Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6869707172737475
Dolů
Téma: Končím s alkoholem
*
#49294
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Cibulka napsal:
Ja viem, mas pravdu. Bolo to naposledy, ten mesiac bez alkoholu bol super, vela som rozmyslala o zivote. "Takto uz nechcem pokracovat."
Cibuľka,

"netráp sa (nad rozliatym mliekom) →hrdo zdvihni hlavu a opäť kráčaj smelo ďalej = do triezva!"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49296
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Dakujem ti Ja, tentoraz to uz dufam dam dnesna opica ma hadam riadne vytrestala.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59092
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 4 měsíce  
23.12. 2020 jsem si dal naposled alkohol a tím s ním končím. Už mě to nebaví ten věčný boj, prostě končím a už ho nechci. Tohle je nejlepší období, kdy začít s abstinencí, protože když to zvládnu přes svátky, zvládnu to pak kdykoliv. Svátky jsou totiž pro mě vždy ve znamení bažení. Ale dám to.
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59093
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 4 měsíce  
Petre, tak at se dari.
A planujes “jen” prestat pit a nebo nejak zmenit veci v zivote?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59095
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 4 měsíce  
Erika napsal:
Petre, tak at se dari.
A planujes “jen” prestat pit a nebo nejak zmenit veci v zivote?


Děkuji za přání. Plánuji víc se zaměřit na svoji kariéru a taky se víc věnovat svým koníčkům. Prostě co nejvíc vylepšit svůj život.
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59122
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 4 měsíce  
Petr Hrdlička napsal:
23.12. 2020 jsem si dal naposled alkohol a tím s ním končím. Už mě to nebaví ten věčný boj, prostě končím a už ho nechci. Tohle je nejlepší období, kdy začít s abstinencí, protože když to zvládnu přes svátky, zvládnu to pak kdykoliv. Svátky jsou totiž pro mě vždy ve znamení bažení. Ale dám to.

Přeji úspěch.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59136
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 4 měsíce  
Richard napsal:
Petr Hrdlička napsal:
23.12. 2020 jsem si dal naposled alkohol a tím s ním končím. Už mě to nebaví ten věčný boj, prostě končím a už ho nechci. Tohle je nejlepší období, kdy začít s abstinencí, protože když to zvládnu přes svátky, zvládnu to pak kdykoliv. Svátky jsou totiž pro mě vždy ve znamení bažení. Ale dám to.

Přeji úspěch.


Díky za přání. Zatím se držím, ale už od 25.12. mám silné bažení.
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59138
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 4 měsíce  
Ahoj Petře,
začali jsme abstinovat ve stejný den...A vím, že není ani z 1% vyhráno. Hodně mi tu pomáhá číst různá vlákna a rady lidí co to zvládli. Také rada všech tady - zaměstnat hlavu. Je to děsný boj k něčemu se dokopat, ale pomáhá to. Na alkohol myslím každou minutu,vteřinu.. a i když jsem včera nepila,dneska jsem vstala s děsnou "kocovinou". Já si každé ráno říkám-DNESKA NEBUDU PÍT!!! Zítřky zatím neřeším. Strašně moc se drž a pojď to vydržet se mnou.
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59140
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 4 měsíce  
Simona napsal:
Ahoj Petře,
začali jsme abstinovat ve stejný den...A vím, že není ani z 1% vyhráno. Hodně mi tu pomáhá číst různá vlákna a rady lidí co to zvládli. Také rada všech tady - zaměstnat hlavu. Je to děsný boj k něčemu se dokopat, ale pomáhá to. Na alkohol myslím každou minutu,vteřinu.. a i když jsem včera nepila,dneska jsem vstala s děsnou "kocovinou". Já si každé ráno říkám-DNESKA NEBUDU PÍT!!! Zítřky zatím neřeším. Strašně moc se drž a pojď to vydržet se mnou.


Taky jsi měla poslední alkohol 23. prosince? Zkusíme se držet společně, třeba se stane zázrak a oba vydržíme. Alkohol je pro mě jako otroctví, už toho mám dost. Štve mě, že na něj musím pořád myslet, tohle máme stejně.
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59143
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 4 měsíce  
Petře, poslední jsem měla 22.12. A v opilosti jsem si tu založila vlákno, jestli chceš mrknout, nebo napsat svůj příběh. Zkusme to dát vteřinu po vteřině a den po dni. Lehké to nebude, ale věřím, že lehčí, než se hrabat z úplného dna. Hlavně se fakt zaměstnat co to jde, chodit ven na procházky a VYDRŽET!!! Sama nemám co radit, ale snad to pro začátek pomůže. DRŽ SE!
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6869707172737475
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter