Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Žaludeční problémy když nepiju
#32083
Žaludeční problémy když nepiju Před 8 rok, 3 měsíce  
Dobrý den.
Je mi 19 let a je tomu rok, co jsem pil intenzivně alkohol. Před maturitou v mých osmnácti letech jsem začal a asi 10 měsíců jsem pil každý den. V naprosté většině případů jsem pil pivo, někdy došlo i na tvrdý alkohol, ale to jen kvůli nedostatku peněz. Začínal jsem s menším množstvím, tak tři - čtyři piva, ale vyvíjela se u mě tolerance. Takže v posledních asi třech měsících jsem pil asi 8 až 9 piv za večer.
Jsem naprosto přesvědčený, že dále takto pokračovat nechci a vím, že přestanu. Nebo v to alespoň doufám. Nechci se alkoholu už dotknout, a nebo alespoň po nějakou dost dlouhou dobu. Moje rozhodnutí je velmi silné a věřím si.
Mám však problém spíše fyzický. Když už teď pár dní nepiji, mám velké potíže se svojí trávicí soustavou. Chtěl bych se proto zeptat, zda je tento problém trvalý a jestli jsem si zničil žaludek, nebo jestli je toto narušení organismu vratné a případně, jak pomoci organismu aby se co nejrychleji dal do kupy a byl jsem zase zdravý ?
(mám často průjmy, nechce se mi jíst ve správný čas, někdy také pocit, že budu zvracet .. abstinenci zatím přísně dodržuji, asi 9 dnů jsem se alkoholu nedotknul a chci takto pokračovat i nadále, chci se dát hlavně do kupy)

Děkuji za vaše příspěvky, zkušenosti a rady
Pepa
Pepa
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32084
Re: Žaludeční problémy když nepiju Před 8 rok, 3 měsíce  
Teďka ti to tvoje předsevzetí prověří silvestr....co se týče toho žaludku....nic se neděje....to se spraví
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32085
Re: Žaludeční problémy když nepiju Před 8 rok, 3 měsíce  
To chce klid, může to být střevní chřipka, taaak vydrž...pokud by se bolesti zhoršily mazej k doktorovi na vyšetření
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32086
Re: Žaludeční problémy když nepiju Před 8 rok, 3 měsíce  
-----Pro Pepu----

Zdravím Vás,
reaguji na Váš dotaz , který jste mi poslal ohledně jména.
Při registraci jste zadal jméno uvedené, které je zde jako zakladatel tohoto vlákna, potom jste učinil tu změnu, ale již se to nepromítlo zpětně do založeného vlákna a proto se zobrazuje i nadále. Zpětně to již nelze měnit, jediná možnost je smazat celé vlákno.
Záleží na Vás, když tak mě informujte zda to budete chtít.

Přeji hezké svátky.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter