Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...56
Dolů
Téma: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95
#20299
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Jani, neodsuzuj...sama výš jaké je to peklo a jak je to těžké
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20300
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
samozřejmě vÍš...že já to po sobě nikdy nečtu ach jo
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20301
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
petrch napsal:
To dopředu nikdo neví, jsem kvartál

Peťo,

medzi alkoholikmi niet rozdielu - všetci pijú/chľastajú a škodia si.

Tie kozmetické úpravy/delenie sú len kamufláž pred vlastným svedomím. Nie je lepší ani horší spiťar - všetci sme nemocní/chorí.

Alkohol Ťa ničí rovnako ako ničil aj mňa, aj tých, čo chľastali storočia pred nami a budú piť aj po nás.
Až prestane byť opojenie zábavou a únikom do Wonderlandov - začneš sa hľadať ale možno to už bude neskoro...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20302
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Petře-neodsuzuju co sama znám,neodsuzuju protože jsem nebyla jiná.Já se tímto způsobem propila do konečné fáze alkoholismu.Měla jsem jediné štěstí,že jsem se v průběhu svých opakovaných pobytů v léčebně musela o závislosti a jejím průběhu učit.Pochopitelně,že jsem si nepřiznávala,že jsem alkoholička,že mám smrtelnou,nevyléčitelnou a progresivní nemoc a ne běžnou chřipku.Toto jsem si musela sama na sobě vyzkoušet a dvakrát mne to málem stálo život.To nepočítám,že jsem se dostala do stavu opakovaných pokusů o sebevraždu-protože už jsem takto dál nemohla žít.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20303
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Zdravím všechny, skalního matadora Janu zvlášť A tak trefné poznámky od Já mi chyběly.... Dano, u Tebe půjd patrně o nějakou duální diagnózu, panataku nebo soc. fobii - alkoholem to jenom léčíš...co zkusit pomoc v tomhle směru? Já můžu jen napsat, že poté co nepiji, se úzkostné stavy o dost zlepšiy...

Zdraví Ignatis , 19 dnů čistý...
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20304
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
No,super!Včil mám aspon´radost!Gratuluju!No co to je matador to nevím.Věřím,že to není nadávka a ještě sprostá.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20305
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Na ondrejov ne, o podmínkách vím, proto zavčas řeším- mám témeř měsíc se na abstinenci připravit, snižuju. Dnes jsem malem dojela na AA, ale ataka v tram, propocena jsem vyletela na další zastávce. Omluva, ze dělám zagorku, ale toto forum je zjevně určeno jen absinentum, kteří svou léčbu najdou okamžitě a hned jsou někam přijati. Přesto všem držím palce, nestojím o to se někde obhajovat-holt mi došlo, ze mám problém někdy před třemi týdny,tak hledám a patram
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20306
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Diky, omezeni tech panik by mne hodne nakoplo, doktor mi dává prášky na spaní a benzodiazepimy, to neberu, holt si moc vybírám, jak tu někdo psal.haha
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20307
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Dano,budu upřímná.Máš panickou poruchu.Znám ji sama.Já ji měla z pití,stejně jako sociální fobii.S těmito stavy se nedá sedět doma na pdeli,popíjet a čekat,že se stane zázrak.Bohužel se s nimi člověk musí poprat.Především musí nějak začít jednat!To značí postupně a pomalu se vystavovat větší a větší zátěži.Trénovat vycházky,zvládat postupně nákupní centra-A HLAVNĚ U TOHO VŮBEC NEPÍT-TOTO JE ZÁKLAD!lÉKY,které ti píše doktor se s pitím neslučují vůbec-ty to dobře víš.Je to tvé jediné štěstí!Ovšem také opět důvod k tomu pokračovat v pití.Už jednou jsem doporučila požádat někoho o pomoc,aby tě někam dopravil-což je asi velký problém.No a když OPRAVDU NĚKAM BUDU CHTÍT DORAZIT?Vyrazím o dvě hodiny dřív,kdybych měla popojíždět po jedné zastávce,druhou projít pěšky,prodýchat a opět další popojet-tak vím,že pro sebe dělám něco důležitého co potřebuju,co nezvládám.S čím nechci žít.Nehledě na cíl mé cesty,kde můžu najít nějakou další pomoc s ústředním problémem,kterým je právě mé pití.A to,že se ještě cítíš nasraně,uraženě že ti někdo říká pravdu?Ty ji nechceš slyšet,ty chceš mít tu svoji.Promin´,ale jsou to řeči plné sraček.Jen oblbováky pro pitomce.Co já jich slyšela,co já jim sama věřila-no že už mi hrabe z chlastu a přemýšlím jak všichni alkoholici?To jsem si začínala přiznávat,až když jsem sama přestala pít.Bez akce nikdy nedojde k reakci.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20308
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Vázne se nerada hádám, zvláště kdyz si pak přečtu cosi o tom, ze me názory jsou sracky. Všem i sobě držím palce
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...56
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter