Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...56
Dolů
Téma: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95
#20309
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 10 měsíce  
Ahoj Dano,

na styl komentářů si zvykneš. I když to není nikde napsané, tak většina přispívajících jsou anonymní alkoholici. Prostě piíší jak píší. Většinou mají pravdu.
Bohužel někdy vidí, tak jako ostatní lidé, jen svůj úhel pohledu.
Neberou v úvahu, že každý člověk svěřující se svými problomy je osobnost. Ne věichni, kdo sem píší jsou alkoholici. Ne u všech je prvotním problémem pití.
Ostatně princip AA je na neustálém připomínání si prospěšnosti abstinence.
Toho Apolináře zkoušej dál. Petr Popov je dle mého názoru, jeden z nejlepších adiktologů v ČR. Snaží se vidět více cest.
Můžeš mu zkusit napsat mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Drž se, přeji Ti méně úzkostí a méně chlastu,

Petr

P.S.

Mnoho lidí mělo úzkostné poruchy dříve než chlast. Chast je "řešením" z neznalosti.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20310
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 10 měsíce  
Dana by měla ubrat ze svého ega.Lékař jí napíše léky, ona je nejí, místo toho pije, nechce skončit s alkoholem, hledá ale pomoc, ví vůbec , co chce?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20311
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 10 měsíce  
Bohužel Líbo, alkohol jí zabere okamžitě na její nepříjemné stavy a daleko víc než léky..Lepší "lék" ještě nevymysleli...že tě pak stáhne do pekla je už věc druhá
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20312
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 10 měsíce  
Petře, nevíš, jestli a jak jí léky zabírají, ona ví, že alkohol neléčí, spíš zabíjí, myslím si, že sama neví, co vůbec chce.Ono psát, fňukat je lehké, ale něco udělat!!!pro svůj život, to ne.Určitě by se zbavila dost panik, depresí, kdyby přestala pít úplně, poslechla lékaře a jedla prášky.Ne!Léčí se podle sebe, a tak jí nikdo nemůže pomoc, lékař si myslí, že jí léky, my ji chceme pomoc od chlastu, neposlechne.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20313
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 10 měsíce  
Poslechne až spadne na hubu..do té doby poslechne málokterý alkoholik..chce se spíš vybračet, ale nedokáže v sobě přijmout skutečnost, že alkohol je největší masový vrah od 19. století
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20314
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 10 měsíce  
Rano moudřejší večera. Libo, to neni ego - nechala jsem si poslusna rad lékaře psát 10 let xanax a brala jsem ho podle doporučení denně. Pak jsem doktora kvůli stěhování měnila, vysazovali jsme a to byly abstaky!!!!!!'
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20315
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 10 měsíce  
Libo: proste jsem si rekla, ze alkac lepsi nez benzaky (tam jsem totiz na to pomyslne dno padla, vysadit je mi trvalo dva roky). Doktorum to rikam.

Petre: diky za pochopeni, ale jsem v horsim stadiu.... Zaclo to jak pises, na uzkosti. ted je to temer na vse, znate tu fazi:( ale pravda je, ze nejhorsi je to prekonat na uzkosti - vcera jsem zazila uspech, a ac jsme slavili, vydrzela jsem u jedne, vecer me Jana rozhodila a nedala jsem si, jupiiii. u uzkosti je to pruser.

Nejvetsi motivator pro mne je, ze nepit uzkosti zmirni. diky, ze v tomhle mne drzite.

Vsem: jo, asi fnukam, mate pravdu. na druhou stranu jsem si to priznala teprve nekdy pred mesicem a myslim, ze pidi cestu jsem uz usla.

Jani: premyslim, jestli takhle pises proto, ze chces lidi nakopnout. Kazdopadne pro me uspech - normalne me takovehle reakce na mne rozhodi a vcera jsem se "na to" nenapila...

Az vas budu srat moc, napiste mi, ze si mam najit forum pro uzkostnaky:)))
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20316
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 10 měsíce  
Tak apolinar porad neberou, provolala jsem se ale nekam na Pha 4, AT, zitra mam volat doktorce, kdy ma cas.

Vypadali, ze tam maji celkem volno, kdybyste nekdo chtel kontakt:)
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20317
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 10 měsíce  
Jeste jeden prispevek a jdu uklizet, at vas necham oddychnout, haha.

Libo: pravda je, ze s abstinenci se neumim ted ztotoznit. Dnes chci. pomaha mi to, co napsal Nespor. ze kdyby si zenska predstavila, kolik tun nadobi umyje za manzelstvi, nevdala by se. ale po dni to da..... Takze si rikam ted se nenapiju. dnes jsem si rekla - dnes se nenapiju....

Vim, ze je to pidi uspech, ale za poslednich 14 dni uz si dva lidi vsimli, ze piju min. to vite ze to bylo: to ti nechutna? mam otevrit jiny? to drzis basu s ridicem? a nejhorsi - budeme mit vnouce? jsem 2 mesice po potratu, auauau:)

Libo: mas pravdu s tim postupnym vystavovanim se (nebo to byla Jana?). resp. jsem si to taky podle knizek myslela. psychiatr ale tvrdi, ze to je u fobii. Jak mas uzkostnou poruchu, mysli si, ze to do neunosny faze rozjel stres. takze radi opak - relaxace, klidek, plavani, joga. zmirnit stres. coz je taky bezva, pac pak si sebe nevazim - ziju omezeny zivot....

Hezky den vsem a Jani, promin, jestli jsem reagovala prehnane.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20318
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 10 měsíce  
Ahoj.
To jsi se dovolala do Rodvinovské na kačerov.Mudr Coufalová nebo Phdr.batková..Tam to znám moc dobře, jsou v pohodě..Ale já tam přepil antabus a už mi ho nechtěli dát, tak jsem tam už radši nešel..Ale zkus to tam, je to tam takovej rodinej podnik
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...56
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter