Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...47484950515253...56
Dolů
Téma: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95
#20808
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
To jsem rád, nechtel bych te mit na svedomí že se upijes Libo
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20811
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Peťo o tvé svědomí nemám strach.Mít strach,že by někoho zničil?Každý se může zničit sám,pokud bude chtít.Péťa to dělá v přímém přenosu.Že by převzal styl I.B.?Pro mne to byla odstrašující realita!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20815
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
IB bych nepřirovnávala k tomuto hlupákovi.Ona byla pod dohledem PR, v izolaci, lil do ní vše, cpal jí léky, které sháněl z internetu,, nedovolil jí léčbu, zničil jí.Vědomě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20818
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Souhlasím s kirou. Petrovy příspěvky byly nejdříve inteligentní, ted je to připomínka pro momentálně bojující, jak se taky pod vlivem chlastu umíme chovat. Ale někoho to v nesprávný moment muže stáhnout dolu, navíc jak jsem psala, jsou to podpasovky. Kiro, diky za povzbuzení!!!!! Jsem alkac - jen piju denně, snesu náraz min, ale kontrolovat se neumím (ted v množství, ale pořad ne v tom, ze denně, navíc správně píšeš, ze nemohu z jiných důvodu).Anoine, ozvu se, neboj, zázraky od toho necekam!!!!
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20819
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Anoine: stahnu, jen nevim, kdy si ho dam, přítel si asi takhle nepředstavuje společně sledování tv
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20820
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Dámy,třeba mě "ukamenujte", ale musím se PetraCH zastat. On vás cíleně provokuje, škádlí, vtipkuje a vy vše berete vážně bez nadhledu. Fórum sleduju asi přes rok a tuším, že PetrCH je kvartál, ale určitě na tom není tak zle, spíš naopak, pokud dokáže brát i tak strašnou věc jako alkoholismus s humorem a nadhledem, tak má značnou část osobnosti zdravou.Prosím, alkoholismus nepodceňuju, prožila jsem si eskapády např.se svým bratrem, a tak vím, jak je to hrozné pro blízké alkoholika,ale ani smrt nelze brát absolutně vážně, prosím o zamyšlení.
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20821
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Danny, ja si to taky myslela, ale už to pro me je přes caru..
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20822
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Bez ohledu, zda pije, či ne. Ja tenhle humor neberu, jen pokud by to bylo do oči někomu, koho dobře zna
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20823
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Dano,
máš pravdu ze svého úhlu pohledu, jsi v těžké situaci, myslím s hledáním té práce, i s tím, jak se snažíš regulovat pití, takže jsi senzitivnější a pro něj asi docela snadný terč. Otázka je, zda si člověk má dělat srandu nebo vtipkovat s lidmi, kteří jsou nějak zranitelnější. Vyrovnaný, opravdu vnitřně integrovaný člověk to neudělá, ale ujištuju tě, že většina, nebo hodně lidí ano, vtipkují prostě na slabá místa druhých. Dano, hlavu vzhůru a neber si to, nebo laškuj také!
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20824
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Danny, jsem v poho, ale sama to jiným nedělám, pokud nevim, ze to ustoji. Jinak je to spis o tom, ze se takhle hádali naši, takže ano, jsem na to alergicka
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...47484950515253...56
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter