Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Pomoc, spěju k alkoholismu!
#32494
Pomoc, spěju k alkoholismu! Před 8 rok, 1 měsíc  
Zdravím,
Prosím vás o radu, jak nepít příliš při každé příležitosti a jak alkohol omezit, anebo úplně vypustit ze svého života. Věc se má tak, že je mi dvacet, studuju, pracuju a každý výkend už rok propijím s kamrády. Vždy je to tak, že v pátek se v noci pije pak v sobotu ráno jako zombie se plazím do práce, po práci jdu s přítelkyní prosedět odpoledne do hospody. Večer příjdu domů, tam je přítel mojí sestry a v noci se pije dál a neděle je to samé, jen s vyjímkou že v noci se už nepije, protože přítel je pryč. Vždycky piju s někým respektive s mými notto friends, ale teď už asi měsíc si dávám čas od času dvě tři pivka i o samotě a dokonce se nahodile scházím s notto friends i během týdne.
Už mi to vadí, nelíbí se mi vidina života s alkoholem a tak jsem dospěl k rozhodnutí že teď je vhodná doba na to přestat. Prosím poraďte jak se alkoholu úspešně vyhýbat a jak si v případě pití po druhém pivku říct dost a nenechat se ukecat na další.
Děkuji za všechny rady
Eduard
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32495
Re: Pomoc, spěju k alkoholismu! Před 8 rok, 1 měsíc  
Jsi přepitý no. Chlast ti leze i ušima. První věc- přestaň s přítelkyní prosedávat odpoledne v hospodě. Jsou i jiné, intimní, zábavnější věci, já v tvém věku

Máš to ve svých rukách. Když ti to už vadí, tak se zařiď. Změň přátele, životní styl. Vypadá, že je to hrozně těžké, ale není to pravda. Zavčasu začni, než se propiješ do závislosti. A pročti si místo popíjení v klidu všechny diskuze na tomto webu, je tady toho spousta
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32498
Re: Pomoc, spěju k alkoholismu! Před 8 rok, 1 měsíc  
Eduarde, nějak nechápu tvoji otázku. (mmch. místo machrování s anglickými výrazy by sis měl při svém studiu (ZŠ?) doplnit češtinu, tvůj výkendje lahůdka. Víš, sem píše spousta lidí, kteří by opravdu chtěli přestat pít, ale nemůžou, jsou závislí a nedokážou zvítězit nad svým nemocným mozkem. Ty se ptáš, jak přestat pít, protože už tě to nebaví? V první řadě budeš muset vyškrtnout ze svého života kamarády (a asi i přítelkyni), kteří pijí a neznají jiný způsob trávení volného času. Až tohle splníš, přijd se ptát dál.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32499
Re: Pomoc, spěju k alkoholismu! Před 8 rok, 1 měsíc  
Eduard napsal:
Zdravím,
...Prosím vás o radu, jak nepít příliš při každé příležitosti a jak alkohol omezit...
...Prosím poraďte jak se alkoholu úspešně vyhýbat...

...Děkuji za všechny rady


Edo,

..."použi sekundové lepidlo!"

(...a využi pri tom: predstavivosť, zručnosť aj tvorivosť!) = [3 v 1]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32500
Re: Pomoc, spěju k alkoholismu! Před 8 rok, 1 měsíc  
Edo, rozveď to ještě trochu, co a jak, ale asi fakt budeš muset změnit návyky, přátele.

Přidám jednu perličku, čeká mně návštěva lékaře a tak si čtu jeho poslední zprávu, no jestli tohle jsou překlepy: "prosím Neurologa o vijádření, zda pacient jen rizykový stran rozvoje..." nedělám si srandu, jeho dokumentace je pošušňáníčko, přtom je to vyhlášený odborník.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter