Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...21
Dolů
Téma: detox Bohnice
#19351
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Libo,neřeš to.Mišulka by si ho nejraději vyléčila sama.Já jsem za sebe byla ráda,že jsem měla návštěvu za celý pobyt 2x.Jednou segry přivezly mámu,po druhé přijel nejstarší syn.Ne že bych neměla radost.Ovšem každá návštěva mne na celý den odvedla úplně někde jinde od léčbyStejně jako mne rozhodil na celý týden rozhovor s nejmladší dcerou,která na místo toho,aby šla na přijímačky na vysokou se den předtím rozhodla zcela jinak.Cestuje se svým přítelem po světě-ještě k tomu stopem.Někde žebrají,nebo po ulicích hrají-pokud není práce.Ted´někde v Anglii pracují na farmě-sbírají jahody.Tvrdí,že je štastná.Byla jsem vděčná,že jsem se dozvěděla v léčebně.I tak jsem protelefonovala majlant,než jsem si přiznala,že jsem bezmocná,že nenadělám nic i kdybych se rozkrájela.Že je ta dobrodružka umíněná a tvrdohlavá,jako jsem byla já.Co ovšem obdivuju?Tu odvahu!Jsem ráda,že žije.A když se ozve-vrtěla bych ocasem samým štěstím,kdybych byla pes.Jsem ráda,že se aspon´můžu za všechny pomodlit.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19358
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Ano je. Dva dny byl na uzavrenem ale jelikoz je ok dnes ho dali na otevrene. neni na tom tak zle asi jako nekteri nebyl hladinkar nepil i mesic i dyl kdysi. Takze nic mu nebylo
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19359
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Nevim proc tohle rikas. Tak to vubec neni. Jsem rada ze tam je a doufam ze mu to pomuze. Ale jekikoz je rozumny, neni na to extra zle a bez rodiny uz byt nikdy nechce tsk mu verim ze bude abstinovat pomuze mu to
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19364
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Misulko, zastav ty zpěvy!Není na tom tak zle,?Ale je!Nehraj si prosím na odborníka.Nemíním se s tebou dohadovat, nevíš nic o alkoholismu, máš své plány,nemusí ti vůbec vyjít.I když ti je přeji.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19365
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Tak asi kdyby na tom byl hur je na uzavrenem dyl. Navic psychiatr nam to eikal, ze. Jsou vetsi zavislaci nezli on. Sama doktorka mu rikala ze dyl jak tri dny tam na uzavrenem nebide. A byl dva dny. Nic mu nebylo a byl ok. Ja se nedohaduji. Ale vubec me ani manzela neznate a kazdy alkoholik je preci jiny. Plany mam a snazim se myslet pozitivne a budu delat vse proto aby to tak bylo. Je mi jasne ze malovat si to muzu jak chci ale... Mam jako myslet tak ze to bude hrozne ze to mu nemusi pomoct ? Tak to bych se z toho zblaznila. Myslet pozitivne je jeden krucek k vitezstvi a ne si to hanit. Ruzovy bryle ale rozhodne nemam. Mam rozum . Tak nevim proc mi to takhle pises. Pises z pozice alkoholika. To je taky pak neco jineho.
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19369
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Tak nevím jestli jsi tak naivní nebo natvrdlá.Jediné co vím,že víš kulové.Tak on je JINÝ ALKOHOLIK?Potvrdili mu to i lékaři?ŽE JE JAKO TROŠIČKU ZÁVISLÝ???Jinak závislý???Co tam vůbec dělá,když je malinko závislý???Proč se šel léčit???Jestli ti takovou blbost naservíroval on sám tak se rozluč s tím,že by se vrátil domů a vůbec abstinoval.Čteš si tady taky jiný vlákna,aby ses něco vůbec dozvěděla?Nebo tě zajímá jen to tvoje?Jestliže je jednou člověk závislý,tak vůbec neplatí malinko,hodně-je závislý,stejně jako všichni překročil určitou hranici do které se zařadil at´chce nebo ne.Nebo má někdo jenom trochu rakovinu?Nebo má někdo jenom trochu amputované nohy?Nebo trochu sračku?Mám půlku angíny-říct do doktorovi,tak mne pošle k psychiatrovi.Žereš mu všechno i s navijákem má milá.PŘESVĚDČUJE TĚ O NĚČEM JEN PROTO ABY TOMU MOHL UVĚŘIT ON SÁM.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19371
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Tak to si asi blbe pocholila. On mi nic nevnucuje ani mi nic necpe samozrejme ze je zavisly. Nerikam ze ne. Takze aby bylo jasno. Nic mu nezeru pac on mi nic do hlavy nehusti. Ani mi nic do hlavy hustit nechxe. To bylo kdysi davno ze si dal jen pivo... Ze neni alkoholik. Upozornuji ze ksme spolu bylo dva mesice kdyz jsem mu tvrdila ze vypit placatku neni moc normalni. A nikdy me nepresvedcil ze to normalni ke. Ani kdyz si dal 4 krat do tydne pivo ci vino. Vzdy jsem vedela ze je to zavazny problem. Ale az kdyz se mu to po x let podepsalo na zdravi. Tak s tim chtel neco delat. Nerikam ze pil vzdy a hodne jen placatku. Bylo i pul roku mozna dyl kdy si ji nekoipil. Vubec o nas nic nevite tak nesudte.. Prej mu to zeru.. To me ppbavilo :-D a ano ctu si tady jiny pribehy a zajima me to. Ale to je jedno. Asi me tady nikdo nechalu. Spis bych se mela popovidats pribuzmymi alkoholiku a ne s alkoholikama. Drzim vsem pesti at abstinujete cely zivot !
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19372
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
A u te psycholozky jsem byla s nim takze to mi netvrdil on ale ona. I psychiatricka. Ze na tom neni tak zle. Ze jsou na tom mnohem hur. Co je pravda ! On se bez alkoholu obesel spousta lidi se bez nej neobejde pomalu ani den. Coz mi teda prijde horsi stav zavislosti mej te se
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19374
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
kazdy alkoholik je preci jiny.-toto jsou tvoje slova,které jsi použila,které jasně hovoří za tebe a tvůj názor,který zase mluví o tobě.Nemusím vidět,abych opravdu poznala.Přátele si nevybírám podle vzhledu,ale podle toho co je v nich obsaženo.Naučila jsem se vidět a tam,kde se chce skrývat,či zakrýt.Naučila jsem se být otevřená a přímá-i když vím,jak to bolí.Dráždí tě,že se dotýkám tvých,vašich citlivých míst.Mylně se domníváš,že ti chci ublížit,či škodit.Vím co znamená spoluzávislost-která je tvým problémem at´se tí to líbí,nebo ne!Vím co je to závislost-at´se to líbí vám oběma nebo ne.Není mi už dávno...cet,ale ...sát roků a rohlíkem se opít nenechám.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19377
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Kdyby pil, jak píšeš, určitě nemá podlomené zdraví, pije daleko víc.A doktorce mohl nakecat to, co tobě, ona nemusí vědět, kolik pije.A kdyby nebyl tak závislý na alkoholu, do léčebny by ho nevzali. Je to vlastně nemocnice, ne rekreace.Proč teda tak vyšiluješ, bojíš se o něj.Vždyť skoro nepije, lehce to zastaví i bez pomoci odborníků.Tam zabírá zbytečně místo těm "horším" alkoholikům, kteří čekají na pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...21
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter