Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...209210211212213214215216
Dolů
Téma: Chci se stát abstinentem
**
#46302
Re: Chci se stát abstinentem Před 6 rok, 4 měsíce  
Vinař napsal:
Stát se abstinentem je můj dlouholetý sen ...... ale pak mi dala košem jedna vodinoska co mě dva měsíce vodila za nos a vytahala ze mě několik tisíc .....

Nejdřív jsem myslel, že je to několik set tisíc, když kvůli tomu děláš takový drýýje....ale těch pár tisícovek oželíš ne? Komu se to nestalo, že? Důležitý je poděkovat, že to vyšlo tak levně a zapít to třeba KOFOLOU. Nehledě na to, že ta životní zkušenost za to stála ne? Mohlo to přece dopadnout daleko hůř.....třeba jsi si jí mohl i VZÍT
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46303
Re: Chci se stát abstinentem Před 6 rok, 4 měsíce  
Krtku to byla jeho první věta, když sem mu řekla, že na to nemam, že se nemužu koukat jak se ničí.Tak mi řekl, že se jde ožrat, že to nechápe.. A navíc sama balancuju na hraně.. To bych taky mohla sama rychle padnout na hubu.. No snad bude lííp....
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46392
Re: Chci se stát abstinentem Před 6 rok, 4 měsíce  
Ahojky.
Hledám někoho na pokec. Zajímají mě osoní zkušenosti. Měsíc abstinuji. Už dřív jsem abstinoval skoro 5 let. Ale pokazil jsem to. Zase jsem nějaký "pátek" chlastal.Děkuji, že se někdo ozve
Rostinek
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46464
Re: Chci se stát abstinentem Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj
jsem alkoholik začíná mě z toho jebat
začínám abstinovat.Denně vi piju 4 piva hlavně v garáži když přijdu z práce, rodina trpí a ja taky. Potřebuji poradit kam a na koho. Bohužel mám hypotéku takže si nemužu dovolit nechodit do práce .Kdyby mě někdo poradil pokecal byl bych v děčný
Jiří Zvoníček
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46465
Re: Chci se stát abstinentem Před 6 rok, 3 měsíce  
..poradit kam a na koho?Ambulantní léčba může být?Jdi do toho,začni brát antabus,můžeš chodit do ATporadny,jestli ti jebe tak psycholog.. můžeš chodit na AA setkání,promluvit s blízkými,s rodinou..NEMUSIS pít
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46466
Re: Chci se stát abstinentem Před 6 rok, 3 měsíce  
Tak jestli vypiješ denně 4 piva, tak to není tak moc, to ani nemůžeš být moc přiopilý. Já vypiju tak v průměru 5-6 denně, někdy i víc než 10.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46467
Re: Chci se stát abstinentem Před 6 rok, 3 měsíce  
Jiří Zvoníček napsal:
Ahoj
jsem alkoholik začíná mě z toho jebat
začínám abstinovat.Denně vi piju 4 piva hlavně v garáži když přijdu z práce, rodina trpí a ja taky. Potřebuji poradit kam a na koho. "Bohužel, mám hypotéku, takže si nemůžu dovolit nechodit do práce."Kdyby mě někdo poradil pokecal byl bych v děčný

..."bohužiaľ, pretože máš hypotéku, zastav (si) vlastné opíjanie sa, v garáži → svojpomocne!"
[...musíš alebo chceš, predsa, byť "hypotekárne" zamestnaný?]


...nájdi si čas na seba a prehodnoť si vlastné priority!
"Chľast, hypotéka vs. depresia z neschopnosti rozhodovať o sebe a za seba?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52528
Re: Chci se stát abstinentem Před 5 rok, 4 měsíce  
Ahoj všem, 3 roky a 3 mesice bez gamblu.
Zdravim známe z tohoto fora..Eduarda, Ja....vcelare, sochare, reminiscenci, santalku, petra s en i bez a perta, stopku a spol......a nezbyva nez konstatovat, ze abstinence je pro zavisleho jedina cesta jak normalne uzivat zivota. Zadna sebelitost, fnukani k abstinenci nevede - jen tvrda prace na sobe k uvedomeni si hodnot....vytycit cil s pravidly chovani a jit si za svym cilem, postavit se zavislosti celem, vzprima a byt rovnocennym souperem....a krucek po krucku smerovat k cili, k dozivotni abstinenci. Kdo nezvlada sam - navstivit odborneho lekare a CHTIT , chtit ziskat zpet svobodu, svobodnou mysl, byt panem sveho mozku.

Tak se vsichni mejte krasne, abstinujte, piste.
Lemog
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52529
Re: Chci se stát abstinentem Před 5 rok, 4 měsíce  
Ááá,známá tvář..když jsem objevil tohle fórum,docela jsi psal..je to tak patnáct měsíců,jsem rád,že dobře žiješ..dík,vše dobré i nadále!
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52530
Re: Chci se stát abstinentem Před 5 rok, 4 měsíce  
Ahoj Lemogu! Gratuluju! Ahoj všichni. Já dneska měsíc bez cigaret. V noci alkosen na pokračování. Jako živý. Poté úleva veliká.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...209210211212213214215216
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter