na 30 prášcích denně a dostal se z toho až v léčebně.
Také neznám Tvoje domácí zázemí, jestli tam není partner, který by na téhle vlně jel s Tebou.
Každopádně co asi všichni víme a i Ty, že se řítíš do pekla. Já osobně si myslím, že tohle týdenní detox nespasí. Navíc na detoxu musíš nahlásit i užívání všech léků. Hlavně kvůli sobě. Podle mě by jsi neměla absolutně přemýšlet o tom co bude a jak bude až budeš čistá. Před tím ještě musíš ujít kus cesty a to teď nevymyslíš. Já bych se snažila zachránit. Popadnout všechny síly a opravdu vyhledat pomoc. Věřím tomu, že ty kontakty máš i v práci. Udělej tlustou čáru i na úkor práce. Tam stejně za chvilku tímhle stylem nebudeš moc platná a a jen doufej, že se nestane, že budeš škodlivá Práce v Tvém oboru je a bude vždycky dost. Vyhledej pomoc a bojuj o život, který můžeš ovlivnit Ty a ne o ten, kde Ti ho ovlivňují drogy Stojí to za to a já bych Ti to opravdu z celého srdce přála!
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61056
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Michal napsal:
To rčení je pravda ... já bohužel vím co udělá vysazení prášků, ale ono záleží jaké prášky člověk bere, jak často a kolik mg. Málokdo ví, že třeba na takových benzodiazepinech vzniká závislost dost rychle a rizika z vysazení jsou epi.záchvaty, delirium a jiné "chuťovky", pokud člověk vysadí rychle. Když se mu toto vyhne, může čekat "jen" úzkosti, křeče, bolesti svalů, nespavost, pocení, třes, podobnost jako u alkoholu je velká, působí na stejné receptory údajně. Psycholožka jednou v životě, po zkušenosti naposled, psychiatr pár let, Jendou za pár měsíců celé 3-5minut , také naposled v životě, ale ptal jsem se za sebe ne v souvislosti s nimi .

Michale,
prosím, neoháněj se pořád svými špatnými zkušenostmi s naším zdravotnictvím. Nejsou všichni ze stejného pytle. Tím jen odrazuješ.
Jestli Eliška jede v prášcích kombinovaných s chlastem a pracuje s pacienty, chytla bych jí za prdel a odvezla do léčebny. Nechápu její nadřízené, že to tolerují. Záchranář, já mám takový pocit, že Eliška má daleko větší problém než my všichni dohromady. A nejde jen o ni samotnou. Mám pocit, že s tím nechce vůbec nic dělat. A pěkně s v tom rochní. Potřebuje každý den pofoukat bebíčko, potřebovala by spíš na prdel. Promiňte, jinak to nešlo.
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61057
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Eliška napsal:
Bohužel otázka co budu řešit první není na místě, protože hned jak mě zavřou, začne absťák z obouch dvou najednou (prášků dlouhodobě, alkoholu hladinově dlouhodobě)

A co kdyby jsi se pro zacatek nenechala nikam zavirat? Jsi si 100% jista ze ty abstaky budou tak hrozne ze se musis nechat hospitalizovat? Pozor prosim - naprosto se nesnazim Tvoji situaci zlehcovat (ta je opravdu velice vazna) ale dost mozna se bojis neceho co v realu nakonec tak strasne nebude.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61058
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Gennosuke napsal:
Eliška napsal:
Bohužel otázka co budu řešit první není na místě, protože hned jak mě zavřou, začne absťák z obouch dvou najednou (prášků dlouhodobě, alkoholu hladinově dlouhodobě)

A co kdyby jsi se pro zacatek nenechala nikam zavirat? Jsi si 100% jista ze ty abstaky budou tak hrozne ze se musis nechat hospitalizovat? Pozor prosim - naprosto se nesnazim Tvoji situaci zlehcovat (ta je opravdu velice vazna) ale dost mozna se bojis neceho co v realu nakonec tak strasne nebude.


Možná je to z moji strany jenom přenesení zodpovědnosti a starosti na druhé. Jak už jsem tady psala. Ženský měly pravdu co o mě napsaly
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61059
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Eliško a dnes jak? A jak včera, koliks toho vypila, kolik a čeho jsi zobla? Víš to přesně, zhruba nebo nemáš ponětí? Zkusíš teda snižovat dávky nebo co máš v plánu, dnes, zítra a pozítra?

Chcemi Ti tady všichni moc pomoct.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter