Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...4950515253545556
Dolů
Téma: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95
#20903
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Nelžu, tvrdila si to, že práce s tim nemá nic společnýho...
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20904
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
petrch napsal:
Když jsem to tu psal... Nevíte zhola nic, jen vymytý mozek z léčebny, tot vše

... ten mozog si vyplavuješ alkoholom z lebky jedine Ty a ostatní otroci alkoholu!(atrofuje=scvrkáva sa!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20907
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Petře v žádném případě se Dana nenapila kvůli práci.Pravá příčina je úplně někde jinde.Opět propadla do starého vzorce ve kterém je uvězněna.Kontak s lidmi měla vzít jako výzvu,jako pozitivní věc.V kontaktu s lidmi jsme neustále.Místo toho podlehla strachu že to nedá,nezvládne.Alkoholik převážně muž trpí egoismem,chce mít pravdu za každou cenu.Alkoholička žena trpí naopak nejistotou nízkým sebevědomím,bez zdravé sebedůvěry a strachem.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20908
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Jano, to si nemyslim...Po práci a s prací přijde únava, stresy a já jsem tu kdysi psal, že to jí může nastartovat opět chlast a potvrdilo se.

Já: Vymytý mozky z léčebny není urážka,lepší je mít "vymytej" mozek a nechlastat..ale pravda je, že ti ho tam musej trochu vymejt od chlastu
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20909
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Jsou to cenné zkušenosti.Petře je důležité zapojit se do života.Důchod kvůli alkoholismu ti nikdo nedá.Je to tak správné,protože by se lidi uchlastali velice rychle.Takto můžu mít zdravý pocit,že jsou užiteční,že něco zvládnou.Mají možnost dát svému životu určitý řád.Mají možnost začít být soběstační,nezávislí.Petře,podle mne jsi mladý člověk.Žít z podpory,čekat a oddalovat nevyhnutelné-to značí hledat výmluvy.Cítit se nevyužitá a zbytečná,propadla bych depresi,melancholii a chlastu.Život není jen o čekání na sociálku-tak žijí už jenom důchodci.Kde je radost,že jsi něco dokázal,udělal?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20910
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Petře,
i mě jste ve svém příspěvku o vymytém mozku jmenoval,když tak všechno víte,můžete mi prosím prozradit, kde ho vymyli mě?Já jsem totiž nikdy v žádné léčebně nebyla
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20911
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Jano, nevím kde jsi přišla na to, že žiju z podpory?I v práci máme přístup na Inet

Heleno,když jsi přečteš další příspěvek je tam, jak jsem to s "vymýváním" mozků myslel
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20913
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
To jsou mi věci!Omlouvám se.To že pracuješ mi vzalo dech!Právě proto,že jsi na netu tak často mám otázku Kdy pracuješ?Baví tě tvá práce?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20914
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
A ty pracuješ?

Mám přístup na Inet vlastně neustále, i z mobilu...Vadí?
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20915
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
petrch napsal:
Já: Vymytý mozky z léčebny není urážka,lepší je mít "vymytej" mozek a nechlastat..ale pravda je, že ti ho tam musej trochu vymejt od chlastu

Peter,
a Ty si tam bol a osobne nejaké vymývanie mozgu prežil?

(keď tak zasvätene agituješ!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...4950515253545556
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter