Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...19
Dolů
Téma: Prestal som piť.
#12618
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 4 měsíce  
Mám to taky tak.Vadí mi doslova,když sama načichnu kouřem.Vadí mi,že mi cigarety poroučí.Stejně jako mi začal poroučet chlast.Na obě závislosti najednou nemám,chlast je první a na cigarety taky dojde časem.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12619
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 4 měsíce  
tak to ja musim rict ze me nikdy koureni nebralo takze aspon tak, jsem tedy nekurak a abstinent, je ze me skoro uz buddhistka

muj email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12620
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 4 měsíce  
Smekám před Tebou, také jsem si už říkala, že stačí jedna závislost, ale holt začala jsem v patnácti, tenkrát se to velmi nosilo...
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12621
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 4 měsíce  
Tož jsme asi přibližně stejný ročník Jani.Mně bude 53 v únoru.Taky to za mého mládí bylo in.Navíc jsem internátní dítě a na intru z našeho ročníku nekouřily tenkrát jen dvě děvčata.Jessie,bud´ráda-jsi š´tastný člověk,že jsi tomuto trendu nepodlehla.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12622
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 4 měsíce  
kolem me mam samy kuraky, hodne zen kouri, uprimne nesnasim to cim dal vic a omezila jsem chodit do hospod a restauraci nejen kvuli alkoholu ale ted me vadi i kour takze si sakra vybiram..me to fakt nikdy nebralo i kdyz na modu jsem taky kourila ale jsem i lehky astmatik a z rodiny nekuraku takze fakt ne, navic nemam rada kdyz clovek smrdi po cigarete a je to nejen zlozvyk ale i vypovida o cloveku ze je nervak, ze potrebuje berlicku..ale v Cesku hodne lidi kouri, na nekuraky tady nikdo nemysli, navic mam "problemy" i s mou abstinenci, tedy lide maji problem, ja ne, to asi znate..
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 31/12/2012 23:53 Provedl: Jessie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12625
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 4 měsíce  
Já taky nekouřím a nikdy jsem nekouřila. Moje matka je silná kuřačka a od dětství mám k cigaretám odpor. Dokonce jsem si tak i vždy vybírala partnery, první kritérium:aby nekouřil, nepůsobí to na mě dobře. (jak srandovní, když tohle píše alkoholička,že?)

Co se týče nabízení alkoholu, já s tím kupodivu problém nemám, nechodím nikam do hospod, když jdu někam do společnosti, na oslavu nebo raut, jednou odmítnu a nikdo dál nenutí, zvláštní, neumím si ani představit, že by někdo přemlouval:) Jediný člověk, který mi vždy nabízel a přemlouval, je manžel mé sestřenice, bývala jsem u nich pro něj dobrým parťákem na pití, sám má s alkoholem problém, ale tomu jsem řekla, jak na tom jsem, že jsem alkoholička a už nepiju, trochu jsem to doporučila i jemu, žádné velké přesvědčování a moralizování, jen takový podnět...říkal, že o tom přemýšlí, že pije moc, ale že zatím přestat nechce a až bude chtít, tak přestane(ehm)

Dnes už jsme v krásném novém roce bez alkoholu, to je super lidi, ne? Nechci ani jeden den tohoto roku zkazit alkoholem. Ráno bylo skvělé, baví mě nepít a to vědomí, že teď většinu národa bolí hlava a já vstala v osm vyspaná do růžova a k snídani si pekla sušenky:)

Pro pražské mám na dnešek tip: od 18ti bude kolem Smetanova nábřeží velký novoroční ohňostroj, 3400 efektů během 10ti minut, mohlo by to být moc hezké, my půjdeme:)

Přeju všem fajn první den, pravou nohou do nového roku, s dobrou náladou, úsměvem a bez té největší překážky-alkoholu.
Natálie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12626
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 4 měsíce  
Natalie ja jdu taky na novorocni ohnostroj, premyslim ze pujdu jen na Letnou, myslis ze je to dobry napad divat se na Strelak nebo radej do centra?
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12627
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 4 měsíce  
KRASNY NOVY ROK VSEM, vidite, ti co vcera nepili, ze to jde i bez alkoholu a dnes zadna kocovina!
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12628
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 4 měsíce  
Jessie: to netuším, ale my možná budeme koukat z Petřína, čro bude vysílat k ohňostroji hudební doprovod, budu to mít na sluchátkách přes aplikaci v telefonu, to by mohlo být hezké s tím výhledem na Prahu:)

Odpoledne jedeme na golfový simulátor, v březnu jedeme hrát do Španělska...vzpomněla jsem si na to, jak jsem přišla opilá na golfový trénink, jak mě můj trenér poslal domů, jak poníženě jsem se cítila, jako nějaká spodina společnosti, brrr, nikdy více!
Natálie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12629
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 4 měsíce  
Kazdopadne si to uzij a krasny den v novem roce preji!
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...19
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter