Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem
#686
Re: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem Před 14 rok, 1 měsíc  
Ahojte všichni,nebyla jsem ted na příjmu 2 dny a samé dobré zprávy čtu.Radim už má skoro zbaleno do Sternberka,Irenka zvládla nepříjemnou situaci a Hanka taky o sobě dala vědět.Blíží se jaro i když to venku nevypadá a to je nejlepší čas na očistu.Radime,nenechte se smést tím démonem,vaši nepřátelé by z toho měli radost.mějte navrch,budte 100% připraven,budem držet všechny palce.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#815
Re: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem Před 14 rok, 1 měsíc  
Přesně tak.Alkoholik přestane pít, najednou má spoustu volného času, který dřív věnoval popíjení, spánku.Zájmy, koníčky, každého z nás něco baví,možností je milion.Já taky pořád něco dělám, plánů mám hodně, nestíhám.Chodím sice na pár hodin do práce, když jsem zdravotně dobrá, vařím, peču, mám 4 vnuky, blbnu s něma, užívám si , knížky, zahrádka, příroda, les,na starý kolena jsem si pořídila počítač, chtěla bych zkusit univerzitu třetího věku,angličtinu,a x dalších věcí.Deset malých radostí je večer jedna velká, a tak se snažím radovat ze života, užívat si abstinence, a vím, že žiju, protože nepiju.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5159
Re: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem Před 12 rok, 11 měsíce  
Jsu robka z Tvrdonic a tady sa konzumuje o dušu....Máme také sklépek a vinohrad nejaké ty slivky a marhule a všecko to sa přetvářá v kořalku, nu což, problémy sú a pijú všeci, toš ja také..Ráda zajdu do sklépku ke známým ale aj dom a koštuju a nekdy aj dosť, no tady sa to tak neberie. Všeci chodia ráno do vinohradu a nie sú zrovínka tríezlivý, jo večer šuhaj, ráno šuhaj a ludia tu umierajů pozdě a sú mocný. Ni tož mám sa stať samo jediná čo něbudě piť. Škoda je Vás vo meste, kdě sa každý za ožratým otáčá, tady sa to proklevetí a život idě ako voda..
V takej spoločnosti sa ani nědá nič iného robiť, šak chlapi sa musia sem tam pobiť, aby im chutil život a robky si toho vážily.
Piť áno no spoločnosť něchce alkoholiků, ale robotníků, kdo by im pryniesol finance pod rypáky, něch nahoře pochcípajú já piť budu.

Marhula
Tvrdonice

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5170
Re: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem Před 12 rok, 11 měsíce  
Marhulo, já pocházím z Moravy, vím, jak se tam pije.Jsou tam alkoholici, jako všude jinde!Děda si dal ráno slivovici, pocucával vínko celý den, zemřel v 90 letech, tatínek pil víc, zemřel v 50 letech.Otec se narodil jako alkoholik, děda ne.Ty pij, jak chceš, když Ti chutná, a neškodí Ti to, třeba se z toho poser.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5175
Re: Ideální přístup Hany k jejímu problému s alkoholem Před 12 rok, 11 měsíce  
Prečo bol otec alkoholikom už pri narodení?
a ty marhuľka si tu prečo prišla. Lebo ja napríklad preto, lebo som sa napríklad dokázala ožrať tak, že ma nechcel zobrať taxík Považujem to za problém, lebo som musela ísť pešo a chodiť som nevedela a môj mužíček havkal v krme pod stolom. Kamarát sa vycikal na vypraté veci svojho baby brata. Niekto nepríde do roboty, niekto prepije všetko, niekto bije ženu aj deti. ak sa ti to všetko zdá v poriadku alebo z vašej marhuľovice sa to nestáva, tak potom OK. alebo možno si práve vlastne hovoriš "prečo práve ja?"
martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter