Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...13141516171819...21
Dolů
Téma: detox Bohnice
#19587
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
jdoucíkolem

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19588
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Vždy mě vyděsí to-On na tom není tak zle, jsou horší alkoholici......, on ještě neleží ve škarpě, má zatím domov, rodinu, ....je to strašný omyl.Nikdo neví, kolik který pije, tajně, kde, jak, .....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19589
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Liba má svatou pravdu,že alkoholici nejsou ti, co leží ve škarpě-to je mýtus a pod tím pojmem si každý alkoholika představuje, my všichni, kteří jsme měli s alkoholem problém víme, že je to úplně jinak-většinou se jedná o tajné pití doma a většinou se jedná navenek o velmi slušné a inteligentní lidi, do kterých by to okolí nikdy neřeklo-a v tom je ten největší problém alkoholizmu!!!
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19590
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
jdoucíkolem

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19591
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Alkoholismus je u nás tabu, spousta lidí ani netuší, s čím si zahrávají.Popíjet denně je normální, pak tajně, pak přijdou deprese, hurá k psychiatrovi, nepřizná se denní pití, když už náhodou se lékař zeptá, on napíše léky, silné, na které se pije dál,však si ráno zobneme prášeček, bude fajn!!!A najednou je konec,ostudy, rozvody,fuj, ožrala doma, rozpady rodin, vředy, játra, nervy...smrt.A zbytečně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19593
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
jdoucíkolem

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19594
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Ahoj,jdoucí kolem,
chodím na tohle fórum kdykoliv můžu, protože toto téma mi bohužel hodně říká.Nereaguji na každého, protože ne s každým tady souhlasím, a taky ne každému tykám.Ale s Tebou souhlasím a proto si i to tykání dovolím.Připojila jsem se k Libě, které si hodně vážím, ona založila AA ve městě,kde já žiju-ona přímo odtud není, ale to není důležité, a ani není důležité, že já jsem na AA nikdy nebyla a ani tam nikdy nepůjdu-mám na ně svůj názor a i Liba to ví.Ale obě jsme se s tím alkoholem uměly poprat-každá svým způsobem a i proto si jí hodně vážím.A vím,že u nás obou byl ten boj těžký-znám její příběh,jsme věkově přibližně stejně.Ale vím,že to není ani o věku.
Přeji hodně štěstí a hezký den
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19607
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
jdoucíkolem

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19614
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Rozhodne tam neni rad !!!! Rika ze uz tam nikdy nechce. Chybime mu. Vubec ho neznas a me taky ne nemuzes soudit. Ano ctu. On my to sam ukazuje. Nemame pred sebpu tajemstvi. A jsem rada. A jezdim tam za nim casto protoze je to muj manzel ktereho miluji a on me a pro nej je rodina nejvic. A tim mu pomaham. Treba na atrterapii meli neco nakreslit cokoliv. On nakreslil kriz po nemz se pevne plazi had a v odrazu je slaby stin. Psychologove to analizovaly. Trvalo jim to ale pak k tomu rekli, ze to pripomina symbol lekarstvi tedy ze rad pomaha , potom obepnuty had ze je hone zavisly na rodina ktera mu pomaha a ten stin je jeho nemoc alkoholismu, ale neni tak durazny takze se to da resit. Nikdy netvrdi ze kdyz se k tomu vrati a nepujde to ze s nim zistanu. Nevim proc by mi to syn vycital. Pokid bude zle nejsem blba a nezustanu s chlapem alkoholikem ktery s tim nechci nic delat. Dost si povida s Nesporem. A vime diky tomu vic. Moc ho chvali. Je na dobre ceste. A verim ze dobra bude
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19619
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Misullko,
nenech se otrávit negativními hlasy! Děláš, co můžeš a považuješ za správné. Máš mé sympatie, žes ho nehodila přes palubu: není ani proč, pokud se šel léčit, ok. Prosím a už jsem, zde psala, každá nemoc at fyzická: rakovina, diabetes, či psychická: schizofrenie,alkoholismus má jinou podobu u jednotlivého člověka, prostě u někoho to probíhá zhoubně u někoho benigněji. Někdo má diabetes a přijde o zrak, o nohu a někoho se podaří stabilizovat. A tak i alkoholici jsou na tom také různě, někdo na tom není tak zle, jako ten, kdo už pomalu
odchází z tohoto světa. Souvisí to s fyzickou i psychickou kondicí, sociálními vztahy, emocionální podporou. Tak Mišulku nestrašte! A navíc, i když máš dítě s alkoholikem, nemusí to být fatální. Naopak, sama jsem z rodiny alkoholiků, a to mě nasměrovalo k úplné negaci alkoholu, vím, jaké peklo alkohol dělá blízkým. Ano, ty děti si prožijí opravdu strašné věci, potvrzuji, ale nelze to brát hystericky a se strachem, něktré dítě se s tím dokáže poprat a žít zcela v pohodě..Mišulko, to by pak nemohl mít děti téměř nikdo: mnoho nemocí je geneticky podmíněných: diabetes, RS, CFS, vysoký tlak, vysoký cholesterol, atp. Tak se drž a on taky! Vše dobré.
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...13141516171819...21
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter