Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Mne se to povedlo
#17459
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 2 měsíce  
TAK OPATRNĚ.alkoholik se napije i když je dobře i když je zle.Důvod si najde vždycky.No a ta únava je běžná v počátcích.ZPŮSOBUJÍ TO NEPŘIZNANÉ EMOCE KTERÉ JSOU V POČÁTCÍCH,JE V TOM TAKÉ BOJ S NEPŘIZNANÝM STRACHEM,KTERÝ MÁŠ ALE POPÍRÁŠ HO,ANIŽ SI TO UVĚDOMUJEŠ.PROSTĚ STÁLE SVÁDÍŠ NĚJAKÝ VNITŘNÍ BOJ,KTERÝ ZATÍM NECÍTÍŠ A TÍM NEMŮŽEŠ PŘIZNAT.Když jsi pila měl alkohol funkci startéru do raketové rychlosti,která ti mohla zůstat zatím bez alkoholu.Později už tlumiče všeho i vnitřních prožitků mimo zlosti agresivity nepochopení a sebelítosti.UŽ TENTO BOJ JE VYSILUJÍCÍ ALE ZATÍM TI FUNGUJE RADOST A PÝCHA,ŽE TO DÁVÁŠ.Časem to přestane fungovat
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17460
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 2 měsíce  
Jana má pravdu..Já to mám podobně, nepiju a cítím se unavený, po práci si hodinu lehnu a je to do večera dobrý.Je to přesně tím bojem, ikdyž to třeba tak necítíš (nebo si to spíš nepřipouštíš) tak tě to vyčerpává..Neříkej, nelži, že nemáš strach že nevydržíš a napiješ se, po 45 dnech abstinence..Pokud ne, nejsi alkoholička, nebo pokud si stal se zázrak a uzdravila ses za měsíc a půl..Přesně tyhle emoční stavy vysilují hlavně psychicky!Proto jsi unavená
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17461
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 2 měsíce  
No Petře já to ale také nepociťovala na začátku, myslela jsem si že na alkohol nemyslim, ale bum...tři měsíce jak když nebyli, ale naštěstí byli.
Vnitřní boj je a vysiluje pomalu a jistě. Teď se na to třeba opravdu snažím nemyslet. Řekla jsem si že pít nebudu a po Všech zkušenostech na to nemyslím jako fakt. Euforie a pocit štěstí pomine, jako u cigaret pak už je to asi otázka jak hodně byl člověk rozhodnutý a jaké argumenty si v jádru duše dal. Pro mě je teď třeba dobrý si uvědomovat že prostě pít nebudu....teď rok...chci to zkusit rok a pak se uvidí. To na mě funguje...né dnes ale rok abych pochopila spoustu věcí. Rok života není tak mnoho a poznání za to stojí. Nemyslím na to protože prostě rok pít nebudu, za to nic nedám
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17465
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 2 měsíce  
Lenko, spíše je to chřipka, nebo ta jarní únava.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17467
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 2 měsíce  
Líbo, díky.
Petře, jistě, že zdaleka nemám vyhráno, z chlastu mám největší respekt, ale jen jsem se chtěla podělit o svoje drobné vítězství sama nad sebou. Takhle dlouho nepít, se mi ještě nikdy nepodařilo. Dobíjí mě pročítání si příspěvků těch, co píší že abstinují několik let,
pro mě je to obrovská inspirace.
Lenka B.
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17468
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 2 měsíce  
Ahoj Lenko,

gratuluji a držím pěstí, ozývej se, prosím, jak pokračuješ:)

Krásný jaro

M:)
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter