Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...75
Dolů
Téma: Končím s alkoholem
*
#30575
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Lojzička napsal:
Sama to nevyřešíš a do středy ještě daleko...Drž se, piš tady. Já tě nechci strašit, ale nedávno jsem měla v přímém přenosu něco podobného. Opilá maminka, kterou odvezlá rychlá. Už dřív jsem upozorňovala jejího muže, pak její tchýni a pořád jim to nedocházelo a všechno oddalovali. Teď je máma v nemocnici a tchýně se tam nastěhovala za prckem a říkala, že snacha má játra a slinivku v háji, je jí 33 let...
Myslíme na tebe


Bububu jdi strašit jinam ty Lojzičko
Jája Pája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30576
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Jájo, „lékaře mi sice nedoporučili“ se dá dost lehce chápat jako „i když jsem si od kontaktu s nimi slibovala tip na šikovného doktora, tak jsem zatím nic takového nedostala“, a ne jako „řekli mi, ať k doktorům nechodím“. Můžu se zeptat, co od fóra očekáváte?, problém s pitím nemáte, vaši známí taky ne, adiktolog nejste ... proč tu jste?

Ja, nevšimla jsem si, že by Petr N obhajoval sortování do tabulek. On tak nějak spíš jako tvrdí pravý opak.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30578
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Ano, Jája a Jane jsou svými plky opravdu přínos pro tento web

ŽE TY SLAVNÁ LIBO
ACHJO

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30580
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
alas napsal:Ja, nevšimla jsem si, že by Petr N obhajoval sortování do tabulek. On tak nějak spíš jako tvrdí pravý opak.

Všeličo je možné napchať do tabuliek ale život rozhodne nie!

Možno niekto aj dokáže tabuľkovo žiť ale ja to určite nie som ani nebudem!

(Lebo v tabuľke nedokážem slobodne premýšľať...)
Tabuľka...nie je mamuľka!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30581
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Jája Pája perlí:"Co to jsou ty AA zač? SEKTA??? Lékaře nedoporučují?? ...No fuuuj"

"Taž se sektologa nebo zkušeného enologa!"
(Fuj, všude kolem (samí) šarlatáni a pomoct nemá kdo, viď?...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30582
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Lojzo,
piš pořád pod stejným nickem. Stejně jsi poznat:-)))
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30589
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
alas,

dík za pochopení tabulek a vůbiec za zajímavé příspěvky. Mimochodem by mě zajímalo do které kategorie patříš ty (alkoholik, pijan, adiktolog, přibuzný alkoholika, OCD ...)

Já patřím do kategorie pijan + OCD, neustálé testovaní se (kontrolování) na vše možné a kontrolování všeho možného a nemožného.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30596
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Ja napsal:
Všeličo je možné napchať do tabuliek ale život rozhodne nie! Fajn. Takže protože v tomhle bodě jste spolu zjevně zajedno, tak mu to snad není třeba pořád vysvětlovat, jako by si snad myslel něco jiného. Jenže když Vy víte, jak to Petr N doopravdy ve skutečnosti myslel ... Ja, já jsem myslela, že mě klame zrak, když jste před nějakou dobou napsal, že své dedukce z indicií pokládáte za fakta. Samozřejmě, možná jste to jenom špatně formuloval, ale na základě svých zkušeností s Vámi věřím, že jste to tak skutečně myslel. Takže Vás upozorňuju, že dedukce faktem nikdy není. A že navázat oboustrannou komunikaci s člověkem, který to vidí jako Vy, je prakticky nemožné.

Petře, alkoholik, pijan, těžko říct … osobně se mi zdá definice alkoholika strašně široká a nejednoznačná (ostatně jako všechny psychologické popisy). Takže tak: piju víc, než bych měla; cítím, že mě to omezuje a ovlivňuje, a přestat se mi nechce. Jestli k tomu mám přihodit nějakou psychickou poruchu, ať se Vám vyrovnám, šoupla bych tam sociální fóbii. Ale nijak na tom netrvám, razítko od doktora nemám, a kromě toho je mi trochu nepříjemné, jak se poslední dobou všechny odlišnosti a svéráznosti mění na diagnózy.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30601
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Alas,když jsem nedávno reagovala na Já,kdy jsem tak úplně nepochopil a jeho příspěvek,tak mi odepsal něco v tom smyslu...my(?) vojáci,policajti...
Pokud to tak je,tak u nich dedukce,indicie...))
PetreN,zrovna nedávno jsem přemýšlel a nad tím,kdo mi zde psal,ze trpí také OCD;-)
A vis o tom,ze i piti může byt "obsedantni" (kompulze...?)...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30612
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Jane, nevím o co ti jde. Stalo se mi taky, že psal někdo za mně. Tehdy si toho všimla Renata a já to neřešila. Nevím proč se tady namáhat a dohadovat. Nemám to narozdíl od tebe zapotřebí.

Toť vše.

Pěknou neděli. Jestli k tomu potřebujete pití nebo ne záleží na Vás. Já už mám jasno.

Lojzička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...75
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter