Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...111
Dolů
Téma: Tak jsem opět začal
#1366
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Chce to zkoušet znova a znova,četla jsem na netu že život nám tak dlouho připravuje stejný zkoušky,dokud se z nich nepoučíme.Třeba něco na tom je.Mě připadá že jsem se motala v bludném kruhu pořád dokola.Chlast,střízlivění,lítost,10 dní v pohodě a znova dokola.To přeci není život!Dnes to je 4 dny a zatím v pohodě,vždy jsem hodně a ráda četla,tak jsem začala znova chodit do knihovny a zaměstnávám mozek četbou,snad se mě podaří zapomenout v nejtěžších chvílích na alkohol.
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1367
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Jo, je to zacarovanej kruh.Ja mela docela dobrej pulrok, pila jsem vino prilezitostne, ne kazdy den a treba jen jednu sklenicku, nekdy dve. tak jsko pijou vsichni v mojem okoli. Stacila mi ta sklenicka, nemela jsem potrebu to do sebe nalit a opit se a uz vubec ne sama potajnu. Byla jsem na delsi dovolene a tam to ani neslo a ani jsem nemela potrebu. A pred 14 dny zkrat a nalila jsem to do sebe. Nevim proc.Od te doby ani kapka. Vycitky svedomi ty prvni dny....Znate to.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1372
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Nazdar Peťule,
tak jak je? Něco jsem ti písnul mailem, tak sena to časem mrkni
B.
Bohouš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1375
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Tak uz je dneska, Peťo, líp ???? Myslím na Tebe ...
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1376
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
na mailík kouknu buď večer nebo zítra, jestli se mi konečně podaří z toho alkoholického vlaku vystoupit:( jedu od toho pondělka nonstop, úterý jsem teda byla v práci, vytuhla jsem tu u stolu, podělala pár věcí(např. šéfovi zapomněla udělat rezervaci v hotelu, rezervace na parkování atd...), středu jsem propila doma(spolubydlící má velkou zásobu slivovice a půlku lednice piva(dnes jsem mu to tam ještě ráno dokupovala), teď mám v sobě dvě piva, dva energy drinky, jedny chipsy a nějakou slivku co jsem si ráno dala abych neumřela na absťák, jenomže prostě nevím, jak vysvětlit zítra šéfovi, že jsem byla nějak offline a ta všechna selhání! no zítra to bude fakt krušné a to mám šéfa úplného miliuse, si můžu alespoň za toto gratulovat....no nejradši bych se profackovala, ani nečekám, že mi budete psát něco útěšného
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1377
Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
a nejhorší je, že mám pořád chuť, teď už je to taková ta chuť se opít a zapomenout na to že jsem alkoholik,rozpustit se v tom chlastu a nic neřešit, žádné problémy, důsledky atd, zní to paradoxně, ale je to tak:(
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1378
Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
a těším se na víkend, potřebuju být sama, lízat si rány....to mi vždycky pomohlo, jeden den se hodit offline, nic a nikoho neřešit a pouštět si filmy s DeNirem...jé to bych tak potřebovala
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1379
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Ty jsi teda číslo.
Bohouš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1380
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Útěšnýho Ti nebudu psát nic. Jenom to, že tohle všechno znám.A dej vědět, jak se Ti vede. Te´d Ti nějaký naše !domlouvání " nepomůže.já zatím v pohodě, ale to, co popisuješ, tím jsem si už prošla. Drž se a piš !!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1385
Re: Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
Je tu víkend a zase pokušení...jak se vede , Péťo, Bohouši...???
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...111
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter