Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: pomoooc
#1086
Re: pomoooc Před 13 rok, 11 měsíce  
Petro jestli můžu poradit zkus to zvládnout .... zvládneš to dneska a bude to tvůj první den bez alkoholu a zítra bude další a tak dál ... vůbec neměj alkohol doma ... vím co prožíváš já jsem prožívala to samé a měla jsem to o to težší že dělám v hospodě ... ale musíš si říct, že to zvládneš že tě přece nemůže nějaká flaška piva přemoct ... otevři vylij to a nebo to rovnou hod za psem .... zvládneš to .. já jsem právě dojedla tatranku a dopila birell !!! .... držím palečky !!!
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1088
Re: pomoooc Před 13 rok, 11 měsíce  
Ahojte, tak včera večer jsem to nedala a dala jsem si dvě piva.Je to sice blbé, že jsem to nevydržela,ale na druhou stranu úspěch, že jsem se neopila do bezvědomí...Dneska se cítím jakž takž,ale čeká mě víkend tak jsem zvědavá jak to zvládnu. Co vy??jak valčíte?? Držím palce všem!! petule
petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1091
Re: pomoooc Před 13 rok, 11 měsíce  
Peto,je škoda že jste nevydržela,ale nevěste hlavu,první pokus se nezdařil určitě to dáte příště,jen neusněte a nevzdávejte to!
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1093
Re: pomoooc Před 13 rok, 11 měsíce  
Takže nevydržela ??? Škoda ani ta kofola nepomohla ??? To je mi líto ... člověk si to musí urovnat hlavně v hlavě co dopravdy chce a jestli mu ten chlast stoji za to !!! Já jsem včera byla v hospodě až skoro do pul 3 do rana ale nedala jsem si nic odešla jsem s čistou hlavou dobrým pocitem a rano jsem byla ok a můžu si zapsat další den ... když to tak vezmu tak už při představě že bych pila a rano by mi bylo špatně tak mě to odrazuje dnes je to 31 dni co jsem nepila a opravdu se cítím lépe ... zkus tu chut přemoct bude to samozřejmě trvat než to upadne ta chut ale stojí to za to věř mi držím ti palečky jak jen to jde a zase napiš !!! Hanka
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1125
Re: pomoooc Před 13 rok, 11 měsíce  
ahoj,já jsem alkoholička a dneska nepiju a je mi děsně.zvracím,klepu se no šílenost.takže Petruš drž se.Já jdu zítra domluvit termín do léčebny.Síma
síma
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1149
Re: pomoooc Před 13 rok, 10 měsíce  
Ahojky dlouho jsem nepsala . Peťa se taky nějak neozývá . Já jsem knečně dosáhla toho čeho jsem potřebovala a to nemít chuť na pivo ... dokonce jsem byla před pár dny s kolegy na pivu a vypila jsem jedno a dala si jahodovy juice vůbec mi to pivo nechutnalo strašně hořké se mi zdálo to asi po těch hektolitrech těch birellů ... a můžu vím říct, že super pocit když zvítězíte sami nad sebou takže ostatní nevzdávejte to a sekněte s tím dokud sami můžete !!!! Všm držím palečky !!!
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3027
Re: pomoooc Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahooj lidi, tak jsem po sto letech zavítala na stranky alkoholik.cz Musím říct, že jsem toho za tu dobu dost prožila... dostala jsem až do takové fáze, že jsem odjela na léčení do Bílé Vody,ale tam se mi tak stýskalo po domově a rodině, že jsem po třech týdnech odešla.Ale strach byl silný takže jsem se alkoholu 5 měsíců nedotkla...bohužel předevčírem jsem to nedala a šla se opít.Sbíralo se to asi tři dny a pak už jsem prostě nemohla jinak..já vím mohla... no každopádně to nevzdávám a jak říkal můj poradce, kde jsem chodila na ambulantní léčení, hlavně se v tom neutápět a bojovat dál! Pít nehodlám a ani nemám chutě jak jsem čekala.Tak jsem ráda.Nikdo to neví, tak je to o to těžší, že se s tím nemůžu nikomu svěřit! Potřebovala bych radu jak mám postupovat , když na mě přijdou ty mega chutě....zatím si například nedovedu VUBEC představit, že to v létě vydržím, jak budou všude otevřené hospody a lidi venku. Od léčebny s tímto problémem bojuju sama a držím se co to dá,ale někdy bych potřebovala poradit nebo se svěřit!!není to lehké!!Pokud máte nějakou radu budu za ni vděčná!!! mějte se a držte se!!! Peťula
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3028
Re: pomoooc Před 13 rok, 2 měsíce  
Vítám Petro. To co popisujete je docela běžné a taky to znám.Vy chcete nepít,víte co to obnáší,jste odhodlaná a vůle taky nechybí,takže tělo chce,ale bohužel neschodne se s mozkem.V hlavě jsou neustálé obavy,že už nikdy.Hlava by se měla srovnat a udobřit s tělem aby byly v sounáležitosti.Jdete na to dobře ale tu léčbu jste měla dokončit a po léčbě doléčování.Jak vidíte,sama to nezvládnete.Zajděte aspon na AA,hlavně nebudte se svým problémem sama!!!!!!Chce mluvit o problému,vyslechnout i problémy druhých.Sama neee Před tím nejdůležitějším v léčbě jste utekla a odůvodnila jste to steskem,tím je poznání sebe a zjištění důvodu.jděte do toho znovu neváhejte.Co to je chvilka stýskání po rodině,proti celému životu.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8041
Re: pomoooc Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj všichni, dostala jsem se také do této situace, odkud je jediná cesta - stoprocentní abstinence. Za svůj alkoholismus se strašně stydím, proto jsem dnes hledala na internetu, kde najdu pomoc, kterou potřebuji. Docela jsem překvapená, jak všude jen kopou, kdo si tím neprošel, asi to vždy odsoudí. Pritom jsem nikdy nikoho za nic neodsuzovala, vždyť co o tom vím? Řešila jsem pomoc více alkoholikům, včetně léčebny, bohužel, bohudík, takže si moc dobře uvědomuji, v čem lítám. Nechci přijít o práci, o rodinu. Potřebuji komunikovat s někým, kdo řeší stejný problém. V mém okolí mám velkou podporu u táty. Zatím abstinuji velice krátce, jen pátý den, ale je to můj první čistý víkend po strašně dlouhé době. Asi bych nejvíce potřebovala slyšet, že když budu silná, zvládnu to. Díky vám všem za příspěvky tady, kde píšete své zkušenosti, jak na to. Budu si je dál pročítat. Držte mi palečky, prosím. Děkuji
Bara
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8042
Re: pomoooc Před 12 rok, 2 měsíce  
Báro-alkoholismus je nemoc jako každá jiná-jen nejde vyléčit.Nemáš se zaco stydět.Je dobře,že sis udělala náhled a rozhodla se změnit svůj život.4asem máš možnost poznat,že právě ti,co sami kopou?Mají těch svých problémů až nad hlavu a přestaneš si toho všímat.Možná by ti pomohlo začít též chodit mezi Anonymní Alkoholiky-jsou to lidé,kteří mají úplně stejný problém s pitím,dokážou pochopit a podpořit jako málokterý člověk.Je dobře,že tě táta podporuje ale podstatu celé nemoci nejspíš nepochopí tak jako v AA.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter