Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Chlast v tehotenstvi
#31331
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 6 měsíce  
antidepresiva jsem vysadila zacatkem 3 mesice a prvni 3 tydne byl abstak a ted uz si na te prasky vubec nevzpomenu, nechybeji mi citim se stejne jak kdyz jsem je brala
Kata..85
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31332
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 6 měsíce  
Vis to,ale take vis,ze to neni dobre.Ani pro tebe,ani pro dite.Tak co ted udelas?Budes se "obhajovat" (mozna ne ty,ale tve ja,ktere chce pit) zes' to nemyslela zle,litovat se,ze to byla " jen" desitka,nebo neco udelas???
Primlouvam se za to druhe.Kvuli tobe i diteti!
A antidepresiva.Kvuli necemu jsi je brala.Treba ani nevis,ze by mohlo byt lepe...jsou antidepresiva,ktera lze brat i v tehotenstvi...
Kata,delej neco...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31333
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 6 měsíce  
Kato, ty pořád myslíš a jak sama vidíš, tak myslíš špatně.Měla jsi změnit lékaře, psychiatra, poraď se s gynekologem, , jdi k tomu psychologovi, na AA, hlavně něco dělej.Hrozí ti, že po porodu se rozpiješ víc, konečně budeš mít volnost, jak už někdo tady psal, jenže ti teprve začne starost, povinnost,jak to budeš zvládat?Jsi zřejmě hladinkářka,a je úplně jedno co piješ, pořád je to alkohol.Přestaň se omlouvat, vymlouvat, a skonči s pitím, kvůli sobě, i dítěti.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31334
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 6 měsíce  
Katy, a co Tvoje rodina, nemůžeš se svěřit doma ? vždyt to okolí musí vidět, že to není v pořádku.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31335
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 6 měsíce  
někdo holt nějaký pud sebezáchovy nebo tak prostě nemá, nebo to má otupělé

ty antidepky do třech měsíců taky není dobrý, to ukáže až čas jak na tom dítě bude. nenechávej to jet tak dál. udělej něco! budeš kojit a lít pivo. to bude teprve konec.

co tvůj muž? promluv s ním, tvá rodina bude zřejmě až na slovensku.

hrozný, když člověk bez blbého piva v lednici není schopen nic udělat. u mně to bylo naopak. když sem nepil tak makal jak šroub.
pert

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31348
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 6 měsíce  
Ahojky katko, urcite nejsi zruda,myslim, ze nekdo si neco primysli, nekdo neco omluvi, a nekdo zalze. Ty, ktere na to kaslou uplne sem asi nepisi. Ja, alkoholicka, jsem v tehotenstvi pila. Nikdy ne tvrde,,,jenom,, vino, pivo, snazila jsem se hlidat. Ale urcite v tom nejsi sama. Mela jsem stesti, obe dcery gymnyzium, vysoke skoly,starsi nedokoncila, ale jeji volba. Pokud chces,,pokecat,, napis, mia.rybnickova,zavinac (neumim).cz
rhea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31349
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 6 měsíce  
Ale,abys to pochopila spravne, nejsem na sebe pysna. Deti nejsou blbe, proste beru to tak, ze jsem mela obrovske stesi. A mame s dcerami dobry vztah,coz si mysim je jeste dulezitejsi.
leah

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31350
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 6 měsíce  
Pardon jedna osoba
leah a reax

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31351
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 6 měsíce  
leah tak tos měla opravdu štěstí, jinak si každý na netu najde nějaké statistiky jak to dopadá, když do sebe žena dává jakýkoliv jed v těhu

myslím, že kata už na to bude kašlat a pít dál, jak jinak, a nenapíše. její volba
pert

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31353
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 6 měsíce  
Tak takhle ne, myslim, ze kdyby ji to bylo jedno, nenapise vubec. Ja, pred 25 lety, kdybych mela komu anonymne volat,kdyby byly aa , mozna byly ale ja jsem o nich nevedela, urcite bych to vyuzila a netrapila bych se sama.
leah

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter