Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...111
Dolů
Téma: Tak jsem opět začal
#1356
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Zdravím. Vidím, že moje fórum se pěkně rozjelo. Snad to někomu pomůže. A jak jsem na tom já? Zatím se držím, ale chutě jsou. Je to zatím 20 dní, až to bude měsíc, tak napíšu svou životní zkušenost. Tak zatím.
Honza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1357
Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
A já jdu s neúspěchem, asi jste to nečekali, ale já to nevydržela včera:( moc zábavných lidí mi dala iluzi, že alkohol v malém množství je přece fajn(oni si dali a jsou strašně vtipní a mě už z té coly a džusu bolí břicho).....no byl, ale jak se dobře známe, nezůstalo u malého množství a ještě teď jsem pod vlivem, jedu rovnou z porady, taxíkem, po cestě jsem si koupila pivo abych vůbec vydržela dnes v kanceláři:(( ve stručnosti: byla to party, že jestli se mi nenarodí štěňata, tak můžu být ráda:))no blbý joke, ale tak nějak vystihuje, jak moc jsem opět byla otevřená(můj věčný problém-bezbřehá otevřenost, možná by to byl u psycha i diagnóza:)

tak vám to sem píšu, že jsem si říkala, že tady rozhodně lhát nebudu, od toho mám mámu že
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1358
Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
a rozhodně se ale držte vy, já toho rozhodně lituju! a držím pěsti ať se to vám podaří, Honzo, Bohouši, Aneto....
fakt dnešní stav zase nemusím popisovat, pocit selhání, jsem ráda že se můžu alespoň sem vypsat
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1359
Re: Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
Peto , drz se, my Ti to rozhodne vycitat nebudeme, zive si predstavim, jak Ti je, po tele i na dusi / co je horsi ?????????/ Proste TO musis zkusit znova a od nuly !!!!my proste, ne, ze bysme pili casto, my proste NEUMIME pit !!! Dnesek prezij, smaž ho, a zkus to znova !!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1360
Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
Aneto, jsi moc hodná, ale nejhorší je, že tu noc smazat nechci, že jsem paradoxně mnohem víc utužila vazby, jako abstinentce se mi to moc nedařilo, teď mě paradoxně lidi asi mají radši....je pravda že jak jsem se do půlnoci držela vody, tak jsem neměla tu příležitost se opít do němoty, jen jsem prý byla děsně roztomilá, haha....každopádně tohle kontrolované pití lidi vnímají dobře....takže já jsem bohužel opět utvrzená že když je to s mírou, tak je to ok, i to opití....ale teda jsou tam momenty co bych určitě ráda vymazala.....ale začnu zase od píky, je jasné že já nemůžu pít kontrolovaně, jakmile jsem v těch 12 začala, tak jsem jen jela v lajně:"víc, víc, víc"...když došlo pití, tak jsem si koupila jednu láhev za 1000 kč, tak to bych normálně neudělala, že
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1361
Re: Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
Tak nic nemaž, ale zase se nenervuj moc, prostě se potvrdilo, co sis myslela, že nemůžeš kontrolovaně pít. Ráda bych Ti dala nějakou radu, ale kdybych ji znala, tak bych se neocitla tady ve foru, protoze bych neresila ten samy problem. Neni vsem dnum konec.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1362
Re: Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
Ja bych Te tak rada podporila a pomohla, ale napadaji me jenom samý fráze , že to přiště vyjde...atd. Tak Ti aspoň budu opravdicky držet palce na příští boj ....
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1363
Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
Anetko, já vím že zítra budu mít výčitky, dnes zatím ne, protože jsem ještě dokrmila, tak mi všechno přijde nejvíc v pohodě ale je mi jasné, že tak tři dny po...jsou ty klíčové...asi nemusím víc říkat, znáte to dobře
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1364
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Nazdar Peťule,
hele, nechlastala jsi sama doma potají a v tom já vidím velkej rozdíl. Pro mě je taky dost hrozná představa, že už nikdy nazažiju pořádnou prču na nějaký akci, protože mám pocit, že za střízliva to prostě nemůže být ono (já to vlastně nikdy nezkoušel). Jsem zvědavej na sebe, až na mě přijde taková zkouška. Hoď to za hlavu a hlavně zase pokračuj, kde si skončila.
B.
Bohouš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1365
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Presne to Bohous vystihl.nechlastala jsi doma sama a potaji. Dneska mas poopiční stav jako všichni ostatní. |Takže fakt na to kašli a zase začni znova.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...111
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter