Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...111
Dolů
Téma: Tak jsem opět začal
#1388
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Aneto, já se nějak samoléčím, ale moc mi to nejde, určitě mám něco v sobě, co mě nutí pít, četla jsem mail od Bohouše, řešení psychiatrem asi u mě bude na místě....jsem nějaká celá bolavá, dost často mám nějaké manické stavy, pak zase útlumy, ten alkoholismus s tím souvisí, to ano, ale spíš to bude nějaký důsledek, ne příčina...nebo se moc zkoumám?
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1389
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
myslím, že trpím maniodepresí neboli bipolární afektivní psychózou,
na wikipedii píšou:
"BAP se velmi „rádo“ váže na jiné poruchy, například poruchy osobnosti (příkladem může být hraniční porucha osobnosti, kde se také často střídají nálady a je tedy na terapeutovi, ke které diagnóze „má pacient blíž“). Dále je zde zvýšené riziko závislosti na návykových látkách (často ve fázi manické, kdy pacient abuzuje (zneužívá) alkohol nebo drogy).

a celkově to na mě tak nějak sedí, normální člověk se přeci opije a pak usne nebo se pobleje....já tu sedím, nemůžu spát, vypisuju se kde můžu, mám jakési manické stavy, pocit že vyskočím z okna, jen pro ten adrenalin,toto není normální...
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1390
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Pozn.: S antidepresivy v rámci BAP je to spekulativní a mělo by se jim spíše předcházet, neboť antidepresiva mohou způsobit ultra-rapidní či ještě hůře ultradiánské a smíšené epizody. Další lidé, kteří touto nemocí trpěli : zpěvák Petr Muk a Richard Muller, skladatel Karel Svoboda a další.

no tak nevím, jestli mi vůbec něco pomůže....
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1391
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
několikrát mi někdo řekl, jestli neberu nějaké drogy....že jsem opravdu ultradivná....to asi taky není normální, že by v tom byl "jen" ten alkohol.....přitom tedy na drogy reaguju špatně, po trávě jsem schopná se akorát tak zabydlet ve své hlavě, ne se smát....lsd se mnou třeba neudělalo nic:))
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1392
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
PE´tko, zrovna je Ti blbě, viď.Kočko, kolik já zažila takových nocí!! Neskutečně dlouhé, depky, černé myšlenky, nervozita..Hnus.Ale bylo to jen díky chlastu.Dnes to vím.Už jsem byla přepitá!Už mně alkohol nedával nic, ani ten spánek.Jen si proboha sama neurčuj diagnozy, nemáš na to, nevymlouvej se na nic, přestaň pít, abs´táky a tyto noci ještě párkrát zažiješ, odplují, budeš mít klid.Uvidíš jak Ti bude dobře.Přeju Ti to.Liba
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1394
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Libko, děkuji moc za podporu, ale trochu přemýšlím teď o tomto
www.youtube.com/user/kokeskokeskokes#p/u/5/0L0xUR7R9b4

něco na tom může být...moje máma je hrozně přísná, možná proto mám problém s alkoholem....ale možná jen hledám něco, na co to můžu svést...
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1395
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Holubičko, mrknu na to, ale jestli to budu umět!Už jsem starší, nováček s počítačem.Příčin k pití jsou miliony, alkoholik dokáže udělat vědu i z toho, že svítí v noci měsíc.Prostě jen Tvá ruka bere chlast a leje si ho do krku, že jo!?Myslím si, že Tvé stavy zavinil alkohol, už neumíš bez něj nic, nefunguješ.Kurnik, zdravě se na to svinstvo naštvi nebo naser, vyraž do lesa, podívej se do nebe přes koruny stromů, uviď tu krásu, sílu, nadechni se, a usměj!Nenuď se, makej, unav se.Momentálně jsi vypatlaná, mozek Ti moc nefunguje, štvu Tě, ale přejde to,bude dobře.Musí být.Buď dáma a Nás Dámy ten chlast do kolen nedostane, né??????Tak se už usměj!! Zkus mrknout na ten dokument se mnou -TV Barrandov, České milování, Láska alkoholická. Uvidíš, jak už jsem stará, přesto mně teď život baví, žiju, protože nepiju.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1396
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
navíc si nejsem jistá o nějakém sex. zneužívání, mám s tím jakési problémy, jsem promiskuitní a někdy při tom myslím na jednoho blízkého člena rodiny, je mi z toho blbě, jak to píšu, ale musím to sem napsat, to může být taky něco co mi pomůže utříbit myšlenky...
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1397
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Lidunko, kouknu na ten dokument, děkuji Ti moc, snad zítra budu schopná provozu, dneškem se jen tak probrečím, znáš to....
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1398
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Jo, už jsem to zhlédla, jsem chytrá.Bezvadný, hezký obrázky, chytrý řeči.Moc mně to připomíná alkoholismus.Taky člověk alkoholik potřebuje spřízněné duše, vypovídat se tam, kde mu rozumí, nevysmějí se mu, tohle najdeš na AA, jsou tam i mladí, najdeš tam přátele,zázemí.Nesmutni, je hezky na tom světě, a život utíká moc rychle, nepřežívej, žij.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...111
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter