Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...111
Dolů
Téma: Tak jsem opět začal
#1322
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Tak já zatím také super. Práce je dost, beru si jí i na víkend. O víkendu budu většinou sám a to jsou ty okamžiky největšího pokušení. Budu něco kutit a po večerech pracovat. Lahve nekupuju

Mějte se.
Ahoj

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1323
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
jo, ten předchozí příspěvek je ode mne
Bohouš
Bohouš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1325
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Super zpravy, ja taky čistá, myslím na Peťu, že bude určitě v pohodě. Super u mě je i to, ze už ani moc nemyslím na to, jestli mi to chybí nebo jestli mám chuť. Nemám a už se tím ani v hlavě nezaobírám jako ve dní 1. a 2......Dneska den 6. a pohodička. Po víkendu si napíšem a samé pozitivní zprávy, jo ????
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1326
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Honzo, držím Ti palce, chtěla jsem se zeptat, Ty jsi vystudoval a dokončil VŠ ? Já jen, že v každém příspěvku máš šílené hrubky, to nejsou překleply, ale hrubky, co nepíšou ani děti ve 4. třídě.
Sandra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1329
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Nevystudoval. Dokážu psát i bez chyb, ale moje předchozí příspěvky jsem psal v dosti silné depresi a nečetl jsem si to po sobě. Prostě jsem psal, co mě zrovna napadlo. A čeština mi nikdy moc nešla, já jsem spíš na matiku a fyziku.

Snad je tohle bez chyb.
Honza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1330
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Vykašli se na chyby. A jak jsi na tom, co se týká alkáče ??? Když jsme se do Tvého prispevku tak pekne rozepsali...drzim palce !!!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1331
Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
ahooj, jen nakoukávám a hlásím, že se cítím pořád stejně výborně a věřím že víkend bude s alkoholem na nule:)

tak já zase běžím, taky se držte, budu na Tebe myslet Anet:)

Honzo, trochu se rozepiš

a chyby dělám taky a to o své inteligenci nepochybuju:))
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1335
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Já jsem teprve na začátku,vyzkoušela jsem už vše možné,ale nic nefunguje,moje poslední šance je psychiatr sama se z toho nemám šanci dostat.Vydržela jsem 3 týdny a pak jsem si opět dala,nepiji denně,ale asi tak jednou za 14 dní,ale to pak neznám míru.Vše začalo nevině před rokem,když jsem přišla do jiného stavu,dítě jsem moc chtěla,ale přítel byl proti že už jsme na to starý,šla jsem na potrat,ale už během těhotenství jsem začala pít,hledala jsem důvod proč jít na potrat a už jsem s tím neskončila cítím se prázdná a nemůžu si odpustit svoji slabost.Teď mám poslední šanci toho nechat,příteli došla trpělivost a já ho nechci ztratit,bud přestanu pít nebo se mám odstěhovat.Uvědomila jsem si kolik toho můžu ztratit,dnes jsme si promluvily a já doufám že už bude jen lépe.Dost mě tyto stánky dnes pomohly,vím že v tom nejsem sama,moc se za sebe stydím a jen doufám že vše vyléčí čas.Dám vědět jak pokračuji s léčbou.
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1336
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Aleno. přečti si všechny naše příspěvky v naši rubrice a uvidis, jak jsme na tom všichni stejne..ja sama jsem mela minuly tyden krizi a zacinala zase od nuly. Myslim si, ze bys toho psychiatra mela navstivit. A nestyd se za to, krom toho oni jsou na to zvykli, a dokážou pomoci. To pití jsou jen důsledky Tvého duševního rozpoložení, Ty musíš odstranit tu příčinu. Jinak se pridej k nam v rubrice a budeme si hlasit , jak kazdy den prekonavame !!!!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1337
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Ahoj lidi,
tak já taky hlásim, že taky v pohodě. Cukání bylo, ale když jsem to se sebou probral, tak jsem si to odpustil. Večer by mě to asi bavilo, o tom nepochybuju, ale ráno bych zase musel uklízet lahve a nadávat si, a ptát se proč, co z toho mám. A hlavně bych to sem musel napsat, že jsem první, co nevydržel. A to se mi nechce.
Mějte se a držte se.

B.
Bohouš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...111
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter