Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: jsem alkoholik
#3174
Re: jsem alkoholik Před 13 rok, 2 měsíce  
jsem po léčebne, držím sa pár mesíciu,sedum mesícu ale mám hroznou krizi, mám partnera ktorý rád pije a mne nuka, neodolávam , ako dál, nevím nechci být už sama,
juditajsem

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3177
Re: jsem alkoholik Před 13 rok, 2 měsíce  
Váš partner Judito, chce abyste byla naladěná na stejnou notu co on,neuvědomuje si, že my ženy alkohol tíž vstřebáváme, on bude delší dobu v ,, poho,, a co potom Vy? Jedno kolo žu jste absolvovala, druhý bývá vždy těžší...
Kontaktujte se, kde Vám už pomohli, lehčí je člověka stáhnout dolů, než-li vytáhnout nahoru, myslete teď na SEBE

P.S.Normálně tam zavolejte a práskněte na sebe, že jste neodolala, uvidíte, že se Vám pak uleví.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 17/02/2011 14:01 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3178
Re: jsem alkoholik Před 13 rok, 2 měsíce  
Nesvádět nic na partnera!A po léčebně je nutné doléčování, psychiatr, klub abstinentů-na Slovensku-, AA.........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3183
Re: jsem alkoholik Před 13 rok, 2 měsíce  
Judito,partner Vás svedl k pití a Vy jste podlehla.Nezlobte se ale než takovýho chlapa byla bych radši sama.Dejte se do pořádku,zavolejte Vašim lékařům a pak hledejte v jiných vodách.Je to jen na Vás nikdo Vás nutit nemůže.Krize bude ještě horší,když budete pít s ním,ale to Vy jistě víte.Tak se řidte tím co jste se naučila v léčení a vzhůru do života.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter