Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Návrat z protialkoholní léčebny domů
#27720
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 12 měsíce  
Do hospody zatím nechoď, takové ty nápady"Dám si jedno, nic se nestane" naskočí a je konec s abstinencí, chlapi tě budou také hecovat, časem tam budeš chodit normálně, smát se jim, ne oni tobě.Stejně tě to přestane bavit, uslyšíš pořád ty stejné kecy, nuda!Určitě tě něco baví, zajímá, baví, sport, příroda, unav tělo, vyhni se nudě, ta je zabiják.Přítelkyně by se měla obrátit na Al-anon, aby pochopila, co máš za nemoc, podporovala tě, nyní ti nerozumí, nezná .Jen vydrž, uvidíš, jak trápení přejde, a jaký je bezva život bez alkoholu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27722
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 12 měsíce  
Liba napsal:
Do hospody zatím nechoď, takové ty nápady"Dám si jedno, nic se nestane" naskočí a je konec s abstinencí, chlapi tě budou také hecovat, časem tam budeš chodit normálně, smát se jim, ne oni tobě.Stejně tě to přestane bavit, uslyšíš pořád ty stejné kecy, nuda!Určitě tě něco baví, zajímá, baví, sport, příroda, unav tělo, vyhni se nudě, ta je zabiják.Přítelkyně by se měla obrátit na Al-anon, aby pochopila, co máš za nemoc, podporovala tě, nyní ti nerozumí, nezná .Jen vydrž, uvidíš, jak trápení přejde, a jaký je bezva život bez alkoholu.

S přítelkyní už máme takovou krizi, že už to asi nerozdejcháme, prostě si asi nerozumíme
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27723
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 12 měsíce  
Petře, i to se stává, smutné je, že partner alkoholika je zvyklý na opilce, chce aby se léčil, on to podstoupí a ten druhý najednou nemá důvod k výčitkám, hádkám a rozcházejí se.Nemá cenu takový vztah udržovat.Jistě jsi to nečekal, život tě zkouší, tak ho začni žít úplně nanovo, se vším všudy.Najdi si toho koníčka, partu lidí, co nemusí pít nonstop, užívej si život bez chlastu.Jestli chceš, zavolej mně.724978049.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27726
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 12 měsíce  
Je dost lidí co jim pomohla např. až 3tí léčba..V jaké jsi byl léčebně..slyšel jsem, že dobré úspěchy má např. Červený Dvůr
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27729
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 12 měsíce  
Červeňák znám velice dobře, jezdím tam celkem často, je výborný, a ještě to prostředí,park,, zařízení luxus....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27731
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 12 měsíce  
Jojo..Do Červenáku jezděj i někteří lidé co znám z Prahy.A ze známých osobností např.olda kaiser..Ale ten tam prý jezdí spíš se dostat z nejhoršího, obnovit síly a pak zase chlastá
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27732
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 12 měsíce  
Co vím já, byl tam 1x na léčení, výborný chlap,úplně obyčejný, veselý,normální.Jestli tam jezdí na opakovačky na týden,nemusí zrecnout, patří to k léčení, může se tam jezdit každé 3 měsíce, plnit režim, placeno nemocenskou, bezvadné, posilující.I abstinující lidé , bývalí pacienti, co jsou čistí léta.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27735
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 12 měsíce  
petrch píše:
...např.olda kaiser..Ale ten tam prý...

...prý/vraj Jedna Pani Povedala/Nadrístala = JPP/N...
"Vivat bulvár/boulevard!!!"

"Stretol si sa tam s ním Ty osobne?"

(Si škandalista?... inak, zdravie slúži?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27736
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 12 měsíce  
Tak už jsem si dal včera jedno pivo doma, nemohl jsem to vydržet a taky nealko pivo. To asi není nic moc co?
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27737
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 12 měsíce  
a to jsem teprve od pondělí doma
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter