Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...11121314151617...111
Dolů
Téma: Tak jsem opět začal
#1399
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Lidi, úplně mě to dostalo.....přesně, ten moment, když přijdu domů s tím úlovkem s vinotéky....jak to rychle do sebe nalámu a ten moment kdy se to začne nalévat do hlavy....
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1400
Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
to bylo k tomu Tvému dokumentu....


a jsi prostě dobrá, fakt respekt, že jsi to zvládla....
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1401
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
a celou dobu Ti říkám Lidunko a Ty jsi Líbunka, no jde vidět že zase od rána piju.....jinak všimla jsem si, jak dost často právě sklouznou do alkoholismu lidi, co mají ten život i dost nalajnovaný pěkně, tak pěkné predispozice....a ti s tím asi právě bojují a doufám, že s tím i zatočí

na AAčka asi zajdu, jinak už fakt nevím co se sebou
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1402
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
peťo, nehledej a nečti diagnozy typu maniodeprese atd.. já to dělala taky a věř, že na mě sedělo snad skoro všechno. I jsem psychiatra navštívila / prý sociální fobie /, ale abych to zkrátila, všechny mé psychozy byly z chlastu. Tím Tě neodrazuju od psychiatra, určitě tam zajdi a vypovídej se. ten muj byl super, rozebral me dokonale, a když mi vyprávěl, jaké stavy mají třeba lidi s panickou poruchou, pripadala jsem si nahle normalni.Věř mi, to není utěšování, já si tím prošla !!! Navenek suverenní, uvnitř klubíčko citů. Musíš prostě vydržet absťák a přestat pít.
Já se zatím držím, dneska je to 14 dnů. Ozvi se a piš !!!!!!!!A spoj se s Libou, pomůže Ti !!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1403
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Ahoj Péti,
určitě váš životní příběh do této kategorie_: snažím se abstinovat patří. Honza sem přispěl s tématem, kam jste se také zapojila a je přiléhavé : Tak jsem opět začal ! ? Je to o tom nepřestávat vstávat a také jít dál tzn. vyhledat potřebnou pro tuto nemoc - závislost pomoc. Jak píše Anetka, teď je prioritní přestat pít, příčiny se také, následně vyřeší.
Moc vám přeji, abyste tu nepříjemnou pro vás věc uchopila za správný konec.
K
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 01/08/2010 10:52 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1405
Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1407
Re: Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
Peti,
nechat si rozjet podvědomí v PLNÉ MÍŘE, kde je zaznamenán ošklivý zážitek nabízí otázku: Proč něco tak děsivého prožívat v plném děsu znovu? Je jasný, že si člověk nepomůže, naskočí a je to tady. Jsou dobří odborníci, kteří pomohou postiženému věci porozumět, pracovat s ní a konečně přijmout, jako záležitost minulou i třeba chemicky situaci podpoří na čas nezbytný. Důležité je také mít člověka, který se nebojí s dočasně postiženým setrvávat.
To je pro mě přijatelnější způsob, jak bych takou situaci se sebou řešila.
Neprohlubujte se teď, jste podpořena látkou - etanolem, který vůbec v takových situacích nepůsobí terapeuticky, ale naopak.
Běžte ven do přírody, nebo tak něco.
Pa
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1409
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
prosím jestli někdo máte účet na FB, tak mi ho dejte do mailu, docela bych se ráda přátelila, Líbě by to třeba vůbec nemuselo vadit, já bych ji ráda poznala...Bohoušek a Anetka asi by radši byli rádi anonymní, to chápu, Květka nevím....
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1410
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
\ja jsem trochu mimo , Peťo, protoze odkazy na ruzne stranky na tomhle pocitaci neotevru, az zitra v praci, tak uvidim, cim se trapis !!!!A pijes od pondelka furt ???Treba Ti Liba pomuze, spoj se s ni, vsechno si prozila a pracuje v AA čkách. Snad Ti zitra bude lip, mas pravdu, ja zustavam radsi v anonamite. prece jen se porad za svuj problem stydim.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1412
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Peti,
FB nemám založený,posílám vám č. mobilu 736133482, kdybyste si chtěla popovídat, pokud nemáte kredit, tak mě prozvoňte.
Není asi poprvé, kdy se takhle cítíte, teď ale komunikujete s lidma, kteří vás chtějí podpořit, abyste se rozhodla s tím zkoncovat a Anetka i Bohouš jsou na tom stejně jako vy a drží se a stojí o vás.
Vydržte zítra je pracovní den, kontaktujte na patřičným pro vás důležitým místě, kde vám pomohou.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...11121314151617...111
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter