Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...56
Dolů
Téma: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95
#20279
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Ahoj Dano.Jak moc piji?Zadej si mne zde,urcite me prispevky najdes.Vse jsem zde popsala.Neni to vesele.Nyni jsem,po pokusech prestat (ale takovych jak vsichni) alkohol omezila.To znanena,kdyz uz piji,stanovim si mnozstvi a kdyz uz me laka vice,proste se seberu,ac se mi nechce a jdu spat (nepila jsem nikdy pres den).Je pravda,ze se to obcas nepovede,ale uz se nechovam tak,jak drive.Presto to neni dobre.Lide okolo mne se boji,ze se "to" vrati a ja z toho take nemam dobry pocit.Navic me "mnozstvi" neni male a rana nejsou pak uplbe OK.Nyni jsem si rekla,ze to takto budu "praktikovat" do konce prazdnin.Pak se chystam na AA.Uz jsem tam kdysi byla a nepusobilo to na mbe nejlepe.I si rikam,ze pak poprosim Libu tady,jestli bude tak hodna a nejak mi s tim nepomuze...Jinak Dano nevim,odkud jsi,ale velice dobre pracoviste na psychicke poruchy je PCP v Praze.Sidli v pronajatych prostorach bohnicke lecebny.Maji ale,ostatne jako vsude,dlouhe cekaci doby.Za pripadne preklepy se take omlouvam...
Anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20280
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Jinak jeste chci dodat,ze sice piji mene,svym zpusobem kontrolovane a "nevyvadim",ale zato casteji.Takze je mozne,ze "presedlavam" na klasicky model.Jinak,kdysi mi bylo receno,ze me piti je osedantni,coz je prave ma nemoc.Svym zpusobem to asi tak bude,protoze se nejak necejdu do zadneho typu alkoholika (myslela jsem,ze jsem kvartalni).Ted mam ale pocit,ze veskere me "hledani" je jen snaha meho mozku si piti zduvodnit.Tot vse.Nechci to rozvadet,nechci se tady chlubit tim,ze jsem to vlastne stale nezvladla.Moc sem nepisi a necham to tak i dal.Zatim.
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20281
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
A jeste jedna vec.Pises tady,ze to resis a ze te "nechteji" u Apolinare.Ja jsem pred cca 2 roky byla objednana na stacionar (zavislosti) na PZe 4,Nad Ondrejovem (snad).Tak se na to podivej na Netu.Byli tam velice vstricni.
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20282
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
AA máš jako záložní plán, připadají ti jako sekta....prostě tam nechceš.Posuzuješ sama, jsi chytrá?Chceš říct, že já jsem v sektě? Vyjadřuji se jako sektářka?Když jsem šla na AA, byla jsem rozhodnutá nepít, chtěla jsem žít.S pokorou jsem přijala nabízenou pomoc, 10 let díky tomu nepiju, Nehrála jsem si na chytrou, nedělala úsudky dopředu, áčkařům jsem vděčná a budu pořád.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20283
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Ahoj anoine, ja včera dodrzela 2dvojky, max 5 dcl. Ale veselo mi neni, budu muset přestat. Přečtu si Tvůj příběh kolem oběda, přeji hezky den
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20284
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Libo, nedělám chytrou, je možné, ze ze me mluví strach. Jako panikar mám tunu rituálu a život ve svém chlivku, vylézt je pro me hrdinstvi
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20285
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Dano nepotřebuješ jít na balet do divadla-tam bych zcela jistě potřebovala předem info.Říkáš,že chceš do AA,píšeš,že potřebuješ pomoc-sama nezvládáš.Kde je problém?Jediný problém je tvůj STRACH.Nemá význam chtít pomoc a předem ji odsoudit.Postrádá to logiku.Znám to,je toho příčinou pití a pýcha.Tam kde je pýcha?Tam ti opravdu pomoc nemůže nikdo a nic.Co takhle pýchu a předsudky zaměnit za důvěru víru?Já celý první rok VŮBEC NECHÁPALA O ČEM AA JE.A to jsem byla po léčbě.Chodila jsem tam pravidelně,protože jsem cítila,že se nenapiju.Byl v tom můj strach z napití-nikoliv z abstinence a zvědavost.A ono to jednoduše začalo fungovat.Až po roce mi vůbec začínalo něco docházet o čem to je.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20286
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Na AA jdeš mezi své, jako domů, nejdřív to zkus, a pak uvidíš.Když se budeš pořád bát, panikařit, nikdy nikam nedojdeš.Zkus zavolat na nejbližší skupinu, třeba se ti někdo nabídne, že se s tebou zatím sejde sám.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20287
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Někdo to nedá nikdy a nebo až s cirhozou jater a demancí v hlavě
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20288
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Petře,ty jsi který případ?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...56
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter