Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...20
Dolů
Téma: jak přežít první dny bez alkoholu
#23810
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Já dnes tuším 7. Den bez alkoholu, novoroční předsevzetí;)
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23813
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Každý den bez alkoholu je krok k lepšímu životu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23833
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Dano já dnes šestý den.Jde to,chuť se dá přežít,každou noc se mi zdají sny o tom jak jsem opilá a jak je mi zle,tudíž ráno vstanu a jsem ráda že nepiju.Jen mě děsí to,že nepiju teprv týden a přijde mi to jako strašně dlouhá doba.
jita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23844
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Já měla dnes boj, to víš, pátek..... Já nepiju tuším 8. Den, ale taky me to stojí hodne úsilí..,,,a bojím se, jak to zvládnu, až přijde problém, úzkost apod.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23848
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Jita to sa ti len spocatku bude zdat, ze aka dlha doba. Aj mne sa po 2 tyzdnoch zdalo, ze aka dlha doba. Potom si nejak na tu triezvost privyknes a budes to uz brat automaticky. Ja mam za sebou uz 8 mesiacov a vobec mi to uz nepride. Andi dlho, ani malo, je to proste uz normal.

Najhorsie su podla mna prve 3 mesiace, potom je to uz len lepsie.

Dani, som rada, ze si sa konecne odhodlala a drzim ti palce.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23849
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Kiro, díky, ale není to závazek napořád;) uvidime
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23850
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Holky, vy bojujete ale přitom chcete pít.......o to neni nicTo se nedá takto dát.Musíte změnit samy sebe..Liba mi to mozna potvrdi
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23853
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Petr ja urcite nechcem a preto uz nebojujem Jita a Dana to neviem. Ale kazdy den bez alkoholu sa rata a ony musia prist na to, co na ne funguje a co nie. A myslim si, ze v zaciatkoch bojuje kazdy s chutou sa napit, az casom sa to ukludni a bojovat prestane a zacne s tym alkoholom nejak zit. Berie ho na vedomie, ale uz nastastie nema nan chut...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23856
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
To musí každý vědět nejlépe sám, jestli chce pít, nebo ne.Nezkoušet si lhát, oblbovat, doufat, že ještě někdy se napije.....nebát se skončit s pitím úplně.Pak se bude divit, jak to jde , bezva, změní se život, a je nádherně.Zatím tomu nevěří.A on ten chlast se ozve, i po letech, tak neusínat na vavřínech.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23858
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Bojuju. A moc si nedovedu představit pijana, co vstane s tím, ze zkusí nepit a v ten okamžik nemusí ani bojovat;) to je budha;) je to vývoj. A sedí mi, co píše kira, každy den se pocita;)
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...20
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter