Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: strizlivuma ocima
#2973
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
Jasně, že mě můžeš zavolat kdykoliv, ale prosím, než se napiješ, už jsem zažila telefonáty opilých, o ničem!Jen mě nežádej, ať Ti dojdu ve 2 hod. v noci pro flašku, jako se mě to taky stalo!Prý pomoc!Ale nyní, od neděle budu týden v jedné léčebně dělat chytrou, vyprávět, jaká je střízlivost.......doufám, že v pátek už budu doma.A je pravda, že si dělám vlastně tu pomoc pro druhé i pro sebe, nezapomínám, jaká jsem byla, a ten pocit, radost, když někdo začne abstinovat, držet se, a já už na něj zapomenu a on napíše, poděkuje, to bych tancovala radostí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2974
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
to neboj, ja kdyz piju tak nikoho neotravuju, mam takovou tichou alkoholickou a samotarskou, a je to vlastne takova pojistka kdyby mne napadlo spekulovat ze co by kdyby jen jedna sklenka a tak, uvidim zda to na me prijde, zatim se mi jevi ze mam jasno,
tak si drzim palec a diky libo,
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2975
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
Ty palce Ti držím i já, až modrají!!A neděkuj, jsme lidi.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3284
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj lidičky Dlouho jsem se jaksi nemohla smířit s tím, že už se nikdy nenapiju.V léčebně mi to došlo asi až po dvou měsících. Vím ale , že to jinak nejde. Mám geny alkoholiků, jsem závislá a napít se trochu, nezastavím to a budu v tom pěkně lítat, nehledě na ty výčitky a deprese co by poté přicházely. Takže pro nás závislé něco jako kontrolované pití asi nebude....Snažím se vše nahrazovat nealko nápoji. Dokonce jsem doma měla kamarádku a udělali jsme si šampanské s jahodama. Nejdříve dostala šok, ale řekla jsem jí at se podívá na etiketu . Sekt Bohemia nealkoholická... trošku jsem si z ní chtěla udělat legraci. No neměla bych ani to, říkají doktoři, že by to mohl být spouštěč...Určitě mohl, ale pro mě nebyl naštěstí.. :-)Vařím si také hodně bylinkové čaje. Prostě tekutiny. Jediné co mě trochu štve, začala jsem hodně kafovat co nepiju alkohol.Asi jsem to trochu nahradila... no moc dobré to není, ale zatím to jinak neumím..
Dáda
Není hanba padnout, ale zůstat ležet!
Junior Boarder
Příspěvky: 26
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3286
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
Dádo, tělo je ještě v šoku, chybí mu, bude chybět alkohol.Připrav se i na alkoholické sny, nelekni se jich!!!!Nevzdávej tu abstinenci, prožíváš začátky, ale bude jen lépe,najdeš klídek, pohodičku, smích!Nezapomínej na doléčování!AA, Akluby, Klusy.........něco ve svém okolí jistě máš, jdi tam!Nebuď na to sama.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3288
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
dobre strizlive rano, dada a libo ahoj,
nejak mne to dnes rano vzbudilo dum spi a tak si tady ctu a vidim ze pribylo opravdu hodne prispevku, tezke i radostne pribehy, ja hlasim ze jsem stale fit a bez alkoholu a opravdu mi pomaha si to tady cist a tak si to v hlave rovnam a rovnam.
chut na piti nemam a kdyz prijde tak mam ty pojistky, telefin na AA a na libu a tento web, tak uvidime, budu podavat zpravy,
jo a mela jsem libo prvni desivy sen,ne o alkoholu, ale se mi zdalo o rodine a dost jsem jim teda nadavala a rikala veci co nebyly nikdy vyrceny, takze asi se to zpracovava na vsech urovnich a to je dobre, divala jsem se i na ten film s meg ryan a nejdulezitejsi mi tam pro mne prislo jak si potrebovala s abstinenci srovnat ty osobni hranice a definovat svuj prostor,
to se mi taky deje, ze nektere lidi jaksi nemohu vystat, tak sbalim a jdu,coz jsem kdysi nedelala a nechut k nekomu casto vyresila tim ze jsem se otupila nejakym alkem. Hodne veci je mi jasnejsich a vidim je tak jak jsou. ta realita a jeji prijeti to je pro mne ted dulezite, a vida jak jsem se rozepsala, ani clovek nevi nez zacne psat co v sobe ma, takze tak nejak, peknou nedeli preji
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3292
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
Petrato, je to bezva!Sny bývají nechutné, živé, vzbudíme se vyděšený, ale pak je radost, že to byl jen sen.Víš, stačí jen , že víš, že máš ten telefon, kdyby něco!Už i to uklidní, že jo?Mě na tom filmu bolelo vše, už jsem ho viděla, dá se stáhnout, nejvíc mě bylo líto dětí.Vlastně všech.Jdu dělat snídani, vnuci se budí,začíná kolotoč, ale bezvadný, kdybych pila, neužívala bych si tohoto štěstíčka, kluci jsou u mě rádi, blbneme, hodujeme, lítáme venku, to je aspoň život!Krásný!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3297
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
Líbo já vím doléčování je důležité. Chodím do Almy, k psycholožce a ted jsem šla na absolventskou léčbu. Když mám problém řeknu to psycholožce a chodím i na skupiny. Zítra už se těším, měla jsem nějaký melancholický ubrečený víkend ..hledám i práci a tak to nějak na mě dolehlo.... Jo a ty sny občas mám , že jsem někde opilá ....
Dáda
Není hanba padnout, ale zůstat ležet!
Junior Boarder
Příspěvky: 26
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3411
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
Za těch několik střízlivých dnů mi dochází spousta věcí. Když jsem pila, tak mi nic nedocházelo, nezatěžovaly mě žádný důležitý (životní otázky), nevšimla jsem si spoust věcí..

Teď si hrozně moc uvědomouju co pro mě znamená rodina. Moji rodiče, kamarádi, přátelé... Že i kdybych se na ně chtěla obrátit s prosbou o pomoc, tak nemůžu.. Hlavně rodičům.. Uvědomuju si, že jim to VŠECHNO HROZNĚ MOC CHCI ŘÍCT (hlavně mamce..) ale nemůžu jí to říct, protože jí nechci ublížit..
Je to perný. Teď momentálně se cítím být v pořádku, jak už docela dlouho ne (a není to tím, že jsem pod vlivem jiné omamné látky..) Mám se celkově fajn.. Jenom se musím smířit s tím, že se nemůžu obrátit na člověka, kterýho hrozně moc (nejvíc) potřebuju a tím je moje máma.. A už si to snad docela uvědomuju.. a všechno bude fajn.. Prostě si to musím vyžrat celý sama.. Jsem naprosto zklamaná, ale přesto nemám chuť šáhnout po flašce. Jsem ze sebe dost zhnusená..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3415
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
Ivano, mamka ví jistě víc, než si připouštíš.Jen jí to vše řekni, určitě ti pomůže.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter