Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...12131415161718...21
Dolů
Téma: detox Bohnice
#19388
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
A to neznamema ze neni tady ze on sam si veci nezjistoval. Ma knizky, prospekty chodil k psycholozce pote k psychiatricce. Ja jsem pouze chtela vice nazoru, vedet vic veci
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19389
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Cenu to fakt nemá.Nechceš slyšet fakta, máš svou hlavu.Přeji štěstí, výdrž.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19390
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Misulko,
můj bratr byl na několika detoxech, vím, ža na jednom znich byl na uzavřeném také jen 2 dny a pak na otevřeném detoxu jsme za ním jezdili na návštěvy.
Jinak pokud tady někdo alkoholismus přirovnává k somatickým nemocem, ok, ale je rakovina a rakovina, některé druhy rakoviny jsou méně agresivní, reagují lépe na léčbu a jiné člověka doslova rozežerou. Tak je to se všemi nemocemi včetně psychických, někdo má dysthimii, někdo lehčí či střední depresi a někdo tak těžkou, že raději odejde z tohoto světa. A tak i alkoholici jsou různého typu a i jejich závislost je různé intenzity a každý prostě reaguje jinak.
Mišulko, pro tvé povzbuzení, bratr byl na tom moc a moc zle, ten příběh jsem zde popsala, několikrát byl na hraně smrti a když už jsme vše, opravdu vše vzdávali a chtěli ho v tom nechat, přestal.Tak, měli jsme obavy z abstáku, ale zaléčila ho obvodní psych.dr., no a pak už jen jeho boj. Drží se přes 4 měsíce, je ok, úplně jiný člověk.
Takže, dovol mi familiérně: jsi mladá holka, ale chytrá podle toho, co píšeš, o manžela se neboj, pokud šel na léčbu dobrovolně, věřím, že to zvládneš. Můj bratr je důkazem, že to lze i vlastní cestou.Každý je jiná osobnost, každý potřebuje jiné cesty k cíli. Držím ti palce moc!
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19391
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Strašně moooc děkuji za podporu tohle jsem potřebovala slyšet !! Fakt moc díky ! také věřím že bude dobře ! a tvému bratrovi přeju to samé ať vydrží a žije spokojený život bez alkoholu !!! ps - s těma nemocema si to myslím taky.. každý člověk je jiný každý na vše reaguje jinak. a určitě dám vědět jak to s ním probíhá.. v so a ne tam jedu zase a neskutečně se na něj těším !
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19392
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
A Libo ano svou hlavu mám protože vím nejlíp jaký manžel je a jaká jsem já. a dost mi vadí že mi tady někdo skoro vnucuje své názory a ze mě dělá mladou a blbou. každý člověk je jiný , každej člověk se dokáže s věcma poprat jinak. já vám za vaše názory děkuji, určitě si z toho něco vezmu. mám ráda názory od jiných lidí. člověku to hodně dá... ale pokud mám zdraví rozum.. myslím že nejlíp vím co mám a nemám dělat. tímto bych to ukončila. děkuji a také vám držím palce
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19393
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Chce to čas.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19412
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Tak mi přišly dopisy od manžela z Bohnic. Píše, že žádný abstinenční příznaky nemá. Doktoři se ho furt ptají, zda je má, či je mu dobře.. a on že jo a ukáže na naší fotku.. prý mu přijde , že si snad doktoři myslí , že si s tou závislostí vymýšlí. Psal, že spíš psychika , ale jenom z důvodu , že mu neskutečně chybíme, že i kdyby to tam bylo sebe víc hnusný a drsný nic se nevyrovná tomu jak mu scházíme. O to víc už ví, že to zvládne a musí. Mám z toho radost, a zítra za ním jedu a v neděli taky. Tak se na něj těším... už aby byli dvě hodiny odpoledne....
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19414
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Ahoj všichni. Missulko cítím, že moc, moc chceš a asi jseš ochotná udělat vše pro to, aby manžel úspěšně dokončil léčbu a vaše rodina dál fungovala bez alkoholu. Moc vám všem přeji, aby vám to vyšlo a vše klapalo. Začátky po léčbě budou ale opravdu těžké a měla by sis vypracovat i tak zvaný krizový plán pro případ, že by se dostavila recidiva. Možná si to ani nechceš připustit, ale ta možnost tady bohužel opravdu hrozí a hrozit bude navždy. Případy kdy alkoholik třeba pět let po léčbě abstinuje a zničeho nic začne znovu chlastat nejsou nic neobvyklého. Každý odborník ti potvrdí že výrok "recidiva patří k léčbě" je bohužel pravdivý. No a k tomu co ti zde píše Jana M. a Líba - věř mi že moc dobře ví, o čem píší a vůbec nemají potřebu ti nějak ublížit, naopak se snaží pomoci. Ať to s manželem dopadne tak, či onak doporučuji si tuto diskusi s odstupem třeba jednoho roku přečíst znovu. Myslím si, že věci uvidíš úplně jinak. Rád si zde za rok přečtu, jak se daří .
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19576
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Ahojky, tak přidávám info o manželovi .. Vede se mu dobře, je fit, zhubnul, už nebere prášky na játra a slinivku, běhá, cvičí seká latinu... dělá vše co má, mají ho tam rádi, a Nešpor ho moc chválí. A joga sním je nezapomenutelná a léčba smíchem o tom ani nemluvím Manžela to dost baví. Pročítám si jeho deník.. myšlenky má pozitivní, jediné co ho trápí je stesk po synovi. Což chápu já sama bych bez něj takhle dlouho nevydržela. Ale bere to sportovně, ukazuji mu fotky, videa ... je rád za každou maličkost, uvědomuje si spoustu věcí. Váží si mě jako nikdy předtím, že jsem ho držela a držím se synem nad vodou. Neskutečně se těší na život bez alkoholu a jak vše bude prožívat intenzivněji a s čistou hlavou. Od úterý je už dole na detoxu, má tam dva kluky v jeho věku a spolu to chtějí dokázat, dělá si kontakty.. píšeme si dopisy, voláme si přes automat a 2 krát týdně přes mobil. Ve středu tam poprvé byli rodiče , tak měl velkou radost, jak ho všichni podporujeme a věříme mu. Dost jsem se toho bála, ale jak ho vídám 3 krát týdně není to tak hrozné. Kord když vidím, jak to zvládá. Má výhodu , že na tvrdý režim je zvyklý z armády. A dneska zase za ním a moc se těším. Vtipný je jak vždy vyvoněný, oholený jak na prvním rande Tak se zatím mějte hezky a abstinenci zdar !
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19577
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
To je jen dobře, jen ať vám to vydrží.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...12131415161718...21
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter