Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: strizlivuma ocima
#2955
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
přesně tak děvčata,je to individuelní,já to měla podobný jako Petra a najednou jsem zjistila že v tom docela slušně lítám a nedalo se s tím už přestat.Hranice nejsou a jak není záklopka je to vždy ohrožení.Jestli znáte film "ROK DÁBLA" Jarek Nohavica tomu říká alkoholický kopec.Někdo jde nahoru dýl a někdo tam vyběhne rychle a pak už jen padá.
ivlik.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2958
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
A ten pád je děsně rychlý, zastavit nejde, pak dno, konec.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2962
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
dobre rano damy, no ja mam jeste k tomu piti a abstinenci i vzdy potrebu novych navyku a vim ze je treba davat pozor na ty krizove situace, u me stres a unava a naucit se uvolnovat i jinak, to by mne moc zajimalo co vse jste si v tom prechodnem
obdobi do zivota zaradily vy, protoze jedno je jiste, ze ten pocit uvolneni a relaxu alkohol navozuje rychle a efektiivne,
a zivot v tomhe svete je casto stresujici,
v lete se mi to zda snadnejsi clovek je venku a na vzduchu,
ale ta zima, premyslim proc jsem po te flasce sahla a ono se ve mne vzdycky zacne sbirat napeti a roste a roste a pak to clovek tim alkoholem jako odspuntuje, to se jednoznacne musim naucit identifikovat vcas, to asi taky k tomu patri, nebo jsou to zaminky, aby telo dostalo davku? ja vazne nevim, stahla jsem si ty nesporovy knihy tak budu procitat.To bude asi to slavne bazeni...ze, ale celou tu dobu asi 5 nebo 6 tydnu me to vazne ani nenapadlo a nebyl duvod a pak najednou sup a uz to jede...
to jak delate kdyz to na vas prijde to bazeni? dekuju petra
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2963
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
tak přesně takový nástup jsem měla i já.V léčbě jsme cvičily s doktorem Nešporem jogu a mě to tak chytlo,zdokonaluju se v ní a cvičím pořád je to nesmírně uvolnující a protistresové.Čistí tělo i mysl a moc mne to baví.Pak jsem si udělala kurzy Reiky,tam jsem se zase naučila mít se ráda a brát s nadhledem vše co se kolem děje.Pomáhá to.Bažení už nemám,ale je to opravdu o tom srovnat si to v hlavě,nepřipouštět si to špatný co se kolem děje.Vidět to hezký a to horší vypouštět.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2965
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
Já zase si dělám malé radosti, potěší mě vidět hezké věci....večer si to dám dohromady, je velká radost a řeknu si, že kdybych pila, přijdu o to!A hlavně , v AA platí-když cítíš na sobě něco!zavolej kamarádovi z AA, prober to, pomůže, je to ověřený, je to taky hlavně pořád něco dělat, koníčky...a kdo chce, je furt něco na práci.Já nestíhám ani půlku toho, co mám v plánu..
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2966
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
dekuju damy, ja mam konicku dost i fajn praci co me bavi a vlstne je muj zivot pekny, jen si toho asi i nabiram moc, jsem takova turbo zena a pak tu hektiku prepisknu a pak se uvolnim alkoholem a on je to takovy rez, je mi pak blbe ale napeti je z tela pryc, mam i cislo na AA a muzu teda kdyby to na me prislo zavolat i tobe libo? neb trochu mam strach uz se znam, ze kdyz je ta mira napeti neunosna, tak ten mozek jde za tim co zna i kdyz racionalne vim ze je to k nicemu a jen na chvilku, na to je dobre i tohle forum, cist si ty konce a jak je to cesta jen dolu... Asi ta pojistka by byla libo dobra, tvuj telefon si najdu je tady nekde vim. Uz se vazne nechci vracet tam kde uz to znam a nic noveho me neceka. tak dik zeny
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2967
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
Petroto, Líba zapoměla ještě napsat jednu věc, kterou ona dělá a která pomáhá: myslet i na druhé, normálně si v zorném poli i v mysli udělat prostor pro ty druhé a když je potřeba pomoct. Všeobecně jsou kolem nás lidé kteří na tom jsou podstatně hůř a jejich duše je plná krásných a obohacujících věcí, jen jsou někdy moc hluboko zastrčený pro neštěstí, které je potkalo.

Jano, myslím si, že Hana je na tom dobře, škoda, že odmlčela, byly to hezký chvíle co sem psala, uměla řešit věci s humorem, hlavně s Ivou - Ivlikem, která se vrátila.Hanka byla hodně otevřená a přímá a někdy to tady za to i schytala, třeba to byl důvod odmlčení.

Přeji vám oběma úspěšnou cestu na kterou jste se vydaly a která, jak už víte stojí za to.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2970
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
Květuš taky na Hanku moc ráda vzpomínám,byla s ní prča i v tak vážný věci.Určitě je v pohodě,jen asi řeší jiné věci.Já sice taky,ale ráda přispívám dobré věci a ráda se dělím o zkušenosti.Pokud se aspon jeden alkoholik vydá naším přičiněním cestou abstinence je to úspěch a pocit k nezaplacení.Dochází ke mne domů jedna paní už v hodně pokročilém stadiu,povídám si s ní radím a zaznamenávám pokroky,jde to u ní pomalu,nechce "zatím"léčebnu,ale stejně tam asi dospěje.Hance pomohli v Laxusu vzpomínám jak z ní sršela energie a byla nadšená léčbou i sama sebou a o tom to je
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2971
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
Ivliku,
snad sem někdy Hanka písne a dopíše ten svůj příběh i Radim. Tvoje příspěvky si myslím hodně pomáhají máš přehled a nikdy nejsi od věci. Chodili za mnou taky dva muži co měli potíže s alkoholem, jeden zemřel na ulici na dehydrataci a druhý uhořel.
Jak působí alkohol na člověka se v dnešní době díky lékařům už hodně ví, ale málo se na to dbá i mluví.
Pořádáme v našem městě Kluby Zdraví formou menších skupinek, byla jsem požádana, jestli bych něco o alkoholu připravila i když nejsem vůbec přednášející typ zkusím to, budu se muset naučit dělat s prezentačním programem, no nevím jak to zvládnu, ale je fakt, že mě tohle téma nějak drží.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2972
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
je to holky velka pomoc od vas a velka uleva moc si o tech vecech promluvit i takhle na dalku a je fakt ze ja se rozhodla
hned jak jsem si zacla cist, ty pribehy jsou totiz tim necim alkoholickym dost podobne a pro mne to byla jasna zprava prestat spekulovat a uvedomit si ze jak jsem na tom a jak opravdu nechci skoncit a i to ze kdyz se clovek vrati zpet a muze sem napsat udelal jsem chybu, ale zase vstanu je fajn
a citim i tu kolektivni silu, ja takovy ne moc kolektivni typ,
jakoby ta zkusenost bezmoci s alkoholem cloveka nejak polidstovalo, nebo co? hm zajimave to je tady. tedy
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter